Teraz jest 29 mar 2024, 10:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 cze 2010, 09:52 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Cat, Halsey, czy jak ci tam, napisales to o co mi chodzilo, jedynie nie potrafiles sie oprzec pokusie bycia lepiej poinformowanym, ale dziekuje, za w miare naukowa opinie przeciwna 3d.

@ down:
taka uwaga: ja jestem dyslektykiem i mnie literki sie myla, ale ty kolego moglbys poprawniej pisac mojego nicka, bez zbednych uszczypliwosci...
co do fajek, wlasnie nie chcialem przytaczac tego przykladu. Co do chciec a napisac, ja napisalem to co chcialem i moj przekaz jest komunikatywny dla 90% forumowiczow, twoj dla 10% specow (ja go nie skumalem). Ale ciesze sie, ze jestes tak inteligentny ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 22 cze 2010, 10:28 przez [Yossarian], łącznie edytowano 4 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2010, 10:04 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
[Yossarian] napisał(a):
Cat, Helsley, czy jak ci tam, napisales to o co mi chodzilo, jedynie nie potrafiles sie oprzec pokusie bycia lepiej poinformowanym, ale dziekuje, za w miare naukowa opinie przeciwna 3d.


Yosrajnan czy jak ci tam, tobie chodziło, a ja napisałem. Różnica, między chcieć a zrobić, to spora różnica. Przytoczyłem forumowiczom jakimi technologiami dysponują i co one dają, a chęć zarobku przez korporacje i tak przeskoczy wszelkie moralne dylematy. Papierosy produkują, a zabijają... bo jest na to popyt.

Minus jest taki: różnorakie zaburzenia na tle psychicznym, może to wpłynąć tez na dorosłych, bo wprowadzą to też w formie przekazu telewizyjnego.
Plus: Będzie więcej miejsc pracy dla psychiatrów i specjalistów do walki i leczenia uzależnień.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 08:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2007, 20:07
Posty: 63
Heyka,
Jako, że posiadam monitor cinema3D (polaryzacyjny) pokusiłem się na uruchomienie Battlefield 3, Battlefield Play4Free i AVP3 w 3D.
Oto kilka screen'ów z doświadczenia:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Oczywiście do oglądania potrzebne są okulary anaglifowe (red-cyan).
have fun:-)

PS. Upsss, stary wątek :-)

_________________
Smile, tomorrow will be worse :-)
And the fact that I'm almost 50, doesn't matter!


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL