Teraz jest 25 kwi 2024, 17:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 11 mar 2010, 23:37 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 17:04
Posty: 39
mam do was pytanie ile najlepiej miec fps w bc2 ??
na najwyzszych mam cos kolo 35 na najnizszych cos okolo 60 ( jak biegam jak stoje to 40 )
Na jakich detalach ustawic ?? i na jakiej rozdzielczosci mam najwyzsza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Człowiek widzi około 25-30fps (no chyba, że grasz codziennie to masz złudzenie że tnie)

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:46 
Offline

Dołączył(a): 31 mar 2007, 17:53
Posty: 23
Lokalizacja: Polska
jak grasz niecodzinnie tez widzisz ze tnie.
To prawda ze oko ludzki widzi 25/sec, ale jakos do gier to sie nie odnosi ;) Za granice "grywalnosci" ustala się 30 fps, jednak w95% gier żeby grać maksymalnie komfortowo potrzeba 60.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 00:47 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 02:43
Posty: 37
60 fps, ponizej nie bedziesz mial pelnej plynnosci.

Cytuj:
Człowiek widzi około 25-30fps (no chyba, że grasz codziennie to masz złudzenie że tnie)

Bzdura.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 01:05 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 14:44
Posty: 8
Dzichader napisał(a):
Człowiek widzi około 25-30fps (no chyba, że grasz codziennie to masz złudzenie że tnie)

O mój drogi boże co ty za głupoty wygadujesz "Człowiek widzi około 25-30fps" WTF do szkoly dzieciaku!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 10:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
50 mi spokojnie wystarcza :)

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 10:28 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lut 2010, 15:27
Posty: 27
Stałe 70FPS musi być.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 11:18 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
Mega Ataker napisał(a):
Dzichader napisał(a):
Człowiek widzi około 25-30fps (no chyba, że grasz codziennie to masz złudzenie że tnie)

O mój drogi boże co ty za głupoty wygadujesz "Człowiek widzi około 25-30fps" WTF do szkoly dzieciaku!

oprocz zwyzywania od dzieciakow masz cos wiecej do dodania? oczekuje na jakiegos linka obalajacego teorie, ze oko ludzkie rejestruje obrac z czestotliwoscia wieksza niz wymienione 25-30fps. albo odszczekanie dzieciaka i po polozeniu uszu ku sobie udanie sie do szkoly.

tips: dlaczego w kinie film ma 24 klatki na sekunde, i czy ten obraz jest plynny, czy nie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lut 2010, 15:27
Posty: 27
capri co to kogo interesuje ile FPS rejestruje ludzkie oko, nas interesuje przy jakim FPS gra jest grywalna a staje się grywalna od 60FPS, imo 70FPS zapewnia komfortowe granie!
Przy 25-30FPS, to sobie możesz posiedzieć w krzakach, może coś ustrzelisz nawet!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:17 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 17:04
Posty: 39
jeśli na najwyzszych mialem okolo 30 to na jakich ustawic ?? jak bede w hacie to lukne ile mam na srednich pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:26 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
_Dariuszek_ napisał(a):
capri co to kogo interesuje ile FPS rejestruje ludzkie oko, nas interesuje przy jakim FPS gra jest grywalna a staje się grywalna od 60FPS, imo 70FPS zapewnia komfortowe granie!
Przy 25-30FPS, to sobie możesz posiedzieć w krzakach, może coś ustrzelisz nawet!

masz chlopczyku problemy z czytaniem ze zrozumieniem? nigdzie nie napisalem ile zapewnia komfortowa gra, tylko ile klatek rejestruje oko (czyli do wypowiedzi Mega_kogos_tam). to, ze najlepiej gra sie od 50fps w gore nie wynika z tego, ze nasze oko plynny ruch rejestruje od tej wartosci. geeez... do kata marsz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lut 2010, 15:27
Posty: 27
JaCuN napisał(a):
jeśli na najwyzszych mialem okolo 30 to na jakich ustawic ?? jak bede w hacie to lukne ile mam na srednich pozdro


Różnice pomiędzy detalami oraz rozdzielczością wahają się od 5 do 15 FPS, więc wiele nie wyciągniesz, już taki silnik ma ta gra, wyłącz HBAO oraz AA

capri napisał(a):
_Dariuszek_ napisał(a):
capri co to kogo interesuje ile FPS rejestruje ludzkie oko, nas interesuje przy jakim FPS gra jest grywalna a staje się grywalna od 60FPS, imo 70FPS zapewnia komfortowe granie!
Przy 25-30FPS, to sobie możesz posiedzieć w krzakach, może coś ustrzelisz nawet!

masz chlopczyku problemy z czytaniem ze zrozumieniem? nigdzie nie napisalem ile zapewnia komfortowa gra, tylko ile klatek rejestruje oko (czyli do wypowiedzi Mega_kogos_tam). to, ze najlepiej gra sie od 50fps w gore nie wynika z tego, ze nasze oko plynny ruch rejestruje od tej wartosci. geeez... do kata marsz.


Za takie teksty powinieneś dostać od moderatora nagrodę, naucz się zwracać grzecznie do swoich rozmówców, nie jesteśmy u ciebie w domu, a ja nie jestem twoim kolegą, załapałeś?

Swoja drogą po co wspomniałeś o tym ile rejestruje ludzkie oko, jeśli nie miało to być wyznacznikiem płynności gry?
Lubisz sobie pogadać o tym co wyczytałeś w wikipedia.pl? :D
Jeszcze raz to podkreślę, nikogo tutaj nie interesują wykłady odnośnie działania ludzkiego wzroku, lecz ilość FPS zapewniająca komfortową rozgrywkę.


Ostatnio edytowano 12 mar 2010, 12:53 przez _Dariuszek_, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:52 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
zjedz z wszystkim na low,ustaw min. rozdzialke,nic wiecej ci nie pomoze,chcesz wiecej fps-kup lepszy procesor i grafe

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 12:58 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lut 2010, 15:27
Posty: 27
gabcio napisał(a):
zjedz z wszystkim na low,ustaw min. rozdzialke,nic wiecej ci nie pomoze,chcesz wiecej fps-kup lepszy procesor i grafe


Procesor w tej grze wcale nie jest najważniejszy, liczy się dobra karta graficzna, zwróć uwagę na wykorzystanie procka podczas gry, mój bynajmniej nie pracuje na pełnych obrotach.

Mam GTX260, Q9550 i 4GB ramu i taki zestaw zapewnia dobrą grę przy 1280x1024.

Niebawem będę testował jak chodzi na GTX 295 z wielkim LCD bardzo jestem ciekaw wyników.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 mar 2010, 13:09 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
_Dariuszek_ napisał(a):
Za takie teksty powinieneś dostać od moderatora nagrodę, naucz się zwracać grzecznie do swoich rozmówców, nie jesteśmy u ciebie w domu, a ja nie jestem twoim kolegą, załapałeś?

Swoja drogą po co wspomniałeś o tym ile rejestruje ludzkie oko, jeśli nie miało to być wyznacznikiem płynności gry?
Lubisz sobie pogadać o tym co wyczytałeś w wikipedia.pl? :D
Jeszcze raz to podkreślę, nikogo tutaj nie interesują wykłady odnośnie działania ludzkiego wzroku, lecz ilość FPS zapewniająca komfortową rozgrywkę.

cale szczescie moderatorem nie jestes, i raczej nie bedziesz. koniecznie musze lopatologicznie?
Mega Ataker napisał(a):
O mój drogi boże co ty za głupoty wygadujesz "Człowiek widzi około 25-30fps" WTF do szkoly dzieciaku!

to jest wg. Ciebie grzeczna odpowiedz? do tej i tylko do tej odpowiedzi sie odnosilem, bo faktem jest, ze oko ludzkie rejestruje obraz z ok. 25fps, co bardzo latwo udowodnic wysylajac sie samemu do kina. koniec. kropka, i nie potrzeba to tego taniej zlosliwosci typu wikipedia, tylko biologie poziom gimnazjum. ovne i Dzichader maja racje w swoich postach
Dzichader napisał(a):
Człowiek widzi około 25-30fps (no chyba, że grasz codziennie to masz złudzenie że tnie)

ovne napisał(a):
To prawda ze oko ludzki widzi 25/sec, ale jakos do gier to sie nie odnosi ;) Za granice "grywalnosci" ustala się 30 fps, jednak w95% gier żeby grać maksymalnie komfortowo potrzeba 60.

i tylko do tego sie odnosze, i jezeli zdazylo ci sie szanowny nie-kolego byc kiedykolwiek w kinie, to albo byles raz i wyszedles, bo ci sie obraz 'szatkowal', albo czasem tam chodzisz i widzisz film, co potwierdza teze, ze masz takie same oczy jak ja i widzisz plynny ruch przy ok.25fps.

rozprawki czemu lepiej jest przy >50fps nie che mi sie pisac dla takiego ignoranta, ale zapewne w wikipedii znajdziesz interesujace cie informacje.

p.s. uprzedzajac: nie uzywam polskich fontow i wielkich liter, prosze nie brac tego jako brak szacunku.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL