Teraz jest 6 paź 2024, 14:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 kwi 2010, 13:31 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
@ Xagon

Tego Ci nikt nie każe byś tyle biegał do snajpera i zdaje sobie sprawę że nie zawsze się da dostarczyć mu amunicje w takie dalekie zakątki.
Powiedz mi tylko czy to jest normalne że jak już się odrodziłeś na tym złym snajperze co pokazuje innym cele i chroni wasze dupska przed obcymi snajperami to nawet nie zostawisz mu paczki z amunicja czy opatrunków?

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 16:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 10:01
Posty: 88
Ramka napisał(a):
[...]
Powiedz mi tylko czy to jest normalne że jak już się odrodziłeś na tym złym snajperze co pokazuje innym cele i chroni wasze dupska przed obcymi snajperami to nawet nie zostawisz mu paczki z amunicja czy opatrunków?

Przeważnie, że zostawienie nic nie kosztuje. Zostawiasz, lecisz na pole walki, recon się leczy/usupełnia amunicje, a jak się już doleci na miejsce walk, można spokojnie rzucić znowu dla walczących kompanów. W ten sposów i recon cały i asfalt syty :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 16:31 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
WhoCash napisał(a):
Ramka napisał(a):
[...]
Powiedz mi tylko czy to jest normalne że jak już się odrodziłeś na tym złym snajperze co pokazuje innym cele i chroni wasze dupska przed obcymi snajperami to nawet nie zostawisz mu paczki z amunicja czy opatrunków?

Przeważnie, że zostawienie nic nie kosztuje. Zostawiasz, lecisz na pole walki, recon się leczy/usupełnia amunicje, a jak się już doleci na miejsce walk, można spokojnie rzucić znowu dla walczących kompanów. W ten sposów i recon cały i asfalt syty :)




przeczytaj poprzednie posty, bo twoja wypowiedz jest ciut nie na temat!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 kwi 2010, 18:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
xagon napisał(a):
Ale bieganie od snajpera na którym się respimy przez pół mapy do pola bitwy jest dla Ciebie jak najbardziej w porządku?

Nie wiem czy wiesz ale nie musisz się respawnować zawsze na jednym towarzyszu. To nie BF2 gdzie można było się odrodzić tylko na dowódcy. Możesz na każdym i na dodatek (to chyba tez będzie dla Ciebie zaskoczeniem) możesz się odrodzić na którejś z flag lub w pobliżu m-coma. Nie rozumiem dlaczego tak narzekasz, że musisz się respawnować na ukrytym reconie i biegać przez pół mapy. Nikt Cię nie zmusza przecież.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 17:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
sidh77 napisał(a):
xagon napisał(a):
Ale bieganie od snajpera na którym się respimy przez pół mapy do pola bitwy jest dla Ciebie jak najbardziej w porządku?

Nie wiem czy wiesz ale nie musisz się respawnować zawsze na jednym towarzyszu. To nie BF2 gdzie można było się odrodzić tylko na dowódcy. Możesz na każdym i na dodatek (to chyba tez będzie dla Ciebie zaskoczeniem) możesz się odrodzić na którejś z flag lub w pobliżu m-coma. Nie rozumiem dlaczego tak narzekasz, że musisz się respawnować na ukrytym reconie i biegać przez pół mapy. Nikt Cię nie zmusza przecież.


Cytuj:
jak idę sam na server bez znajomych, robie sobie team , albo dołączam dochodzi 2 takich "rkonów" i kampią nie snajpią jak napisałeś na respie całą mapę, a nas dwójka biega jak durnie próbując ugrać rush. I co się dzieje umieram ja i on .. resp oczywiście poza polem walki przy kampiącym snajperze


Też proponuję czytać ze zrozumieniem, przeczytaj co napisałem i powiedz mi na kim miałem się zrespić?
Jakie flagi? o czym Ty mówisz?
Cytuj:
(to chyba tez będzie dla Ciebie zaskoczeniem)
Po cholerę ten sarkazm skoro Ty nie wiesz o czy piszesz człowieku Czytaj czytaj i czytaj. Nie ma to jak podczas RUSH odrodzić się przy flagach...chociaż poprzednik był lepszy ... nie ma to jak medykiem rzucić ammo ehh. Ludzie chcecie tylko nabijać posty czy jak? Myślałem że to forum dyskusyjne
Do tego chciałem zaznaczyć że nie narzekam tylko ot po prostu mówię co mnie drażni

@ramka
Mi właśnie chodziło o bieganie od snajpera po respie przez pół mapy, a nie do niego by mu rzucić ammo :wink:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 18:25 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
@xagon - widze ze ty niedokladnie czytasz... chodzi o to ZE NIE MUSISZ SIE RESPAWNOWAC NA ukrytym reconie... ktos ci kaze? moze zamiast tego, powinienec pojawic sie we wlasnej bazie, i zamiast z "buta" dotrzec na pole bitwy samochodem? czolgiem? Dotrze kiedys, ze kazdy gra jak chce... jak jako recon ma k/d 0.5 to mozesz gledzic ze niepomaga, a w wiekszosci przypadkow schowany recon ratuje ci dupsko czesciej, niz ty gledzisz :stupid: jak napisalem wczesniej: dobrze ze na wielu serwerach banuja zachowania, jakie wczesniej opisales :roll: udanej gry Team_Killer`ku :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 18:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
xagon napisał(a):
Też proponuję czytać ze zrozumieniem, przeczytaj co napisałem i powiedz mi na kim miałem się zrespić?
Jakie flagi? o czym Ty mówisz? Po cholerę ten sarkazm skoro Ty nie wiesz o czy piszesz człowieku Czytaj czytaj i czytaj. Nie ma to jak podczas RUSH odrodzić się przy flagach...chociaż poprzednik był lepszy ... nie ma to jak medykiem rzucić ammo ehh. Ludzie chcecie tylko nabijać posty czy jak? Myślałem że to forum dyskusyjne
Do tego chciałem zaznaczyć że nie narzekam tylko ot po prostu mówię co mnie drażni

Chodzi mi o to że możesz się odrodzić nie tylko na członku swojego zespołu ale też w Swojej bazie (ewentualnie na fladze jak grasz w Conquest). Nikt Cię nie zmusza do grania w zespole z samymi reconami, bo można zmienić team/stronę/serwer. Jak jesteś taki zamordysta który nie chce grać w zespole ze snajperem to poszukaj sobie klanu i tam wprowadzaj Swoje zasady. Możesz sobie też kupić serwer i tam wprowadzić zasadę "NIE dla kampiacych na respie reconów", może Cię ktoś posłucha (jak nie to będziesz dawał np. bany). Puki co to na publikach można grać czym się chce i jak się chce.
Mój sarkazm wziął się stąd że po przeczytaniu tej wypowiedzi
xagon napisał(a):
gram częściej na HC więc FF jest włączone, gram często medykiem, więc co robię z takim panem?
Ano zabijam go biorę jego broń wystrzelam mu amunicje, zostawiam pistolet żeby nie był goły zamieniam broń reanimuję i idę dalej, po kilku takich operacjach przeważnie zrozumieją ... choć nie wszyscy.

doszedłem do wniosku że Twoje zachowanie jest, eufemistycznie rzecz ujmując nie fair play więc sobie prowadzę z Tobą taką małą dyskusję o sarkastycznym wydźwięku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 19:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lut 2010, 18:29
Posty: 111
Lokalizacja: lokal
czyli co... nie miałem prawa napisać co mnie drażni w snajperach w topicu
Cytuj:
Wkurzają Cię snajperzy? Zostań "SniperCop"!

To ja już nie wiem o co tu chodzi na tym forum :roll:
Po za tym przeczytajcie oboje ile razy napisałem że to przykład nie reguła, że kilka razy tak się zdarzyło, gram już kilka godzin, więc chyba mogło się zdarzyć prawda? Czy znowu bajki opowiadam? Bo snajperzy to wszyscy tacy PRO, tacy wspaniali, usłużni z moździerzami, ratują dupska, zaznaczają przeciwników, tylko ja po prostu taki cham jestem i się czepiam i narzekam.
Medyk to przecież mięso armatnie, biega dureń i ratuje szturmowców ... więc morda w kubeł i nie powinien się odzywać do "elyt" snajperskich że mu coś nie pasuje. Ok jak chcecie, jak dla mnie koniec tematu, szkoda że się jakoś nie dogadaliśmy w tej kwestii, ale przecież płakać nie będę :roll:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
tak, powyzywaj sie na forum... moze poprawisz sobie humorek.
a komentowac tego co piszesz nawet mi sie nie chce - moze kiedys, jak nauczysz sie podstaw kultury osobistej.

udanego wieczora, pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
nie no Panowie, Mr X ma wiele racji->badzmy szczerzy ilu snajpow na 10 uzywa q->2 czy 3? <-bo mortara czesciej->choc czasami po swoich<z drugiek strony po co laza tam gdzie chcemy chalupe wysadzic? ;) ale trza dodac, ze sporo braci elytarnych uzywa c4 i naparza czolgi, mcomy az milo ;)
ale faktem jest, ze meda/ammo sie doprosic->prawie nie jest to realne->z tym, ze bedac na tylach trudno wymagac, zeby gostek latal z waliza prochow przez cala bitwe, zeby nam syropu na kaszelek przyniesc :lol:
ale jak sie taki jeden zdrugim, mniej ogarnieci zespawnija na mnie i ani piwka dla zdrowotnosci ani szynki na zapas nie zostawia, a ja krwawie tak, ze przez lunete ledwo widze->to sie elyta wku...a.
choc z drugiej strony 50%-60% med/asfalt wypelniaja swe obowiazki az milo<-czuje sie czasami jak wilk czekajacy w babcinym ubranku i wygodnym lozeczku na Kapturka z KOSZYKIEM ;)

ps gram na zagranicznych serverach...

psps http://www.abload.de/image.php?img=bfbc2game2010-04-1121-7rrb.jpg <-szpilki chyba wszyscy znamy... jak widac snajper moze byc przydatny... i mortar i q naciskanie, to praca dla teamu ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
[Yossarian] napisał(a):
nie no Panowie, Mr X ma wiele racji->badzmy szczerzy ilu snajpow na 10 uzywa q->2 czy 3? <-bo mortara czesciej->choc czasami po swoich<z drugiek strony po co laza tam gdzie chcemy chalupe wysadzic? ;) ale trza dodac, ze sporo braci elytarnych uzywa c4 i naparza czolgi, mcomy az milo ;)

Nasza burzliwa dyskusja nie dotyczyła używania przycisku Q, mortara czy C4 tylko faktu, że xagon jest tak sfrustrowany faktem odradzania się na zkampionym reconie, że go zabija, bierze jego broń, opróżnia magazynek, bierze Swoją broń z powrotem i go reanimuje zostawiając go tylko z pistoletem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
sidh77 napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
nie no Panowie, Mr X ma wiele racji->badzmy szczerzy ilu snajpow na 10 uzywa q->2 czy 3? <-bo mortara czesciej->choc czasami po swoich<z drugiek strony po co laza tam gdzie chcemy chalupe wysadzic? ;) ale trza dodac, ze sporo braci elytarnych uzywa c4 i naparza czolgi, mcomy az milo ;)

Nasza burzliwa dyskusja nie dotyczyła używania przycisku Q, mortara czy C4 tylko faktu, że xagon jest tak sfrustrowany faktem odradzania się na zkampionym reconie, że go zabija, bierze jego broń, opróżnia magazynek, bierze Swoją broń z powrotem i go reanimuje zostawiając go tylko z pistoletem.


Lomg! Na to bym nie wpadl, a gram czesto medem. Tylko czy wystarcza czasu na wystrzelanie snipy zanim cialo recona zniknie? H3H3. GG

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:45 
Offline

Dołączył(a): 26 mar 2010, 14:06
Posty: 27
Ostatnio zacząłem grać reconem, odblokowałem już wszystko, więc strzelać pozostaje. Ale szczerze powiedziawszy, to więcej spotuje, niż zabijam :D. Robię to cały czas, więc jak taki laik to robi, to inni pewnie też :S.

_________________
Obrazek





Grę w BFBC2 rozpocząłem 26 marca :).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:26 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:38
Posty: 181
Lokalizacja: Serwery HC
I X i wielu z nas ma racje ( swoje racje )
Chodzi o to by większość graczy miała pojęcie co komu jest potrzebne, by w miarę możliwości / czasem podesłać ammo czy apteczkę snajperowi, by snajperzy częściej używali moździerzy czy C4, by nie czepiać się snajperów że kampią w jakichś dalekich zakątkach ( dla nas wyzwaniem jest strzelić miedzy oczy i zainkasować 560 punktów a nie 60, przy takich odległości to inni nie są w stanie zobaczyć nawet góry skał a co tu mówić o wrogu w nich ukrytym.)
Odnośnie problemów z odradzaniem to nikt nie zmusza by się odradzać na snajperach, ja ostatnio nawet parę razy specjalnie tworzyłem sobie sam drużynę i blokowałem do niej wejście by być samemu i by nie było później do mnie pretensji że siedzę gdzieś daleko na tyłach wroga.
Ale jak snajper wypruje się z amunicji i w snajperce / pistolecie i jakimś cudem dojdzie do grupy to biega jak kot z pęcherzem i prosi o amunicje a tu d..... :( aż w końcu ginie. Włąśnie w tym jest problem że nie można się doprosić amunicji nawet w grupie graczy.

Prosicie często o rzucanie detektorów ruchu a niby skąd mamy je brać???? na wyposażeniu mamy aż 2 szt i często gęsto po pary pierwszych min walki zostajemy przy stanie ZERO szt. a ammo nikt nie raczy dać i zaczyna się paranoja - czy szukać na siłę szturmowca który raczy dać amunicje wraz z detektorami czy dalej siedzieć w kryjówce do czasu wystrzelenia pocisków i dopiero wtedy próbować szczęścia z odnalezieniem amunicji. Detektory ruchu to ja bym i z ponad 10 szt w jednej rundzie rzucił i na m-comy i przy obronie / ataku, naprawdę można by je często używać i uważam że powinny się one ładować tak samo jak ostrzał moździerzowy by nie trzeba było szukać ich ciągle.

_________________
Pozdrawiam
Ramka Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 kwi 2010, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Ramka napisał(a):
I X i wielu z nas ma racje ( swoje racje )
Chodzi o to by większość graczy miała pojęcie co komu jest potrzebne, by w miarę możliwości / czasem podesłać ammo czy apteczkę snajperowi, by snajperzy częściej używali moździerzy czy C4, by nie czepiać się snajperów że kampią w jakichś dalekich zakątkach ( dla nas wyzwaniem jest strzelić miedzy oczy i zainkasować 560 punktów a nie 60, przy takich odległości to inni nie są w stanie zobaczyć nawet góry skał a co tu mówić o wrogu w nich ukrytym.)
Odnośnie problemów z odradzaniem to nikt nie zmusza by się odradzać na snajperach, ja ostatnio nawet parę razy specjalnie tworzyłem sobie sam drużynę i blokowałem do niej wejście by być samemu i by nie było później do mnie pretensji że siedzę gdzieś daleko na tyłach wroga.
Ale jak snajper wypruje się z amunicji i w snajperce / pistolecie i jakimś cudem dojdzie do grupy to biega jak kot z pęcherzem i prosi o amunicje a tu d..... :( aż w końcu ginie. Włąśnie w tym jest problem że nie można się doprosić amunicji nawet w grupie graczy.

Prosicie często o rzucanie detektorów ruchu a niby skąd mamy je brać???? na wyposażeniu mamy aż 2 szt i często gęsto po pary pierwszych min walki zostajemy przy stanie ZERO szt. a ammo nikt nie raczy dać i zaczyna się paranoja - czy szukać na siłę szturmowca który raczy dać amunicje wraz z detektorami czy dalej siedzieć w kryjówce do czasu wystrzelenia pocisków i dopiero wtedy próbować szczęścia z odnalezieniem amunicji. Detektory ruchu to ja bym i z ponad 10 szt w jednej rundzie rzucił i na m-comy i przy obronie / ataku, naprawdę można by je często używać i uważam że powinny się one ładować tak samo jak ostrzał moździerzowy by nie trzeba było szukać ich ciągle.


Wiesz dlaczego assfalty nie daja czesto ammo. Zeby miec pod reka uzupelnienie dla swojego Lamerskiego granatnika40mm.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL