Teraz jest 16 cze 2024, 14:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:09 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Witam :) . Zakupiłem ostatnio Bad Company 2 (jest to moja pierwsza gra z tej serii lecz wcześniej grałem w FarCry2). Grając w multiplayer troszkę zmartwiło mnie to, że padam bez przerwy. Często mam tak że w rundzie zabije 2-5 przeciwników a sam zostaje zabity 20 razy. Czy moglibyście mi podać jakieś porady na początek? Z góry dziękuje :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
A jaką klasą najbardziej lubisz/chcesz grać ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Hunter561 napisał(a):
Witam :) . Zakupiłem ostatnio Bad Company 2 (jest to moja pierwsza gra z tej serii lecz wcześniej grałem w FarCry2). Grając w multiplayer troszkę zmartwiło mnie to, że padam bez przerwy. Często mam tak że w rundzie zabije 2-5 przeciwników a sam zostaje zabity 20 razy. Czy moglibyście mi podać jakieś porady na początek? Z góry dziękuje :D


Graj reconem, tego sie nie da zje* ;)
Skampisz sie gdzies, (nie mozna lezec, ops)
W kazdej chwili mozesz sie zajac czyms innym, zdejmujesz ludzi kiedy Ci sie podoba.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Najbardziej właśnie chciałby grac reconem :) uwielbiam snajperki :) gram nim i zamiast z M19(podstawowa snajperka?) strzelam z thompsona ponieważ ze snajperki bardzo ciężko mi trafić :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:39 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Eleanor napisał(a):
Graj reconem, tego sie nie da zje* ;)
Skampisz sie gdzies, (nie mozna lezec, ops)
W kazdej chwili mozesz sie zajac czyms innym, zdejmujesz ludzi kiedy Ci sie podoba.


Pewnie, graj klasą, która irytuje wszystkich, łącznie z normalnymi graczami z twojego teamu z powodu swojej bezużyteczności.

Odpowiadając na pytanie:
1. Każda osłona to twój przyjaciel. Przytulaj się do niego a biegnąc biegnij do najbliższego przyjaciela.
2. W BC2 zasłona nie oznacza osłony. Większość ścian mocniejsze pociski przebijają jak masło, o RPG nie wspominając. Trwałymi osłonami są kamienie, niektóre drzewa i, o dziwo, skrzynki.
3. Widząc wroga naciskach 'q'. Wtedy twoi koledzy też go widzą i zwykle się to kończy podziurawieniem owego wroga jak ser szwajcarski.
4. Graj drużynowo, trzymaj się swojego zespołu. Wrogi pseudo-snajper (których w BC2 są tysiące) będzie miał problem pt. do kogo strzelać najpierw. A z tym trzymaniem się teamu to na serio, choćby po to, żeby się apteczkami i ammo pakami wymieniać, o skondensowanej sile ognia nie wspominając.
5. Nie zatrzymuj się na otwartej przestrzeni. Owszem, jest to banał ale trzeba zawsze pamiętać że na każdego gracza przypada w okolicach siedemnastu debili w ghillie na pobliskim wzgórzu, którzy tylko czekają żeby ów przestał się ruszać bo strzelanie do biegnącego przekracza ich możliwości.
6. Graj czymś użytecznym dla reszty teamu. Ergo, recon odpada.

edit.
Hunter561 napisał(a):
Najbardziej właśnie chciałby grac reconem :) uwielbiam snajperki :) gram nim i zamiast z M19(podstawowa snajperka?) strzelam z thompsona ponieważ ze snajperki bardzo ciężko mi trafić :)


No tak, można się tego było spodziewać, do kogo ja piszę....
Anyway, może komuś innemu się to przyda.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Jeśli tak mówisz, to nie będę grał reconem. Co byś polecił? (od razu powiem że medyk odpada) :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Hunter561 napisał(a):
Jeśli tak mówisz, to nie będę grał reconem. Co byś polecił? (od razu powiem że medyk odpada) :)

Lol stary no co bedziesz sie nas sluchac.
Graj czym chcesz, snajper jest najprostrzy wrecz.
Bynajmniej tak uwazam, jak Ci przejdzie snajperowanie to bedziesz innym grac.
Nie przejmuj sie Twoim teamem, bo kolega wyzej chce z Ciebie uczynic jedynego dobrego gracza na serwerze, gdy reszta zabawia sie rozwalaniem budynkow.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Ozovich napisał(a):
Eleanor napisał(a):
Graj reconem, tego sie nie da zje* ;)
Skampisz sie gdzies, (nie mozna lezec, ops)
W kazdej chwili mozesz sie zajac czyms innym, zdejmujesz ludzi kiedy Ci sie podoba.


Pewnie, graj klasą, która irytuje wszystkich, łącznie z normalnymi graczami z twojego teamu z powodu swojej bezużyteczności.

Odpowiadając na pytanie:
1. Każda osłona to twój przyjaciel. Przytulaj się do niego a biegnąc biegnij do najbliższego przyjaciela.
2. W BC2 zasłona nie oznacza osłony. Większość ścian mocniejsze pociski przebijają jak masło, o RPG nie wspominając. Trwałymi osłonami są kamienie, niektóre drzewa i, o dziwo, skrzynki.
3. Widząc wroga naciskach 'q'. Wtedy twoi koledzy też go widzą i zwykle się to kończy podziurawieniem owego wroga jak ser szwajcarski.
4. Graj drużynowo, trzymaj się swojego zespołu. Wrogi pseudo-snajper (których w BC2 są tysiące) będzie miał problem pt. do kogo strzelać najpierw. A z tym trzymaniem się teamu to na serio, choćby po to, żeby się apteczkami i ammo pakami wymieniać, o skondensowanej sile ognia nie wspominając.
5. Nie zatrzymuj się na otwartej przestrzeni. Owszem, jest to banał ale trzeba zawsze pamiętać że na każdego gracza przypada w okolicach siedemnastu debili w ghillie na pobliskim wzgórzu, którzy tylko czekają żeby ów przestał się ruszać bo strzelanie do biegnącego przekracza ich możliwości.
6. Graj czymś użytecznym dla reszty teamu. Ergo, recon odpada.

edit.
Hunter561 napisał(a):
Najbardziej właśnie chciałby grac reconem :) uwielbiam snajperki :) gram nim i zamiast z M19(podstawowa snajperka?) strzelam z thompsona ponieważ ze snajperki bardzo ciężko mi trafić :)


No tak, można się tego było spodziewać, do kogo ja piszę....
Anyway, może komuś innemu się to przyda.


1.NIGDY nie "przytulaj" (:D ) się do graczy czy to stojąc w miejscu , czy w biegu.Robiąc tak możesz być pewien , że zaraz was obu położy jeden strzał z granatnika/rpga/czołgu/uava dając zabójcy łatwego multi-fraga. Mam platynową odznakę za granatnik (wiem nie ma czym się chwalić, ale czymś trzeba expić do tej m16 , poza tym glka jest niezastąpiona na kryjących się w budynkach snajperów i medów ;) ) i wielokrotnie tacy "przyklejeni do siebie gracze"(bądź ich grupki , najczęściej klan sklejony do siebie , dający triple kille i wyzywający od lamerów) byli( i dalej są :D ) moim pierwszym celem, granatnik , dwa fragi , reszta zazwyczaj jest zdezorientowana, zaczyna szukać osłony i wyrywa serie z m16.Nie wspominam już jak takie grupki są łatwym celem dla meda z RKM'em.
4.(patrz również punkt pierwszy) Próbuj zawsze utrzymywać odstęp między graczami z twojego teamu (niebiescy) i teamu (zieloni) [wiem trochę namieszałem w nazwach , bo w końcu oba słowa znaczą to samo ; ) ) Przynajmniej podczas biegu i przebywaniu na terenie gdzie nie masz pewności , że nie znajduję się wróg.Przez odstępy rozumiem 2-5 metrów .Zawsze staraj się podążać z teamem(zielonymi), a nie za pozostałymi playerami (niebieskimi -_-).Jak są zgrani gracze to jeden team potrafi utrzymać flagę/sitcom przed masą masówy(c-c-combo!) która idzie na pałę.
5.JAK już zatrzymujesz się gdzieś na dłużej w pierwszej kolejności znajdź jakąś osłonę(najlepiej jakiś zniszczony samochód , snajperzy mają wtedy problem jakby tu wycelować , aby heada strzelić ;)
6.Staraj się grać klasą która jest akurat potrzebna.Wbrew pozorom recon może się przydać drużynie siejąc strach i niepewność w szeregach wroga.Poza tym patrz na tryb gry w którym grasz, np. na drużynowej gorączce (squad rush ) bez sensu jest branie enga który naprawia pojazdy.

Do reszty punktów nie mam zastrzeżeń, sama prawda(zwłaszcza jeśli chodzi o snajperów).

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 mar 2010, 22:13 przez Orenos, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:06 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
Jeśli medyk odpada (żałuj, imho najlepsza klasa w grze, wielka siła ognia i użyteczność dla reszty zespołu) to pozostaje czysty assault. Eng generalnie jest raczej trudniejszy do ogarnięcia i w większości wypadków mocno zależny od reszty teamu.

O czym zapomniałem: niektórzy mogą nie być świadomi pewnej symbiozy assaulta i medyka, co mnie dziwi no ale cóż... mianowicie, jakkolwiek oczywiste to by nie było, medyk ma bardzo mało amunicji do potężnej kosiarki, która taśmy nabojowe zjada jak chomik marchewkę. W związku z czym konieczne jest karmienie go nową marchewką w postaci skrzynek amunicyjnych, które z kolei ma assault w ilości nieograniczonej. Medyk odwdzięcza się za marchewkę stawianiem na nogi i leczeniem - czyli medpaki. Krótko mówiąc, pamiętaj żeby wymieniać się przedmiotami z resztą drużyny.

Ozovich napisał(a):
1. Każda osłona to twój przyjaciel. Przytulaj się do niego a biegnąc biegnij do najbliższego przyjaciela.
2. W BC2 zasłona nie oznacza osłony. Większość ścian mocniejsze pociski przebijają jak masło, o RPG nie wspominając. Trwałymi osłonami są kamienie, niektóre drzewa i, o dziwo, skrzynki.
Orenos napisał(a):
1.NIGDY nie "przytulaj" (:D ) się do graczy czy to stojąc w miejscu , czy w biegu.Robiąc tak możesz być pewien , że zaraz was obu położy jeden strzał z granatnika/rpga/czołgu bądź dając zabójcy łatwego multi-fraga. Mam platynową odznakę za granatnik (wiem nie ma czym się chwalić, ale czymś trzeba expić do tej m16 , poza tym glka jest niezastąpiona na kryjących się w budynkach snajperów i medów ;) ) i wielokrotnie tacy "przyklejeni do siebie gracze"(bądź ich grupki , najczęściej klan sklejony do siebie , dający triple kille i wyzywający od lamerów) byli( i dalej są :D ) moim pierwszym celem, granatnik , dwa fragi , reszta zazwyczaj jest zdezorientowana, zaczyna szukać osłony i wyrywa serie z m16.Nie wspominam jużjak takie grupki są łatwym celem dla meda z RKM'em.


Tak, pozdrawiam. Problem w tym że ja o OSŁONIE pisałem, nie o innym graczu. Umiejętność czytania ftw.

Orenos napisał(a):
4.(...).Zawsze staraj się podążać z teamem(zielonymi), a nie za pozostałymi playerami (niebieskimi -_-)


Squad (zieloni) równie dobrze może się składać z trzech reconów, którzy będą siedzieć na najbliższym pagórku i czekać na zbawienie boże kiedy team traci tickety - podstawowym przykazaniem jest parcie do objectivów (pod 'M' jest mapa). To niestety nie jest PR żeby działanie w składzie było normą na publicach i zazwyczaj najważniejszą funkcją owego squadu jest możliwość respawnu prosto w bój a nie z tyłu.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 8 mar 2010, 22:14 przez Ozovich, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:08 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Wszystkim bardzo dziękuje za porady ;) Zastanowię się nad szturmowcem a mechanikiem :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:12 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
...i nad medykiem ;) będę grał tym, który jest najbardziej potrzebny w danej sytuacji :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Przede wszystkim graj tą klasą, która daje Ci najwięcej frajdy ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Bebebebe, a jesli masz ochote na recona?!
To tez Medykiem bo chlopczycy powiedzieli, ze recon to pajac. oO

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Ozovich , Ty masz chyba jakiś ogromny uraz do snajperów :P

PS.
4.NIGDY nie "przytulaj" (:D ) się do graczy czy to stojąc w miejscu , czy w biegu.Robiąc tak możesz być pewien , że zaraz was obu położy jeden strzał z granatnika/rpga/czołgu bądź dając zabójcy łatwego multi-fraga. Mam platynową odznakę za granatnik (wiem nie ma czym się chwalić, ale czymś trzeba expić do tej m16 , poza tym glka jest niezastąpiona na kryjących się w budynkach snajperów i medów ;) ) i wielokrotnie tacy "przyklejeni do siebie gracze"(bądź ich grupki , najczęściej klan sklejony do siebie , dający triple kille i wyzywający od lamerów) byli( i dalej są :D ) moim pierwszym celem, granatnik , dwa fragi , reszta zazwyczaj jest zdezorientowana, zaczyna szukać osłony i wyrywa serie z m16.Nie wspominam jużjak takie grupki są łatwym celem dla meda z RKM'em.Próbuj zawsze utrzymywać odstęp między graczami z twojego teamu (niebiescy) i teamu (zieloni) [wiem trochę namieszałem w nazwach , bo w końcu oba słowa znaczą to samo ; ) ) Przynajmniej podczas biegu i przebywaniu na terenie gdzie nie masz pewności , że nie znajduję się wróg.Przez odstępy rozumiem 2-5 metrów .Zawsze staraj się podążać z teamem(zielonymi), a nie za pozostałymi playerami (niebieskimi -_-).Jak są zgrani gracze to jeden team potrafi utrzymać flagę/sitcom przed masą masówy(c-c-combo!) która idzie na pałę.
Teraz lepiej ?W pierwszym punkcie ( w drugim zdaniu) przyjaciela z rozpędu potraktowałem jako playera, ale jak widzisz to co napisałem bardzo dobrze wpasowało się w czwarty punkt.

PS2.Team snajperów który broni flagi/sitcoma.Źle robią? Masz z tym problem ? Zmień grę...

PS3.A co do mojego czytania ze zrozumieniem , dziękuję , ma się bardzo dobrze.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 mar 2010, 22:36 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 20:24
Posty: 28
Macie racje. Pogram troszkę każda z klas i zobaczę jaka sprawia mi największą frajdę ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL