Teraz jest 17 cze 2024, 21:50

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 maja 2011, 10:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Fomas napisał(a):
Gram trochę z Adrianem i nic poważnego nie mogę mu zarzucić oprócz wieku (ma więcej niż 12 lat). W grze nam to nie przeszkadza ale jako dowódca jakiegoś klanu powinien spełniać wymagania gry(dobry kandydat na dowódce w przyszłości).


Ja chciałem tylko dać pomysł. Nie chce być jakimś szefem/dowódcą grupy. Dałem tylko pomysł, który można dalej rozwijać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 12:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 gru 2009, 23:51
Posty: 349
Lokalizacja: Śląsk,Mysłowice
Jak Yossarian powiedział najlepiej najeżdżać. Dajcie spokój chciał stworzyć grupę grająca.Ale jak używaliśmy TAG'u BF na turnieju to nie było źle?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Ribel95 napisał(a):
Jak Yossarian powiedział najlepiej najeżdżać. Dajcie spokój chciał stworzyć grupę grająca.Ale jak używaliśmy TAG'u BF na turnieju to nie było źle?

Gwoli ścisłości pragnę przypomnieć fakt, że chcieliście się pozbyć tego tagu.
Obserwowałem temat o reprezentacji na turniej w bc2 Vietnam, bo sam chętnie bym z Wami pograł, ale właśnie jakiś czas wcześniej padł mi PC. Wszystko ładnie pięknie, ale najpierw graliście pod tagiem ForumBF (o ile mnie pamięć nie myli), a gdy już skończyły się Wasze treningi postanowiliście zmienić nazwę na bodajże Hell'sTeam czy coś w tym stylu. Chyba najbardziej odpowiedzialny użytkownik w tamtym temacie (Yossarin) uświadomił Was, że jeżeli trenowaliście przez jakiś okres czasu pod tym tagiem, to na turniej wypadałoby go zostawić. Był to ewidentny brak szacunku do wykonywanej funkcji, a dokladniej reprezentowania forum, bo taka była początkowa idea, czyli po części brak szacunku do forum. Najpierw wyparliście się tagu, a teraz o niego walczycie i jeszcze dochodzi to durne tłumaczenie. Yossarin, rozumiem że mają jakiś pomysł, chcą zrzeszyć jakąś część forum do wspólnej gry, ale jak dla mnie nie są wystarczająco odpowiedzialni, chodzi mi o tą akcję z Vietnamem (dzięki Ribel że o tym wspomniałeś). Jeżeli ktoś poważniejszy zarządzałby grupą, byłbym za, ale aktualnie jestem przeciwny temu.
Pozdrawiam

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 17:10 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Powiedział to kolejny dzieciak...

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 18:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Wojtass weź nie bądź taki kozak. To sam coś zaproponuj jak wszystkich krytykujesz. Rusz ten temat, a nie tylko spamujesz i nabijasz posty .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 19:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Adrianie, zważ na język jakim się zwracasz do interlokutorów.

Jesteś dzieciakiem i tyle. I co najmniej przez kilka lat się to nie zmieni . Natury nie oszukasz.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 19:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
OT
@Krox
znam jedn indywiduum, ktore ma problemy z opanowaniem calosci pisowni mojego nicka, jest to sito, czyzby tobie rowniez trudnosc sprawiala poprawna pisownia mojego nicka?
EOT

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 19:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
WojtaaSs napisał(a):
Powiedział to kolejny dzieciak...

Zaczynasz być powoli śmieszny... Najpierw piszesz o tym swoim PRGK, później 3 razy !! "mów do słupa a słup jak d*pa", teraz kolejny post do kolekcji. Powiedz co wnosisz do tematu, oprócz zbędnego spamu :stupid: ?
Sokar44 napisał(a):
Adrianie, zważ na język jakim się zwracasz do interlokutorów.

Jesteś dzieciakiem i tyle. I co najmniej przez kilka lat się to nie zmieni . Natury nie oszukasz.

Może i jest dzieciakiem ale napisał bardo dobrze. Sama prawda, wejdzie taki do tematu, i zacznie nabijanie postów, jak jakiś szkodnik.
@[YossariAn] Oj przepraszam Waćpana że nie dopisałem jednej literki w Twoim nicku. W mojej głowie jesteś zakodowany jako Josarin i nie zmienię tego, a pisałem z pamięci, więc po co bić pianę?

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 19:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Wszyscy piszą w temacie ale tylko garstka chce wspólnie pograć. Wyszła z tego niezła kupa spamu.
Dlatego proponuje jeśli ktoś nie chce razem pograć jako forumowicze (nie ważne z jakim tagiem) to niech pisze między sobą na priv.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 maja 2011, 21:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Widzę ze muszę dokładnie to opisać bo ciężko niektórym to zrozumieć.

1. Nie podoba mi się to że osoby które nie powinny jeszcze dotykać tej gry robią zamęt na forum bo wpadli na "genialny" pomysł
2. Owym genialnym pomysłem jest skopiowanie numeru, który zrobiło BFzone tj. utworzenie portalowego klanu który miałby "sparować się / rozgrywać mecze z innymi portalami". Raz, że nie ma innych portali z własnymi druzynami, a dwa: to jest bf.pl - nie potrzeba tutaj wprowadzać polityki bfzone. Jeżeli macie ochotę grać razem - grajcie, jednak nie pod tagiem BF.pl
3. Prefix BF.pl był od zawsze używany tylko w sytuacjach wyjątkowych (np. eventy) i takie było przyzwolenie administracji. Używali go gracze którzy byli wybierani z listy prowadzonej przez administrację.
4. Jak już we wcześniejszych postach dałem do zrozumienia, nie podoba mi się to że ew. team BF.pl posiadałby w swoim składzie osoby o nieodpowiednim wieku. Nie chciałbym żeby taka osobo reprezentowała mnie i moich przyjaciół związanych z tym portalem.
5. @Krox - to wnoszę że osoba, która czyta ze zrozumieniem od początku tego tematu powinna wydedukować, że 3 krotnie zwracam jej uwagę że ma w nosie co się do niej mówi. Osobiście mam gdzieś ile mam postów. Jezeli to jest dla Ciebie jakaś miara - gratuluję. Siedzę na tym portalu już trochę czasu i widzę że wraz z nowymi odsłonami serii battlefield pojawiają się nowe gatunki trolli.
6. Nie piszę o swoim PRGK tylko ich imieniu. Już obgadaliśmy u siebie pomysł dotyczący tego tematu. A tak się składa że jesteśmy już bardzo długo związani ściśle z tym portalem i szczególnie interesuje nas, co się tutaj dzieje.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 09:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 lis 2010, 23:31
Posty: 190
Lokalizacja: Radom
@Krox, jak narazie to chyba ty nabijasz tu posty, na forum jestes od stycznia a masz ich ponad 300. Wojtass dobrze gada, caly ten klan nie ma sensu, tym bardziej ze jak narazie chca w nim byc osoby ktore pewnie niedawno mialy swoje komunie.

_________________
Niespełnione rządu obietnice, temat zastępczy-kibice.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 10:27 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
a) nie chodzi o klan - ale o trzon druzyny - czesto grajacych razem kolesi z tego forum
b) chlopaki w wiekszosci zdazyly juz pogubic - dawno temu - komunijne zegarki
c) tak jak na innych portalach, forach - jest jakis trzon a reszta jest dobierana na eventy/mecze/turnieje z pospolitego ruszenia = listy chetnych
d) jak to u nas i drzewiej bywalo - oponenci zawsze sie znajda, zeby chetnych na 'dzien dobry' skrytykowac, samemu pozostajac na wygodnej pozycji wiedzacego lepiej obserwatora... nie majac pojecia nawet o przedziale wiekowym grupy 'chcacych' - bo i niby jak? na tsa nie wleza - razem grac nie chca, ale warcholic - b. chetnie...
e) oczywiscie jakies minimalne kryteria dla tych co chca powinny zostac okreslone
f) imho - powinni dostac swoja szanse

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 11:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
ClintEastwood napisał(a):
@Krox, jak narazie to chyba ty nabijasz tu posty, na forum jestes od stycznia a masz ich ponad 300. Wojtass dobrze gada, caly ten klan nie ma sensu, tym bardziej ze jak narazie chca w nim byc osoby ktore pewnie niedawno mialy swoje komunie.

To ile mam postów, to indywidualna sprawa, i każdy może mieć ich tyle ile chcę. Gdybym spamował i nabijał posty, to zostałbym zbanowany albo otrzymałbym ostrzeżenie, a jak widać nie posiadam niczego z tego co wymieniłem. Pozatym możesz zwrócić uwagę na długość moich postów w tym temacie...
Następną sprawą jest to, że oni już dawno powiedzieli że to ma być GRUPA OSBÓB WSPÓLNIE GRAJĄCA POD TAGIEM Bf.pl, więc teraz to ty nabijasz sobie posty, mówiąc o tym że klan nie ma sensu.
@WojtaSs
Tym swoim tekstem prosto ze wsi, nic nie wniosłeś do tematu, bo ani nie wytłumaczyłeś im dlaczego nie, ani nie zaproponowałeś niczego zastępczego itp.
Pokazaliście mentalność typowego polaczka, który uważa wszystkich za gorszych od siebie, a siebie za największy autorytet godny naśladowania.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 12:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Pozwolę sobie zabrać głos w tej żywiołowej dyskusji.Panowie jeżeli ten projekt miałby powstać to nie zaczynacie tego najlepiej.Zgadzam się z Sokarem, niech Adrian bądź ktoś inny kto ma przewodzić tej bojówce, najpierw pokaże nam użytkownikom tego portalu że jest w stanie pracować w i z drużyną,bo moi drodzy jeszcze nie zaczęliście niczego a już pojawiły się osobiste wycieczki i momentami dyskusja raczej daleka od merytorycznej.

Ktoś zauważył że battlefield.pl sporo ryzykuję jeżeli podpisze się pod takim portalowym klanem z niesprawdzonymi "portaloklanowiczami".Nie daj boże cheater albo jakiś frustrat zacznie siać ferment na krajowym lub obcym serwerze to łatka zostaje przy BF.pl nie sposób nie brać tego pod uwagę.

I na koniec, wydaje mi się że jeżeli miałaby powstać drużyna sygnowana przez forum które skupia fanów wszystkich bf-ów nie tylko BC2,to powinna ona powstać pod patronatem zarządu złożona z zawodników klanów sprawdzonych i związanych ze stroną a nie osób de facto anonimowych w środowisku. Jednakże doceniam zapał do działania Adrianie za to plus ale czy to trochę nie zbyt ambitny projekt jak na Twoje w tej kwestii doświadczenie?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 maja 2011, 12:28 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
Krox napisał(a):
@WojtaSs
Tym swoim tekstem prosto ze wsi, nic nie wniosłeś do tematu, bo ani nie wytłumaczyłeś im dlaczego nie, ani nie zaproponowałeś niczego zastępczego itp.
Pokazaliście mentalność typowego polaczka, który uważa wszystkich za gorszych od siebie, a siebie za największy autorytet godny naśladowania.


Uważaj na słowa bo sam pokazałeś że jesteś wieśniakiem z widłami. Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to daruj sobie te śmieszne teksty. Jeżeli chcesz mi coś jeszcze powiedzieć - spotkajmy się na tsie bo szkoda "nabijać postów". Przeczytaj jeszcze raz dokładnie dlaczego wolę być polaczkiem niż być reprezentowany przez dzieciaka.

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Ostatnio edytowano 4 maja 2011, 12:34 przez WojtaaSs, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 155 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL