Teraz jest 28 mar 2024, 12:01

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2010, 10:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 cze 2003, 08:57
Posty: 1009
Lokalizacja: Sosnowiec
"Q" nie mi działa na "Enemy submarine spotted" na Atacama Desert :wink:

_________________
- Eagle Thrust formation target 2800 yards -- begin psch-war operations.
- 700 -- 600 yards -- 500 -- Commence firing.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 11:24 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:22
Posty: 14
Hmmm
Ja jako już leciwy Pan muszę obiektywnie stwierdzić, że BC2 daje niezłego kopa, powrót do grania po 10 latkach no i niestety dostaje w dupsko.
Pomalutku się wyrabiam , ale droga jeszcze daleka
Frustruje mnie fakt osłon, niby są ,niby ich nie ma, mur na 6 cali ,a zawsze dostanę kulkę w główkę i zgon natychmiastowy, co dziwne drzewko lub kamień no to jest przyzwoita osłona ,tylko jak się za czymś takim schować przed snipkiem, najlepiej jak gościu wyskoczy z tubą i prosto w ryjaka oberwe po prostu suuuuper.
Gram na serwerkach G4G i 56 Kompania oraz LPG gdzie adminem jest Bodeha, nick drago1971
Pozdrawiam wszystkich i do walki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
No dobra, zamowilem czesci do kompa. Zobaczymy czy ta gra sie do czegos nadaje.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 08:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
maTTi napisał(a):
No dobra, zamowilem czesci do kompa. Zobaczymy czy ta gra sie do czegos nadaje.


maTTi będziesz zadowolony. Mnie jednak namówiono abym nie zmieniał grafiki. Po analizie wielu wątków na forum i wysłuchaniu dziesiątek opinii wśród znajomych posiadających popularne układy 9600GT zmieniłem target. Zainwestowałem w 64 bitowy Windows 7. Powiem szczerze - inny wymiar grafiki ukazał się moim oczom. Karta odzyskała drugą młodość, która w połączeniu z dużym zasobem pamięci operacyjnej i ostatnich referencyjnych sterowników radzi sobie wyśmienicie w High ustawieniach (oprócz cieni, które podczas sieciowej rozgrywki i tak się nie przydają). System Home Premium kupiłem po kosztach ~349zł i na pewno jest to lepsza inwestycja niż dopłata do grafiki. Kilka osób na forum pisało, że Windows 7 daje kopa ... w wielu aspektach miało rację. System pracuje wzorowo a dla mnie rewelacją jest wydzielanie systemowe kanałów WAV na poszczególne źródła dźwięku (oddzielnie TS i oddzielnie gra).

Teraz gra pracuje rewelacyjnie.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 mar 2010, 13:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
o dobrze przeczytac taka opinie o Win7 bo nie wiedzialem w co inwestowac, no ale chyba tez wybiore ta 7 :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 00:21 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2010, 01:48
Posty: 4
===Tomy===[PL] napisał(a):

Teraz gra pracuje rewelacyjnie.


W jakiej rozdzielczości grasz?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 mar 2010, 07:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Dr_Wycior napisał(a):
W jakiej rozdzielczości grasz?


1280x1024 (LCD 19").

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
no komp zakupiony, bc2 również, na razie grałem tylko singla, grafa wszystko na maxa i przyznam ze frostbite robi wrażenie, tylko szkoda ze mam stary monitor i rozdzialka 1024x768, ale niedługo kupuje nowy wiec bedzie dobrze 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 09:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Ja odstąpiłem o zmiany karty graficznej po analizie dziesiątek postów z ogólnodostępnych for w tym EA Dice i potwierdziłem regułę - ta gra jest idealnie zoptymalizowana z silnikiem Frostbite. Frostbite skolei chełpi się w czeluściach 4-rdzeniowych procesorów dając niesamowitego kopa grze. Po samej zmianie CPU z X2 245@3Ghz na X4 945@default jest niesamowita poprawa płynności przy maksymalnych cieniach i wybuchach. Nareszcie podczas mocnej rozpierduchy przy obronie flagi nie ma częściowej utraty FPS. Testowo FRAPS podczas pomiaru: Avg: 55.175 - Min: 39 - Max: 87

Nic więcej nie potrzeba.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
hmm chce wejsc na serwer graczy jest zalozmy 27/32 a caly czas wyskakuje komunikat ze serwer jest pelen, tez tak macie? :x


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 10:14 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
odśwież :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 10:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2004, 13:33
Posty: 591
Lokalizacja: Białystok
no ileż można odświeżać :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
Kupilem, pogrywam. Gra sie fajnie, nawet bardzo fajnie, ale...

W BFa zaczalem grac dla sprzetu. BF42 wiadomo o co chodzi. BF2 swietne, dlugie miesiace zabawy, swietna grafika, wysmienity gameplay zespolowo (pozdrawiam MON.BF2 i PRGK-42 i wszystkich 'wrogow') i te czolgi, apc i heli - o to chodzilo.
W BFa2 przestalem grac jak sie okazalo, ze zamiast jezdzic, mozna biegac i strzelac z granatow (jakbym chcial biegac z 1 typem broni, to bym dalej gral w CSa). Ligi zaczely sie robic infantry < 8vs8.
A na dodatek jakis debil wymyslil, ze cobre mozna pilotowac w 1 osobe ! (a pamietam jak dzis, jak w pierwszym tygodniu po premierze gralismy zatar i na komende kolegow z bazy USA upolowalem czolg na srodkowej fladze, po czym zostalem z automatu gunnerem teamowym (jeszcze raz pozdrowienia dla MON.BF2)).

Niestety w BC2 widze podobne problemy: pojazdow jakby mniej, samolotow - brak. A ligi zaczynaja w pierwszej kolejnosci od squad rush 4vs4.
Nie wiem, moze sie starzeje, moze rzeczywiscie nowym grom brakuje swiezych pomyslow. Moze slabo szukam.

Ostatecznie nie wiem jak ocenic gre - jest bardzo dobra, ale moze za duzo wymagalem. Moze jak sobie jakis klan znajde, to moze fun wroci. Bo w gruncie rzeczy to zawsze chodzilo, zeby bylo z kim pogadac, z kim sie posmiac i z kim zrobic wszystko, zeby wygrac.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2010, 14:39 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:12
Posty: 398
Lokalizacja: Warszawa
Ja tez to zrobiłem uzywam nicka CITYWARS

_________________
pozdrowienia
cityman GG 1797767


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 kwi 2010, 12:01 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
maTTi napisał(a):
Bo w gruncie rzeczy to zawsze chodzilo, zeby bylo z kim pogadac, z kim sie posmiac i z kim zrobic wszystko, zeby wygrac.


Idealnie trafiłeś w sedno. Samotnicy, odszczepieńcy, samotne wilki nie mają co się pokazywać w tej grze. Lepiej zagrać w singla i odłożyć na półkę.

Właśnie to o czym piszesz maTTi - gra zespołowa...

Fajnie widzieć na serwerze ludzi biegających grupkami, wspierających się pod ostrzałem wroga, skutecznie wykonując zadania ... stop, zagalopowałem się .. to tylko gra :)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 201 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL