Teraz jest 8 paź 2024, 18:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 mar 2010, 19:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2010, 12:21
Posty: 42
Lokalizacja: Poznań
Temat jest dllugi jak rzeka i nie mam zamiaru sie tutaj rozpisywać za dużo bo mozna by napisac ksiązke o tym . Postaram sie stresicic na tym czego nalezy unikac co robic i jak robic w duzym skrocie , czyli to co najwazniejsze . To co bede pisal bazuje na mapach ktore sa dostepne w podstawie BC2 .

Powierze :

Blackhawk :
Zdecydowanie kluczowy pojazd na Valparaiso i Isla Inocents . ( wiadomo że w obronie MI ( ale to ostatnia baza do ktorej przy odpowiedniej grze druzyny nie powinniscie dochodzic ))

- Po pierwsze , nie sztuka jest umiec latac tak zeby sie nie rozbic , bo to totalna podstawia i jesli nie umiecie latac , wezcie sobie pusty server i tam pocwiczcie zamiast pchac sie na hama jako pilot z 4 osobami na pokladzie . Sztuka jest latac tak , zeby NIE BYC ZABITYM I ULATWIC GUNNEROM ZABIJANIE . (odnosi sie to do kazdego powietrznego pojadu ) :
a ) Musicie wiedziec co was moze zabic - najwieksze prawdopodobienstwo 1 : heavy mg , 2 : dobry sniper 3 : rakieta jesli jestescie namierzeni , 4 rakieta na ślepo ( na hardkorze moze was zabic bez problemu nawet dobry medyk z normalnego LMG jesli wie co i jak ) wiec znajac te zagrozenia musicie pilotwoac tak zeby ich unikac
b ) starajcie sie byc non stop w ruchu , chyba ze sytacja jest taka ze warto zaryzykowac jesli macie dobrego gunnera z perkiem ulepszone działko dodatkowe , taka sytuacja to najczesciej obrona dopiero co uzbrojonego M-comu , warto sie zatrzymac na chwile i dac ludziomm chornic z działek Mcom . (zakladam ze macie dobrego gunnera )
c ) Wasze przezycie i jego dlugosc rowniez w duzym stopniu zalezy od waszych gunnerow , musza oni w pierwszej kolejnosci elimnowac zagrozenia dla calego helikoptera !! Dobry gunner powininen zabijac conajmniej 5-10 celow w ciagu minuty poltora , chyba ze mu nie pomagacie to mniej .

- jesli uzywacie BH jako spawn pointu i transportowca to latajcie poprsttu najszybciej jak sie da nad celem ( najlepiej bokami ) pamietajcie zeby zabierac ze soba conajmniej 1 osobe z obcego squadu , to pozwoli sie spawnowac w helikopterze nawet do 7 osob , zamiast tylko 3 z twojego składu .

- zeby dobrze latac trrzeba duzo latac to raz , dwa zeby dobrze latac trzeba byc dobrym obserwatorem i doskonale znac potencjalne zagrozenia , wiedziec jak sobie z nimi radzic , dobra druzyna ma kazdy helikopter za najwazniejszy pojazd na kazdej mapie w ktorej wystepuje .

- BH i MI mozna naprawiac w locie jesli macie dobrego enga

Apache :

W duzym stopniu napisalem juz wiele rzeczy ktore sa bardzo wazne rowniez dla apache i MI w blackhawku

- podstawa to dobry gunner i pilot (wiadomo )
- kolejnosc eliminowania wrogow :1: Anti Air APC , 2 : Heavy MG 3:sniperzy 4:czolg 5 : reszta (dobra zaloga apache nigdy nie powinna ginac od rakiet , chyba ze macie juz ztrecowany(namierzony) helikopter przed startem )
- jako gunner najlepiej byc reconem , uzywajcie zooma do namierzania sobie wrogow jesli nie widzicie !!!!
- jesli nie macie duzego doswiadczenia w byciu gunnerem i nie umiecie sobie wyczuc POPRAWKI STRZALU W RUCHU to wystrzeliwujcie sobie 1 pocisk przed salwa zeby zobaczyc jak sie zachwouje
- na PORT VALDEZ pilot z dobrym gunnerem powinien uzywac rakiet WYŁĄCZNIE w ostatecznosci
- jesli chcecie naprawic choper najlepiej ladujcie w pierwszej bazie ( tak bardo bardzo daleko od waszych ludzi i przeciwnika !! )
- do naprawy warto sie przykladac juz przy 50 % zycia chopera bo ladujac i znizajac sie stracicie conajmniej 30 % przez czolgi i apc ktore beda was mialy w zasiegu na niskim pulapie , nigdy nie ladujcie z miejsca z ktorego wzieliscie helikopter

MI :

To pojazd ktory powinien wam zapewnic wygrana jesli dojdziecie do bazy z nim jako obroncy na ISLA INOCENTS , nie wspominajac o tym jesli uda sie wam go wykrasc
- MI zachowuje sie bardziej ospale niz Apache ale tez ma wiekszy pancerz , wiec musicie zaczac uwazac na rakiety , ale glonwym przeciwnikiem bedzie APC ktorym mimo wszytsko POWINNA SIE ZAJAC wasza druzyna na ziemi a nie wy , wy zabijajcie wszystko co chodzi , oni powinni sie zajac APC i sniperami a bedzie "cacy" . jesli wy zabijcie wszytsko co chodzi oni nie powinni miec problemu z APC - proste



pojazdy naziemne opisze jak bede mial wiecej wolnego czasu i zedytuje topic .

( jak powiedzialem nie bede sie zaglebial w szczegoly bo trudno wytlumaczyc jak dokladnie latac , tylko filmy to oddadza w rzeczywistosci , ale to juz wyzsza szkola jazdy )

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 23:20 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
A co to jest to APC :oops: Jak to wygląda :oops: :oops:
Bardzo fajny poradnik, ale mógłbyś jeszcze napisać ile osób wchodzi do MI i czy jest gdzieś jeszcze oprócz Isla inocentes, bo aktualnie nie mam dostępu do BC2.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 23:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Luky Luke napisał(a):
A co to jest to APC :oops: Jak to wygląda :oops: :oops:



Transporter opancerzony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 mar 2010, 23:44 
Offline

Dołączył(a): 21 lut 2010, 15:47
Posty: 102
Dzięki

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 mar 2010, 17:29 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
do usunięcia


Ostatnio edytowano 22 mar 2010, 15:22 przez Theo1985, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 17:55
Posty: 63
Wchodzą 4 osoby - pilot, gunner +2 pasażerów najlepiej żeby przynajmniej jeden z nim lubił majsterkować :)

Nurtuje mnie jedno pytanie, jak wydać komuś rozkaz żeby dosiadł się do pojazdu. Przykładowo w heli nie mam jak w kogoś wycelować..

<przepraszam za jeden post pod drugim, ten powyżej można wywalić, i wyciąć z tego to co w nawiasie>


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
a wytlumaczylby kto jak sciagnac helikopter sniperem?
- chodzi o walenie w pilota (tu skill przydatny :)
- czy walenie w jakis czuly punkt pancerza?

PS. blackhawk z 2 strzelacmi i jednym mechanikiem to cud miód :) z kumplami tak cala runde przezylismy :]

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL