Teraz jest 16 cze 2024, 11:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 mar 2010, 20:10 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Shen napisał(a):
Zebys sie kiedys nie zdziwil jak dostaniesz z m95 z paru metrow. Wystarczy red dot zamontowac.


Ta, łyżką też można rowy kopać. ;) Dlaczego zamiast tego M95 nie miałbym wybrać Saigi czy NS2000?

Anyway, skończmy już ten temat bo rozwalamy topic. Za chwilę tu i tak Qusco wpadnie z filmikiem siebie patrzącego na krzak paproci czy coś i znowu się zacznie, ech.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 21:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
No dobra , czyli nie podejmujesz wyzwania . Zaproponowalem uczciwy uklad zeby rozstrzygnac nasz spór , ale wymiękasz . Wystarczy napisac , że nie podejmujesz rekawic . No coz prawdziwych facetow coraz mniej ; )

Nawet juz powiedzialem mojej ekipe , że na polskim forum znalazlem jednego hejtera ktory wszystko krytykuje , cokolwiek ludzie nienapisza i nie pokaza . Zapytalem czy niechcieli by zagrac przeciwko niemu i jego ekipie , poki co mam 21 chętnych ( oni tez nienawidza hejterow i trollow forumowych ) wiec 5ciu musialem podziekowac .

Ostateczna decyzja i odpowiedz TAK lub NIE , miej jaja .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 22:14 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 23:34
Posty: 16
spokojnie kolego, moze poprostu mu sie niechce? zaluje, ze zyje w czasach, kiedy wyznacznikiem "jaj" jest pojedynek na serwie w gre komputerowa. hahahaha...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 22:49 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Qusso napisał(a):
No dobra , czyli nie podejmujesz wyzwania . Zaproponowalem uczciwy uklad zeby rozstrzygnac nasz spór , ale wymiękasz . Wystarczy napisac , że nie podejmujesz rekawic . No coz prawdziwych facetow coraz mniej ; )

Nawet juz powiedzialem mojej ekipe , że na polskim forum znalazlem jednego hejtera ktory wszystko krytykuje , cokolwiek ludzie nienapisza i nie pokaza . Zapytalem czy niechcieli by zagrac przeciwko niemu i jego ekipie , poki co mam 21 chętnych ( oni tez nienawidza hejterow i trollow forumowych ) wiec 5ciu musialem podziekowac .

Ostateczna decyzja i odpowiedz TAK lub NIE , miej jaja .


:lol:

Faktycznie, olewanie internetowego gimbusa i jego dwudziestu jeden rozbójników to zbrodnia straszna. Anyway, koniec z mojej strony, beka okrutna z twojego wirtualnego świata typie. EOT, dziękuję, dobranoc.

Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 23:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 cze 2004, 16:07
Posty: 31
Khem... Qusso ale ty tak na serio? :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL