Teraz jest 8 paź 2024, 13:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 mar 2010, 19:15 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 11:48
Posty: 3
Witam,
Poczas wyszukiwania serwerow zaznaczam zawsze rankingowe i PunkBuster i czy zawsze wyszukane serwery beda takie jak zaznaczylem czyli wlaczony PB i rankingowe bo wiadomo ze tym informacjom o serwerze co wczytuje sie gra nie ma co wierzyc... Pytam bo do tej pory raz przekonalem sie ze PB jest wlaczony bo sypal bany m.i.n za imbot multihack i innne doslownie co 2-3min jakis ban lecial:)

a i na marginesie skad wziasc ostrzal mozdzierzy w Dryzynowej goraczce? Bo czesto jest jakis ostrzal z mozdzierzy posiski spadaja z nieba i wszystko wokol rozwalaja:) a nie wiem czy to jest kontrolowane przez graczy czy poprostu tak jest w grze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2010, 19:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
ssevveryn napisał(a):
Witam,...
...a i na marginesie skad wziasc ostrzal mozdzierzy w Dryzynowej goraczce? Bo czesto jest jakis ostrzal z mozdzierzy posiski spadaja z nieba i wszystko wokol rozwalaja:) a nie wiem czy to jest kontrolowane przez graczy czy poprostu tak jest w grze?

Snajper może wezwać moździerz (jak go oczywiście wcześniej odblokuje) w każdym trybie rozrywki. Po prostu grałeś w DG z samymi snajperami którzy przywoływali co chwila deszcz meteorytów :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 00:13 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
sidh77 napisał(a):
ssevveryn napisał(a):
Witam,...
...a i na marginesie skad wziasc ostrzal mozdzierzy w Dryzynowej goraczce? Bo czesto jest jakis ostrzal z mozdzierzy posiski spadaja z nieba i wszystko wokol rozwalaja:) a nie wiem czy to jest kontrolowane przez graczy czy poprostu tak jest w grze?

Recon/Zwiad może wezwać moździerz (jak go oczywiście wcześniej odblokuje) w każdym trybie rozrywki. Po prostu grałeś w DG z samymi snajperami którzy przywoływali co chwila deszcz meteorytów :lol:

Fixed. Bez przesady, to nie musi być sniper. :P

ssevveryn napisał(a):
Witam,
Poczas wyszukiwania serwerow zaznaczam zawsze rankingowe i PunkBuster i czy zawsze wyszukane serwery beda takie jak zaznaczylem czyli wlaczony PB i rankingowe bo wiadomo ze tym informacjom o serwerze co wczytuje sie gra nie ma co wierzyc... Pytam bo do tej pory raz przekonalem sie ze PB jest wlaczony bo sypal bany m.i.n za imbot multihack i innne doslownie co 2-3min jakis ban lecial:)

Powinien, czy tak pokaże? To jest pytanie już raczej do DICE, ale znając życie i przystosowanie konsolówki do PC przez autorów, to pewnie niekoniecznie.
Nie był to czasem G4G.pl ? Dziś też tam grałem i ciągle jakieś informacje o aimbotach, ale to chyba admin kopal, a nie pb?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 03:30 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 11:48
Posty: 3
Chyba wlasnie ten serwer mniej wiecej o godz 14-15 cos takiego..... A o co chodzi z tym ze nie tylko snajper? to kto jeszcze moze?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 09:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Z tego co mi wiadomo ostrzał moździerzowy może wezwać tylko klasa recon.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2010, 13:28 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
ssevveryn napisał(a):
Chyba wlasnie ten serwer mniej wiecej o godz 14-15 cos takiego..... A o co chodzi z tym ze nie tylko snajper? to kto jeszcze moze?

Chodziło mi o to, że jak kolega wyżej napisał, klasa recon jest często mylona z klasą snajper - bo dużo ludzi tak gra, siedząc na tyłach i kampiąc. A recon (pl zwiad?) jest niezwykle pomocny na froncie ze swoimi sondami i C4. :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL