Teraz jest 3 lip 2024, 00:29

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lut 2010, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 18:50
Posty: 32
Lokalizacja: Gdańsk
Witam,
czy moze ktos z was jest zorientowany, na jakim systemie gra bedzie lepiej dzialac? Moze bylo gdzies cos napisane na ten temat, lub tworcy sie wypowiadali?
Obecnie mam Viste, ale moge ja bezplatnie zaktualizowac do W7, jednak nie wiem, czy warto.
Jak myslicie, ktory system bedzie lepszy do tej gry?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 21:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Duqq napisał(a):
Witam,
czy moze ktos z was jest zorientowany, na jakim systemie gra bedzie lepiej dzialac? Moze bylo gdzies cos napisane na ten temat, lub tworcy sie wypowiadali?
Obecnie mam Viste, ale moge ja bezplatnie zaktualizowac do W7, jednak nie wiem, czy warto.
Jak myslicie, ktory system bedzie lepszy do tej gry?


Jak tylko gra wyjdzie to się będziemy próbowali zorientować. Puki co to by było tylko i wyłącznie zgadywanie. Można wprawdzie coś wywnioskować na podstawie BETY ale może się okazać, że w pełnej wersji jest zupełnie inaczej.
Ale jak masz możliwość bezpłatnej zmiany z Visty na 7 to ja bym się nie zastanawiał bo z tego co się orientuję to siódemka jest o wiele lepsza sama w sobie od Visty.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:06 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 02:43
Posty: 37
bierz W7, vista to naprawde slaby OS. doslownie pod kazdym wzgledem zauwazysz poprawe jak sie przesiadziesz. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:11 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 16:05
Posty: 33
Ja sprawdzałem na 3 systemach: XP, Vista i Se7en i najlepiej idzie mi na XP.. Ale na 7 działało szybciej niż na Viście więc polecam :D I do tego 7 obsługuje DX 11 więc jak masz sprzęt to tylko na 7 możesz odpalić grę na maxa..

_________________
Obrazek
One Rule One Shot One Kill


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 22:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Dokładnie, wcześniej działałem na Viście i Seven jest o wiele lepszy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2010, 23:33 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2010, 18:50
Posty: 32
Lokalizacja: Gdańsk
Wiecie siodemke mam na laptopie, na stacjonarnym Viste. Tak ogolnie nie zauwazylem wiekszych roznic, ale tez nie robie na komputerze zadnych bajerow. Lubie prostote i funkcjonalnosc, poza niektorymi bajerami wlasciwie od Win95 kazdy system uzywam w ten sams sposob. Wiec akurat nad tym sie nie rozczulam, szczegolnie, ze moja karta i tak nie obsluguje DX11 ;)

Ale chyba macie racje, ze z opiniami na ten temat bedzie trzeba zaczekac do premiery. Ogolnie myslalem, ze moze byly podawane jakies informacje na ten temat, ktore przeoczylem, ale jak widac nie ;) Czesc mowi, ze szybciej dzialalo, na 7-ce, no pewnie tak bedzie, zobaczy sie jeszcze po premierze, poczekam na wiecej waszych opinii i wtedy zdecyduje. BO jak wiadomo taka zmiana wiaze sie z ta cala zabawa w formaty, reinstalacje itd, a sporo tego mam, troche jestem tez leniwy co do takich rzeczy, wiec rozumiecie ;)

No nic dzieki, jakby ktos mial jeszcze jakies opinie teraz, a takze po premierze to piszcie smialo, zawsze sie przyda do tematu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2010, 01:25 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 8 lut 2010, 15:27
Posty: 27
Na obecną chwilę najszybciej chodzi na XP.
Osoby które otrzymały swoje kopie gry donoszą o kiepskich FPS, dokładnie tak samo jak w BETA.
Jednakże DICE zaznaczyło, że w dniu premiery wydany będzie pierwszy patch, miejmy nadzieję, że zawarte zostaną w nim poprawki, które w wystarczającym stopniu zoptymalizują grę.
Po 62h gry w BETA śmiało mogę powiedzieć, że 70FPS zapewni komfortową grę, niestety na moim kompie FPS wahały się od 30 do 120, więc często miałem nerwy po czkawce mojej maszyny a co za tym idzie śmierci mojego soldata...

Mój cfg.
CPU: Q9550
GPU: GTX 260
RAM 4GB 800MHz
A to wszystko przy 1280x1024

Oby to poprawili, bo gra jest świetna i wypada mieć dobre klatki aby ładnie wchodziły heady ;)
Do zobaczenia na polu walki!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2010, 19:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lip 2009, 14:15
Posty: 82
_Dariuszek_ napisał(a):
Na obecną chwilę najszybciej chodzi na XP.

Nie zgodzę się.
Używałem XP i grałem na rozdziałce 1280 1024 i wszystko na low i zwykle około 25-30 FPSów przez przebieganiu przez krzaczki, w zadymie około 20, a jak było spokojnie to grubo ponad 30.
Zmieniłem na 7 i grałem na takiej samej rozdziałce ze szczegółami i teksturami na high, 30 FPSów najmniej. Mogłem ustawić jeszcze cienie na medium, ale wtedy często ścinało.
Komp już trochę stary(karta już niedługo idzie na złom).
E7200 2.53
8800GT 256
2GB RAM

W moim przypadku najlepiej było na 7, więc ten system polecam. Visty nie testowałem.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2010, 22:07 
Offline

Dołączył(a): 13 lut 2010, 11:47
Posty: 34
To nie tylko od windowsa zależy jakiego masz, popróbuj z różnymi sterownikami, ustawieniami kompa itd..

może na windowsie xp miałeś zamulonego kompa dlatego ci tak powoli chodziło a jak zainstalowałeś 7 i na świeżym systemie zagrałeś to miałeś więcej:P


Ja się narazie trzymam przy XP, mam ponad 70 stałych fps'ów dzięki temu bo poszperałem pozmieniałęm i podskoczyło o 25fps,


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 01:28 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 02:01
Posty: 51
Kolejnosc jest oczywista XP,7,Vista jezeli wszystkie sterowniki sa aktualne a ustawienia w grze takie same.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 10:22 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 02:43
Posty: 37
tak btw, 90% osob, ktorym dzialalo na xp szybciej (na tyle zeby to odczuc) po prostu gre mieli w dx9, a na viscie/w7 grali w dx10/dx11. :roll:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 12:30 
Offline

Dołączył(a): 27 lis 2006, 15:25
Posty: 14
Cytuj:
Kolejnosc jest oczywista XP,7,Vista jezeli wszystkie sterowniki sa aktualne a ustawienia w grze takie same.


Coś Ci się pomyliło....
Chyba chciałeś napisać 7/Vista, a później XP.....

Uwielbiam ludzi, którzy psioczą niewiadomo na co, choć nie mają o tym pojęcia....
Na 7 zasuwam ze wszystkim na maksa w 1920.
Na XP zrobiłem test w DX9 i miałem średnią Frapsową mniejszą o 15fps.

Chyba wreszcie EA pomyślało i dla Vista/7 oddzielili core DX10/11 od 9...

_________________
http://bf2s.com/player/44656197/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Aby nie było wątpliwości to Vista od SP2 wspiera DX11.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 mar 2010, 14:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2010, 20:29
Posty: 15
ZzackK napisał(a):
Aby nie było wątpliwości to Vista od SP2 wspiera DX11.

Ale i tak tylko niektóre karty graficzne obsługują DX11.

W moim przypadku, beta nawet nie chciała sie odpalić na XP, zmieniłem na Win7 i chodziło jak marzenie.
cfg:Intel Core 2 Quad Q6600 4x2.40GHz
Geforce 9600GT
4GB RAM

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 mar 2010, 07:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 sty 2010, 20:00
Posty: 54
Ja win7 uzywam juz od prawie pol roku, (zaczynalem od wersji RS) i 0 powodow do narzekan. Odpalalem na xp i win7 dla porownania wczesniej MW'y (obie czesci), Shifta, no i ostatnio bete BC2. Duzo lepiej organizuje RAM to napewno trzeba przyznac.

_________________
ESL profile
inVade


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL