Teraz jest 29 wrz 2024, 00:13

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lip 2010, 23:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
ja jak gralem moze z 2-3 rundki na tym trybie to takich problemow nie mialem , ale co do tego c4 na mcoma to faktycznie , na niektorych serwerach ( tryb rush tez ) jest to niedozwolone , to samo z mortarem

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Zagraj na Conquest, ewentualnie Rush albo :Team Death Match. Na tym pierwszym przy w miarę myślącej drużynie będziesz miał największe szanse na teamplay.
SqRush sobie odpuść.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 lip 2010, 23:55 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
B. czesto jest tak, ze nalezy cus wpisac, np !rules i masz rules na ekranie, czesto jest tak, ze serw nie ma okreslonych rules i wsio w rekach admina. Ale najciekawiej jak pojawia sie info: 'server rules? visit our forum' Wtedy rece opadaj i nie wiem czy smiac sie czy plakac... Tzn, zanim odpale gre, powinienem zgadnac na jakim bede serwie gral i jaka jest jego strona :shock: Nawet magiczna kulka nie pomoze...
Obrazek
Ale na szczescie, takich serwow nie jest duzo...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2010, 00:03 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
Wszystko było by super gdyby w info przy łączeniu taka informacje zamieścili. A nie wchodzę na serwer, biorę pompkę + c4 i dostaje bana za EQ którego ozywam. Rozumiem rocket spamming na trybach gdzie nie ma za duzo armoru, limity na reconach- choć jest to chyba najbardziej wkur#@%^&#!! rzecz na rozpoczęcie nowej "sesji" :F.

@Wierzbin. W ta grę pewnie gram trochę dłużej od Ciebie i wiem na czym poszczególne tryby polegają wiec akurat w tym pomocy potrzebować chyba nie będę ;-). Mimo wszystko wielkie dzięki za szybkie odpowiedzi. Chyba jeszcze z raz spróbuje jak znowu coś 'kochanym' adminom odpali to na dobre sobie odpuszczę bo do 'ŻENUŁA'
@Yoss. Dokladnie tak jak pisze Yoss, lecz co na to poradzić idiotów nie sieja....

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 13:39 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
czas latania pr0 debili to okolo 15 sek.
ps sami tak siebie przystroili... chodzilo o helke...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 19:55 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
:cry: Jak wy te kicki dostajecie, co wy robicie?? Ja dostałem 1 za baserape i tyle (słownie jeden!).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 sie 2010, 22:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Tak, że np gram se normalnie (nie łamię zasad które na servie były) i jeb, kick, powód? Decyzja admina... to mnie po prostu wkurza. Dostałem tylko 2 słuszne, 1 za baserape a drugi ja robienie rozróby minami mechanika na servie pistol only.


Ostatnio edytowano 26 sie 2010, 10:27 przez Krex, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2010, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Czegoś tu nie rozumiem. Przecież nie banują wam cd-keya i możecie grać dalej. Wystarczy zmienić serwer i tyle. Nie ma się o co tak denerwować bo ktoś kupił serwer i chce trochę porządzić


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Pech w grze
PostNapisane: 26 sie 2010, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2010, 21:47
Posty: 2
Hmm.. Od kilku dni znów gram w tą grę. Wcześniej przestałem właśnie z powodu pecha. Byłem zbyt wkurzony na to co się działo a gra to ma być przyjemność przecież. Jednak mam swoje powody dla których chcę w tą grę grać. Tłumaczę sobie że im dłużej będę grać tym mi lepiej pójdzie. Tak w końcu powinno być we wszystkim. Niby praktyka czyni mistrza. Tylko nie wiem... czy moje wyniki do brak skilla czy pech. To co się dzieje w grze raczej wskazuje na to drugie. Zacznijmy od tego że zawsze więcej razy padam niż zabijam. Niby normalne u początkującego ale... gdy ja kogoś zabiję to w jakiś 80% ginę max 5 sek. później. Zawsze się skądś pojawia inny przeciwnik który mnie zabija. Dokładając do tego że czasami padam zanik kogoś zabije ( tu akurat brak skilla ) to moje staty nigdy nie są zadowalające. Druga sprawa to przemieszczanie się. Tutaj się może wydawać jakbym przesadzał ale tak niestety jest. Staram się chodzić z drużyną. Podpatrzeć jak grają inni i się uczyć. Tylko że ja przeważnie padam. Wbija się do nas wróg i normą jest to że zabija tylko mnie bo później drużyna go załatwia. Gdy sam chodzę też tak jest... Często nie potrafię nigdzie przejść bo co się ruszę to ginę. No i się tak zastanawiam. Jakbyście ocenili te przypadki. Czy to taki ogromny pech to gry czy brak skilla. Nie wiem może jak będę lepszy to będzie mniej takich przypadków... Naprawdę nie wiem co o tym sądzić...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pech w grze
PostNapisane: 26 sie 2010, 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
to raczej normalnosc , wczesniej mozna bylo pograc sobie lajtownie w BFBC2 , a teraz taka rozpizducha na serwerach , ze gram to tylko reconem , a jesli chcesz nadal grac to wez znajdz jakis serwer gdzie gra max 20 osob , a mysle ze bedzie ci lepiej szlo

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2010, 01:19 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Phate666 napisał(a):
Hmm.. Od kilku dni znów gram w tą grę. Wcześniej przestałem właśnie z powodu pecha. Byłem zbyt wkurzony na to co się działo a gra to ma być przyjemność przecież. Jednak mam swoje powody dla których chcę w tą grę grać. Tłumaczę sobie że im dłużej będę grać tym mi lepiej pójdzie. Tak w końcu powinno być we wszystkim. Niby praktyka czyni mistrza. Tylko nie wiem... czy moje wyniki do brak skilla czy pech. To co się dzieje w grze raczej wskazuje na to drugie. Zacznijmy od tego że zawsze więcej razy padam niż zabijam. Niby normalne u początkującego ale... gdy ja kogoś zabiję to w jakiś 80% ginę max 5 sek. później. Zawsze się skądś pojawia inny przeciwnik który mnie zabija. Dokładając do tego że czasami padam zanik kogoś zabije ( tu akurat brak skilla ) to moje staty nigdy nie są zadowalające. Druga sprawa to przemieszczanie się. Tutaj się może wydawać jakbym przesadzał ale tak niestety jest. Staram się chodzić z drużyną. Podpatrzeć jak grają inni i się uczyć. Tylko że ja przeważnie padam. Wbija się do nas wróg i normą jest to że zabija tylko mnie bo później drużyna go załatwia. Gdy sam chodzę też tak jest... Często nie potrafię nigdzie przejść bo co się ruszę to ginę. No i się tak zastanawiam. Jakbyście ocenili te przypadki. Czy to taki ogromny pech to gry czy brak skilla. Nie wiem może jak będę lepszy to będzie mniej takich przypadków... Naprawdę nie wiem co o tym sądzić...


Przede wszystkim wsluchaj sie w gre... wszelkie odglosy strzalow, okrzyki nieprzyjaciol i zolnierzy z Twojej strony oraz tupot nog, szelesty wokol Ciebie to podstawa ochrony wlasnych 4 liter :D

edit: bieganie za kims doswiadczonym nie da Tobie nic na poczatku... sam musisz sie 'ograc i osluchac' z gra...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pech w grze
PostNapisane: 26 sie 2010, 01:24 
Offline

Dołączył(a): 22 paź 2006, 05:38
Posty: 173
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/PHATE666 Czy to są Twoje statsy?
Jeśli tak to nie wiem czego oczekujesz od siebie, skoro spędziłeś w grze zaledwie 16 godzin... Jedyne co musisz robić to grać i jeszcze raz grać a poza tym nie wygląda to jeszcze tak źle u Ciebie. :) Im więcej zdobędziesz doświadczenia tym łatwiej będzie Ci grać ale musisz koniecznie poznać mapy! Zachowania graczy są liniowe i z czasem łatwiej przyjdzie Ci przewidywanie skąd wyskoczą albo gdzie sobie kampią. Na początku zawsze jest trudno a szczególnie w tym bf'ie. Nie biegaj jedynie za drużyną, która zwykle też niewiele potrafi tylko za tym, który wybija się wśród większości szaraków a dużo szybciej się czegoś nauczysz od niego niż od innych. :mrgreen:

Edit @down

Czyli zaczynasz jak ok. 80% graczy więc się nie przejmuj tym za bardzo. :wink: Są dwa wyjścia: albo będziesz stał w miejscu albo podniesiesz swoje umiejętności. Zależy to już tylko od Ciebie i skilla, którego musisz obudzić jeśli go masz... :P

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 26 sie 2010, 01:42 przez P4V3l, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pech w grze
PostNapisane: 26 sie 2010, 01:27 
Offline

Dołączył(a): 25 sie 2010, 21:47
Posty: 2
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/Wini666 Moje masz tu jak coś. Chociaż czas taki sam :P


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Pech w grze
PostNapisane: 26 sie 2010, 02:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 15:55
Posty: 58
Giniesz tak dużo razy to dlatego, że nie grałeś od początku kiedy wszyscy jeszcze nie ogarniali map, teraz to większość zna ścieżki uczęszczane przez wroga i się na nich kampią. Próbuj nie szarżować za bardzo i chodzić ze squadem jeśli wyskoczy jakiś wróg a ty będziesz dalej możesz nawet nie dostać. Pograsz trochę i ogarniesz tą grę. Spróbuj też pograć w gorączkę drużynowa, jest to przyjemny tryb w którym liczy się teamplay a nie staty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sie 2010, 06:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Z tym nasluchem to nie tak latwo gdy "lektor" co 5sec morde drze ;) czasami to ginie sie przez napisy pojawiajace sie na ekranie, a zajmujace dosc pokazne miejsce. Mam goscia w celowniku, a tu ZONK i widze napis. Xd

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 107 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL