Teraz jest 25 kwi 2024, 09:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 kwi 2010, 21:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
dzis troche pomykalem mechanikiem (moja ulubiona klasa od kilku dni :) i stwierdze ze:
1) na piechote najlepsza GUSTAV
2) na pojazdy najlepszy RPG-7
3) AT4 na piechote na duzym dystnsie i pojazdy na duzym dystansie... np. PORT ARICA czy PUSTYNIA ATACAMA
4) w heli najlatwiej trafic gustavem... latwiej niz naprowadzic strzalke i potem namierzac...

to tak skrotowo :]

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 20:12 
Offline

Dołączył(a): 14 wrz 2011, 20:09
Posty: 1
A jak zrobić tak aby wystrzelony pocisk z bazuki poleciał sam do celu? która to sie strzelą tą pierwszą czy tą drugą? Jak to wgóle namierać żeby samemy bazuka leciala do celu? Trzeba miec jakaś specjalizacje i lvl? Jak mozecie przeslac odpowiedź na email: andrzejwoch1990@wp.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2011, 19:30
Posty: 33
mistgras napisał(a):
A jak zrobić tak aby wystrzelony pocisk z bazuki poleciał sam do celu? która to sie strzelą tą pierwszą czy tą drugą? Jak to wgóle namierać żeby samemy bazuka leciala do celu? Trzeba miec jakaś specjalizacje i lvl? Jak mozecie przeslac odpowiedź na email: andrzejwoch1990@wp.pl


Ty lub ktoś z Twojej drużyny musi oznaczyć pojazd pistoletem ze strzałkami naprowadzającymi.

_________________
"to nie niebiańskie światło , to ogień z lufy chłopcze"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 wrz 2011, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Moim zdaniem najlepsza na pojazdy jest AT4. Nawet taki noob jak ja jest wstanie zdjąć kilka helek po krótkim treningu. Na piechotę w budynkach najlepsze są miny :D

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2011, 06:37 
Offline

Dołączył(a): 21 wrz 2011, 21:46
Posty: 3
Grievous94 napisał(a):
Moim zdaniem najlepsza na pojazdy jest AT4. Nawet taki noob jak ja jest wstanie zdjąć kilka helek po krótkim treningu. Na piechotę w budynkach najlepsze są miny :D


taa jasne. co cię widzę przy kompie to nie nadążasz myszką jeździć za helikopterem :f

a żeby nie było Offtopu - Na mało zabudowanych mapach gram RPG, a na np. Arice M136... nie wiem czemu ale mam jakąś podświadomą awersję do CG. może dlatego, że na większości serwerów wszyscy grają nim jako primary :/

_________________
Taki sobie mały Kluczyk. I Drużynowy Mistrz Polski w TrackManii, ot co.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL