Teraz jest 29 wrz 2024, 00:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 cze 2010, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
[Yossarian] napisał(a):
ciekawym gdzie kampisz z defybem skoro masz 20/100 nozykuff w D! :lol: bad luck? :lol:

Gram jak potrafię. Nie piszę nigdzie że jestem pro (ano też pR0), nie wklejam zrzutów z rekordami jak ty to robisz. Ja nie muszę się dowartościowywać. Chcę tylko zauważyć, że prawie 30% wyjść z gry przed zakończeniem rozgrywki świadczy o tym że mało czujesz się odpowiedzialny za grę w drużynie (i skutki, czyli przegraną) a bardziej ci zależy na statach, które dla mnie z kolei nic nie znaczą.

P.S. Na przyszłość, skoro już zauważyłaś, że to forum dyskusyjne daruj sobie wycieczki osobiste i argumenty ad personum.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2010, 13:49 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
gra druzonowa na publiq? takim z przypadq?
ja pierdziu, dlatego nie jestem w zadnym klanie! to moja gra i gram jak chcem , skriny wrzucilem bo jest temt! kolo... to jam mam kaca i pomrocznosc dzisiaj a nie ty!
jeebus! robie to co kazdy rogarniety, nie pasi, zmieniam serwa, nie jestem http://pl.wikipedia.org/wiki/John_McClane brak mi slow do ciebie...

edit:
ps na przyszlosc wice-wersja kolego... bo to chyba ty zaczales offtopa z wycieczkami do zimnych wojen krajow.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
[Yossarian] napisał(a):
gra druzonowa na publiq? takim z przypadq?
ja pierdziu, dlatego nie jestem w zadnym klanie!

Czy chcesz przez to powiedzieć, że pomimo że cenisz sobie grę drużynową (a może nawet i twierdzisz że drużynowo grywasz) nie jesteś w klanie (gdzie gra się wyłącznie drużynowo) i dlatego grasz na publikach gdzie, jak twierdzisz, drużynowo się nie daje grać, więc wychodzisz z gry jak ci nie pasi i psuje staty? :shock: Łał! Czyli reasumując. Grasz drużynowo na publikach ale tylko wtedy gdy drużyna pracuje na twoje staty? Wybacz. Chyba się pogubiłem....

[Yossarian] napisał(a):
to moja gra i gram jak chcem , skriny wrzucilem bo jest temt! kolo...

No ja nie mam nic przeciw temu, że grasz jak chcesz. Podobnie jak ty nie powinieneś mieć pretensji że wyrażam opinie jakie chcę. Mam natomiast przeciw dorabianiu ideologii do faktów, które sobie przeczą.

[Yossarian] napisał(a):
to jam mam kaca i pomrocznosc dzisiaj a nie ty!

Współczuję. Ale niestety nie znasz mnie więc trudno powiedzieć co mam dziś ja. No chyba, że masz szklaną kulę ;)

[Yossarian] napisał(a):
chyba ty zaczales offtopa z wycieczkami do zimnych wojen krajow.

No właśnie. Chyba.

P.S. Wrzuć na luz. To tylko gra i tylko forum dyskusyjne. Są ważniejsze rzeczy w życiu. Piszesz na publiku kontrowersyjnie to licz się z kontrowersyjną ripostą.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:20 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
okay, a tak serio: dorzucmy sie do friendsow i zagrajmy razem ;) oczywiscie z tsem lub mumble czy cus ;)

serdecznie pozdrawiam :D edit: mam kulke! Obrazek

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 26 cze 2010, 14:25 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
[Yossarian] napisał(a):
okay, a tak serio: dorzucmy sie do friendsow i zagrajmy razem ;) oczywiscie z tsem lub mumble czy cus ;)

Z przyjemnością. Ale ja jak widać z moich statsów jestem kiepskim graczem. Nie martwi cię to? ;)

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 cze 2010, 14:26 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ja tez specem nie jestem -> zagrajmy, na pm wrzuce ci ts okay?

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 00:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
ten kolega szczescia nie mial, jezor, a i owszem...
Obrazek
nie raz, ni dwa mam k/d ponizej 0.5 co nie oznacza, ze nalezy sie tak zachowywac.. zajefajna postawa i etykieta dla PL graczy.
Obrazek
fakt, pod koniec gry pouciekali przeciwnicy, ale bylo ich 2 wiecej 99% czasu rozgrywki...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 01:53 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
Łolaboga, zrozumiałbym porażkę 3/15-20 ale 3/9 to IMO żaden fail - po prostu nie wyszło tym razem...
ale miałem okazję grać z tym zawodnikiem. Rzeczywiście troszkę nerwowy :D

Witam wszystkich :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 02:01 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
[Yossarian] dlaczego u Ciebie bluzgi po angielsku są widoczne na czacie? :o U mnie wszystko jest ocenzurowane nawet najlżejsze typu "damn" z jednej strony szkoda bo czasem widzę tylko swój nick na czacie a reszta to krzaczki i przez to nie wiem co miłego chcą mi przekazać... :mrgreen:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 02:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
To kwestia ustawień serwera, po prostu na niektórych cenzura jest na on na innych na off.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 02:20 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
Chyba że tak, chociaż jeszcze ani razu nie spotkałem się z czymś takim żeby było widać na czacie nieocenzurowane przekleństwa. :roll: Nie wiem po co dali taką opcje bo zalatuje to hipokryzją jeśli w grze słychać co chwilę rzucanie mięsem a na czacie ostra cenzura. :lol: Fajnie się czyta taki cięty język bezradnych noobków a tym bardziej jeśli skierowany jest w moją stronę. Zawsze poprawia mi to humor. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 05:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Nie czytałem całego tematu, może już ktoś o tym pisał, ale niestety w BC2 dużo rzeczy/funkcji które istniały w poprzednich BF-ach zostało "zabrane". Tak jak np. informacja o ilości punktów każdego gracza z poziomu menu wyboru serwerów. Jak grałem w BF 2142 to zawsze na to patrzyłem, bo można było po tym mniej-więcej ocenić w którym momencie toczy się walka, jak wygląda balans graczy i czy warto się dołączyć od razu czy poczekać chwilę na następną rundę. W BC2 tak nie ma, a szkoda, bo też mi się często mi się zdarza dołączyć do gry gdy do końca rundy zostaje dosłownie kilka ticketów i najczęściej dołączam do przegranych. Dlatego olewam całkowicie W/L Ratio (tak samo jak K/D Ratio) no i nie sądzę, żeby w ogóle kiedyś dodali taką opcję w BC2 przez dołączeniem do serwera.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 09:18 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
Ja gram na G4G i sa jest :
albo sa wyrownane strony (baaaarrrrdzzzzoooo rzaaaddddkkooo)
albo jest jedna strona mega slaba i nikt nie chce rashowac
albo jest jedna strona bardzo slaba w ktorej jest moze 3-5 ludzi (w tym ja) ktorzy chca sie posrac zeby cos zrobic za wszelka cene (ale to tez czasem nie pyka bo jak jest 16 osob wrogich dobrych to pech )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 21:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
na polskich serwerach w szczegolnosci g4g nie ma sensu grac , mechanicy = cg , szturmowcy non stop z tuba lataja , ogolnie to wszyscy kampia , 0 teamplayu , tak jak mowil kolega bardzoooo rzadko sa wyrownane teamy , wedlug mnie 90% Polakow to zwykle nooby i tyle

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 23:31 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
Czy jest mi ktoś w stanie wytłumaczyć jakie potajemne zasady ludzie powymyślali na serwerach SQRush?
Otóż postanowiłem dziś (jako, ze nigdy zbyt wiele na tym "wynalazku" nie grałem) troszke popykac na takim oto trybie gry. Niemile mnie to zaskoczyło gdyż nie trafiłem na serwer na którym bym nie został za przeproszeniem zjeb%$^ od sami wiecie kogo m.in za:
*baserape na obrońcach (JAK?!)Co, mam do cholery czekać aż przyjdzie mnie zabije i rozbroi M-COM? Wali mnie jak to wygląda. "Vorador, stop f@$%@@ baserape"
*podkładanie c4 2x (co najlepsze którego nawet nie zdążyłem wysadzić na 1 serwie i dostałem bana pt: spawnkill. Screen'a nie chce mi się wklejać.) "no c4, it's too easy" ręce opadają.
*wyzej wymieniony spawnkill na misiach którzy podkładali nam swoje paczuszki na M-COM'ie
*no RPG/CG/AT4 (rozwalałem ścianę aby przetorować drogę do M-COM'a za którą niestety krył się okropny 'Módzin') "No co za ku@@ weszła nam na server, XXlv i spamuje rakietami jak poje@!#$"
*no 40MM or kick (biegam oczywiście z shotgunem) zabiłem 2 rozbrajających na raz...
*i najciekawsze no sniper. Bo co, wpakuje ci kulkę w dupa a ty nawet nie będziesz wiedział którędy na Szczecin?...
Tyle ciekawostek spotkało mnie na mniej więcej 6-7 rundach po których postanowiłem zaprzestać gry w tym trybie. Dodam jeszcze ze to były 4 rożne serwery, wszystkie HC i w żadnym info nie było żadnych restrictow.

Niedługo nie będzie można zabijać ani co gorsza nawet się patrzeć w stronę wroga bo się jeszcze potknie popełnię samobójstwo i dostane 20pkt za asystę :F.

Czy to szczęście ze trafiałem na same takie serwery czy tez to wszystko jest takie oczywiste dla graczy SQRush?

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL