Teraz jest 26 kwi 2024, 06:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2010, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Ja uważam że Battlefield Bad Company 2 to fantastyczna gierka. Nie grałem w lepszego FPS'a i to niszczenie otoczenia no po prostu miód. Jedynie to zoptymalizowanie nie jest najlepsze co chwila jakiś patch ale to dobrze w końcu gra będzie niemal doskonała.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 sie 2007, 19:26
Posty: 130
Lokalizacja: Gościcino
Widzę, że nie małe zamieszanie się zrobiło. Przepraszam, że nie zmieniłem podpisu poprostu nie było mnie kilka dni w domu :roll:
P.S sorry za ot

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lis 2009, 22:31
Posty: 390
Lokalizacja: Tarnów
Wiecie co - nie czytając wcześniejszych opinii dodam swoją

EA idzie po najniższej lini jaką można iść ....
Jak można być tak leniwym/ułomnym / wnerwiającym by dodawać "Ultra Słitaśne Ekskluzywne" Mapy Super VIpowskie normalnie czardzior hicior maxymalny odlot i zrobić tą samą mape w innym trybie ... EPIC FAIL !!!!!

Jakby nie mogli zrobić tego odrazu :roll:

_________________
Obrazek
Między jednym .uchem a drugim !uchem jest Głowa ! Ja tu siedzę i kieruje ruchem !


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 21:43
Posty: 30
To normalne w dzisiejszych czasach po prostu tanim kosztem przedłużają żywotność gry mnie się to akurat nawet podoba lepsze to niż żeby gra się znudziła dla przykładu powiem, że grałem w jedną mapkę bardzo długo na squad rush i zaczynała się nudzić a, że to były moje początki to nie wiedziałem jeszcze, że grając na innym trybie można zwiedzić większą część mapy i jak zagrałem dla przykładu rush to byłem mile zaskoczony i czułem się jakbym był na innej mapie tyle, że w tym samym środowisku. Jeśli odblokują jakiś nowy tryb w istniejących już mapach to jest to nawet ciekawe rozwiązanie. Poza tym nie ma co się denerwować bo nasz PC-towski DLC jest za darmo w Modern Warfare 2 trzeba zapłacić 15 euro za 5 map z czego 2 to mapy z Modern Warfare 1 to dopiero jest porąbane ... także nie ma sensu narzekać ;]

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 mar 2010, 22:33
Posty: 33
Mnie tylko denerwuje niewykorzystany potencjał niektórych map, np. conquest na arica harbor. Tak ściśnięte, tak małe... eh a mogło być tak pięknie.. Powinni robić inny roizkład flag i inne granice mapy dla PC.

_________________
Sniper Cop!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
Gra jest fajniutka pod warunkiem, że gra sie dla funu a nie dla statów - jak ktoś nie zwraca uwagi na k/d, skill level i inne bzdety jest super. W ubiegła niedzielę grając na kilku zagranicznych serwerach zobaczyłem coś czego wcześniej nie widziałem - prawdziwy pogrom cheaterów. Bany sypały się jeden za drugim - na każdym serwerze na którym byłem. Szkoda tylko że duża część z nich (ja wiem może nawet połowa) dotyczyła nicków z PL lub polsko brzmiących.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 14:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
To, że dostajesz informację, że ktoś został zbanowany, to nie znaczy, że właśnie z tego serwera na którym grasz. To jest info idące na wszystkie serwerki.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 15:31
Posty: 55
Wierzbin napisał(a):
To, że dostajesz informację, że ktoś został zbanowany, to nie znaczy, że właśnie z tego serwera na którym grasz. To jest info idące na wszystkie serwerki.


Hmm... Tego nie wiedziałem. A to info leci z PBBans?
Jeśli tak, to chyba za rzadko gram na serwerach do niego podpiętych. Ale trzeba przyznać, że znaczna cześć zbanowanych to niestety Polacy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:15 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
gra 4 fun byla walkowana w innym watku... i niestety konczy sie na tym, ze Zazwyczaj gra z osobami z ratio 0,2-0,5 i podobnymi zamienia sie w nabijanie fragow przeciwnikowi. i teraz albo spotykasz zgrane squady, ktore oraja przeciwna druzyne na prawo i lewo - wlasnie przez to ze jeden pilnuje drugiego... albo camperow padajacych co chwile... no zdazaja sie jeszcze osoby tak zdesperowane bezmyslnoscia swoich druzyn ze same atakuja przeciwnika - ale wiemy jak to sie konczy. - powinni dodac mozliwosc Blokowania na serwerach, danej klasy, albo ilosci graczy o danej klasie... bo takie widokiObrazek wywoluja niechec do szukania kolejnego serwera... (tak... 10xrecon, 1xmechanik, 1xmedyk..... i wszyscy czekaja na gorce :stupid: )

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 6 maja 2010, 15:21 przez Okruch, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 15:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
voodka napisał(a):
Hmm... Tego nie wiedziałem. A to info leci z PBBans?
Jeśli tak, to chyba za rzadko gram na serwerach do niego podpiętych. Ale trzeba przyznać, że znaczna cześć zbanowanych to niestety Polacy.

Eeeee... tam bez przesady że większość to Polacy. Więcej jest Rosjan. Zresztą jak chcesz to sobie TU zobacz.
Pewnie grasz częściej na serwerach z PB tylko po prostu hacki są przeważnie wykrywane falami. Jak jeden zostanie złamany przez PB to potem wszyscy co go używają to po kolei lecą jak tylko wejdą na serwer.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 17:00 
Offline

Dołączył(a): 1 maja 2010, 22:15
Posty: 5
fajna gierka

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 18:04 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
nie wiem o czym wy mowicie...wiekszosc ludzi przestalo grac,klanow sie kupa porozpadala,gra nudzi..sam obecnie czekam na pare meczow na esl i daruje sobie bo nie ma sie co silowac...gra ogolnie jest slaba a podjarki samymi wybuchami budynkow nie robia na wiekszosci wrazenie..nie wierzycie?? sprawdzie jak leci ranking bc2 na xf -> http://www.xfire.com/games/bfbc2/Battle ... Company_2/ a jezeli i to was nie przekonuje ze gra traci z dnia na dzien to wbijcie na glowna strone xf i sprawdzcie ilosc godzin w jaka ludzie poswiecaja na bc2 to powoli to sie zbliza na sam koniec...no coz prawda taka ze gra moze i dobra na konsole ale jej klon na PC to kiepski pomysl

Okruch napisał(a):
gra 4 fun byla walkowana w innym watku... i niestety konczy sie na tym, ze Zazwyczaj gra z osobami z ratio 0,2-0,5 i podobnymi zamienia sie w nabijanie fragow przeciwnikowi. i teraz albo spotykasz zgrane squady, ktore oraja przeciwna druzyne na prawo i lewo - wlasnie przez to ze jeden pilnuje drugiego... albo camperow padajacych co chwile... no zdazaja sie jeszcze osoby tak zdesperowane bezmyslnoscia swoich druzyn ze same atakuja przeciwnika - ale wiemy jak to sie konczy. - powinni dodac mozliwosc Blokowania na serwerach, danej klasy, albo ilosci graczy o danej klasie... bo takie widokiObrazek wywoluja niechec do szukania kolejnego serwera... (tak... 10xrecon, 1xmechanik, 1xmedyk..... i wszyscy czekaja na gorce :stupid: )


kolego chcialbym zauwazyc ze sam wiekszosc fragow masz z snipy takze skoro sam kampisz po krzakach czemu innym nie wolno???

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Ostatnio edytowano 6 maja 2010, 18:09 przez Dywan, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 18:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 15:31
Posty: 55
sidh77 napisał(a):
Eeeee... tam bez przesady że większość to Polacy. Więcej jest Rosjan. Zresztą jak chcesz to sobie TU zobacz.
Pewnie grasz częściej na serwerach z PB tylko po prostu hacki są przeważnie wykrywane falami. Jak jeden zostanie złamany przez PB to potem wszyscy co go używają to po kolei lecą jak tylko wejdą na serwer.


Dzięki za info. Nie wpadł bym na to, że jest aż taka integracja pomiędzy serwerami i PBBans.
Co do wątków Polaków, nie miałem na myśli, że większość to Polacy, ale że w stosunku do innych narodowości jest 'nas' więcej. Rosjan jednak nikt w tym temacie nie pokona :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
gabcio napisał(a):
sprawdzie jak leci ranking bc2 na xf -> http://www.xfire.com/games/bfbc2/Battle ... Company_2/ a jezeli i to was nie przekonuje ze gra traci z dnia na dzien to wbijcie na glowna strone xf i sprawdzcie ilosc godzin w jaka ludzie poswiecaja na bc2 to powoli to sie zbliza na sam koniec

Prawdę mówiąc nie wiem co ten wykres miał udowodnić? Statystyka oparta na małej ilości danych jest o kant d.. rozbić. Równie dobrze może to świadczyć o spadku popularności xfire wśród graczy w BC2. Poczekajmy z rok i porównajmy z innymi tytułami, które wyszły w tym roku - MW2, Flash Pointem 2. IMO gra się spokojnie obroni.

Nie powinno nikogo dziwić, że po okresie fascynacji nowością ilość graczy w sieci zmaleje. Tak jest i będzie z KAŻDĄ nową grą. Potem popularność długo utrzymuje się na podobnym stałym poziomie z niewielkimi wahaniami wynikającymi ze zmian cen gier w sklepach, nowych patchy, map, itp. Znaczący spadek popularności obserwuje się dopiero wtedy gdy gra zyska atrakcyjnego konkurenta i gracze odpływają do nowego tytułu.

BTW. Jeśli o mnie chodzi nie miałbym nic przeciw gdyby serwery BC2 troszkę się wyludniły. Łatwiej byłoby się wbić na dobre serwery, grało by się z weteranami, zgranymi zespołami, mniej by było "dzieci neostrad" z wallhackami, kamperów... Same korzyści.

A to czy gra jest dobra czy nie. Kwestia gustu.

Nie jestem weteranem gier sieciowych. Grywałem raptem w Arma 1 i 2, próbowałem w CoD4 i teraz grywam w BC2. Jedno jest pewne. Do tej pory żadna inna gra nie wciągnęła mnie tak w rozgrywki sieciowe jak BC2. Mnie BC2 bardzo odpowiada ze względu na grywalność, dobre wyważenie między szybką akcją a elementami taktyki i skradanki, dynamizm rozgrywki, konieczność kooperacji w celu zwycięstwa drużyny, konieczność posiadania umiejętności doboru odpowiedniej broni i uzbrojenia w zależności od mapy i typu rozgrywki, szybkie zwroty akcji w trakcie rozgrywki i wiele, wiele innych.... Te zalety są tak duże, że dla mnie kolejny patch który coś tam poprawi lub popsuje nie wpływa w żaden znaczący sposób na ocenę gry jako całości.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 maja 2010, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
W bfa nie gram już od ponad miesiąca, i jak na razie nie wydaje mi się żebym w najbliższej przyszłości w to grał. Gra taka fajna ale i tak mnie znudziła ;p A myślałem że będę grać w to z pół roku non stop ^^

Mimo "zajebistości" tej gry coś w tym chyba jest bo wielu osobom które znam bc2 po prostu się znudził ;/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 264 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL