Teraz jest 8 paź 2024, 22:26

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2010, 20:09 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 19:54
Posty: 3
Nie znalazłem nic podobnego na forum więc pytam.
Jakie są wasze ulubione klasy z pośród tych 4,czym najwięcej zabijacie i jaka jest wasza taktyka?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:00 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
Szturmowiec standardowa postać i jak dla mnie najfajniejsza:P taktyka??:D na pełnej k.. i każdy ginie;D, oprócz niego lubię jeszcze rcona(chyba tak się nazywa ten sniper) nie mówię tu o kampieniu w jednym miejscu bo to jest nudne:P, tylko poprotu poruszać się po mapce, enginiera nie za bardzo lubię bo te małe karabinki to takie badziewia dla mnie(bez urazy) a czołga to wole nalotem rozwalić, medyk jest dla mnie za łatwą postacią nie dość że ma taki karabin to jeszcze leczy i reanimuje, punktów tyle bije że masakra:p żeby snajperem tyle zdobyć trzeba się namęczyć trochę a medyków zwykle nie brak w teamie:P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Żołnierz z M16 (najlepsza broń dla szturmowca), pistoletem strzelającym serią 3 pocisków, dodatkowe ammo/granaty , amunicja magnum zwiększająca obrażenia i zasięg broni,adla pojazdów perk zwiększający obrażenia.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Mechanik
Jak tam pisałeś może mechanik napoczątku jest zwalony ale ja maiłem kod do AKS-74U więc weisz .. xD
A teraz odblokowuje ostatniego unlocka (karabinek) xD
Fajny jest :P


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL