Teraz jest 26 kwi 2024, 08:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 mar 2010, 22:24 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 21:07
Posty: 6
robalxp napisał(a):
Też używam gustava, potwierdzam wszystko co o nim napisał kolega crun . M136 nie używam, próbowałem, ale ni cholery w nic latającego trafić tym nie mogłem :oops: . Może ktoś widział gdzieś tutorial strzelania z tego ustrojstwa, albo sam zrobił to niech zarzuci. O dziwo wychodzi mi lepiej wyczucie momentu strzału (dostosowanie do predkosci odleglosci i kierunku lotu/jazdy) niż naprowadzanie rakiety

mam identyczna sytuacje :D gustawem trafiam ponad 50% pociskow w pojazdy latajace a tym namierzajacym raz mi sie udalo ale dopiero dzis ja odblokowalem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 22:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
na pojazdy ladowe na RUSH zdecydowanie najlepsze miny :) kladzie sie na glownej drodze w ciniu albo w dolku i czeka na multikilla x] a z bazuk to wole AT 4... jak sie przesunie czolg to sobie zmienie tor lotu... to samo z piechota... a w heli z gustava nie moge trafic wiec proboje AT 4... a co do tego ze sie trzeba wystawic... nigdy sie nie stoi na srodku ulicy tylko pod jakims krzakiem/w cieniu/ przy scianie wiec 3 sekundy wystawienia sie nic nie robia :]

PS. co oznacza
"RPG-7 - tanki
AT4 - czołgi" :shock: :shock: :shock:

ang. TANK = czołg wiec WTF? :shock:

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 mar 2010, 23:15 
Offline

Dołączył(a): 13 mar 2010, 21:15
Posty: 16
Lokalizacja: Katowice
Aha juz rozumie ocb z tym, zaraz to przetestuje :twisted:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2010, 15:24
Posty: 15
Witam,tak z mechanikiem co wali do piechoty z RPG to jest jak z reconem kampiącym i poprawiającym sobie ratio nie potrafi kolo cie dosiegnąć kulą to posyła rakiete ,ehh dzieciaki .Swoją drogą to wybieram mechaniora tylko jak mam nadgorliwego bradleya co nas poniewiera i podkładam mu puszki lub ptaszka co karczuje las działkami to kierowaną rakietką .Nie wale do piechty bo nie mam z tego fanu ,bo nie widze jak krew bryzga :lol: .NO STRESS .większą radoche daje mi jak widze kolesia sie uginajacego pod rurą w lesie próbując trafić drugiego kolesia wtedy nawet za cene swojego fragu lece sprzedać mu koske . :twisted: Pozdro all

_________________
NPI jak ktoś zna : )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 01:10 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Zgadzam sie z Bronixem, ze teraz jest wysyp engow z bazukami, bo niczym innym nie potrafia strzelac. A co do tematu, to preferouje Gustava, ale ze ESL narzuca na niego blokade, to jednak pozostaje mi RPG, bo to ostatnie cos, to pozal sie Boze.

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 01:31 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2008, 01:40
Posty: 36
bronix15 napisał(a):
Witam,tak z mechanikiem co wali do piechoty z RPG to jest jak z reconem kampiącym i poprawiającym sobie ratio nie potrafi kolo cie dosiegnąć kulą to posyła rakiete ,ehh dzieciaki .


Tu się nie zgodzę. Z tymi pierdziawkami które ma mechanik to można szukać wiatru w polu... Czasami z rurki komuś zapodać nie zaszkodzi. Np ja jestem jeszcze na tym etapie że skrolem zmieniam bronie więc różnie się to kończy. (np tym że strzelam to petenta pistanem xD)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 10:31 
Offline

Dołączył(a): 24 lip 2005, 15:00
Posty: 168
Lokalizacja: Chorzów
A co ma zrobic mechanik stojac naprzeciwko asfalta z granatnikiem czy medoterminatora z m60? Jezeli ktos lubi dla zasady sie poswiecac, to prosze bardzo (pewnie dlatego mamy tu tylu milosiernych samarytanow z k/d ponizej 1.0), strzelajcie swoimi smg i przyjmujcie pierwsze hity na klate jak mieso armatnie, reszta po prostu wyciagnie "gruba rułe", zabije wroga i wykona zadanie :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 11:35 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
bronix15 napisał(a):
Witam,tak z mechanikiem co wali do piechoty z RPG to jest jak z reconem kampiącym i poprawiającym sobie ratio nie potrafi kolo cie dosiegnąć kulą to posyła rakiete ,ehh dzieciaki .Swoją drogą to wybieram mechaniora tylko jak mam nadgorliwego bradleya co nas poniewiera i podkładam mu puszki lub ptaszka co karczuje las działkami to kierowaną rakietką .Nie wale do piechty bo nie mam z tego fanu ,bo nie widze jak krew bryzga :lol: .NO STRESS .większą radoche daje mi jak widze kolesia sie uginajacego pod rurą w lesie próbując trafić drugiego kolesia wtedy nawet za cene swojego fragu lece sprzedać mu koske . :twisted: Pozdro all

Wiesz, jak nie ma w okolicy akurat żadnych czołgów to biedny eng żeby nie zdechł z nudów też musi do czegoś strzelać. Poza tym taka rakietka często fajnie się sprawdza po wystrzeleniu w miejsce gdzie kampi wrogi snajper. Raz zabiłem tak cwaniaczka, który ledwo co wdrapał się na szczyt budynku w nadziei na powiększenie puli zabitych po czym "wyrzuciło" mnie z gry. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 12:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 17:47
Posty: 26
czy ja wiem.... mechanikiem czesto gram (wszystko nabite) i z wyrzutni rzadko wale do ludzi (chyba ze na dachu, wiezyczce albo akurat ktos w domku sie schowal :)

_________________
Obrazek

http://www.takeagift.pl/polecam:107353 <-- darmowe nagrody za minute uwagi dziennie... pomozcie mi i sobie zarobic :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 12:38 
Offline

Dołączył(a): 11 lut 2003, 14:30
Posty: 55
Lokalizacja: Bremen
Mnie ciekawi żywotność owej strzałki czy przeciwnik widzi ja tez,i czy mechanik może kluczem ja zdjąć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 13:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 lut 2010, 15:24
Posty: 15
Witam , poczytałem riposty i już tłumacze ,panowie ja tu nikogo nie mam zamiaru linczować za to ze gra prof.mechanika ,tymi pierdzikami naprawde można zrobić kuku tylko trzeba pamiętać że one nie są do walki na duże i średnie dystanse choć odpowiednie perki nieżle je rasują :wink: ,i najważniejsza sprawa, po co wybierać mechanika na mapie gdzie jest jeden jedyny bradley (nieaktywny) lub mape bez pojazdów i narzekacie na brak zajęcia ,prosze o sprostowanie (ja tego nie kumam) jeszcze sytuacje typu grzeje tank ale mech.... nie uraczy go RPG tylko sie skampi i czeka aż wpadnie team do budynku i z dziką rozkoszą słucha dzwoneczka z punktacją za fragi .Dlatego nie ma team playa a pogoń za statami :omg: .

Ps; podpowiem że tym badziewiem kierowanym to sie walczy na średnie i duże dystanse ,czyli im dalej cel tym go łatwiej utrzymac w przezierniku i rakieta nie szaleje :wink:

_________________
NPI jak ktoś zna : )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 11:48 
Offline

Dołączył(a): 15 mar 2010, 13:14
Posty: 74
sidh77 napisał(a):
Jak gram w teamie gdzie ludzie wiedzą do czego służy dart gun to biorę Gustava, jak żadnych ogarniętych nie ma to wolę M136. RPG-7 nie używam bo jest tak wolna, że zanim pocisk doleci, to pojazd zdąży uciec. Na dalsze odległości to się w ogóle nie sprawdza.



ja tam wole rpg bo jestem wtedy jak terorysta xDDD (joke)


A probowales z rpg strzelac do ludzi na poddaszu ?? XD dobry efekt xD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 11:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
dupielos napisał(a):
A co ma zrobic mechanik stojac naprzeciwko asfalta z granatnikiem czy medoterminatora z m60? Jezeli ktos lubi dla zasady sie poswiecac, to prosze bardzo (pewnie dlatego mamy tu tylu milosiernych samarytanow z k/d ponizej 1.0), strzelajcie swoimi smg i przyjmujcie pierwsze hity na klate jak mieso armatnie, reszta po prostu wyciagnie "gruba rułe", zabije wroga i wykona zadanie :lol:

Mało tego kolego bo czyż twórcy nie dali każdej klasie do łapy czegoś co pozwala dać tzw "firepower"?
Asfalt ma 40mm,mechanik "rurę",zwiad mośka a medyk mamuskę 60.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 12:14 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
gustav jest najsłabszy na pojazdy,ale ma największy zasięg rażenia wybuchu i jest do takiego wkurzającego zabijania piechoty... at4 zadaje największe obrażenia,a RPG7 jest pośrodku,więc jeżeli chcesz się bawić ze strzałkami to bierz RPG,na helki mi łatwiej jest z rpg -szybciej leci niż at4 a i tak rzadko trafie z at 4 w lecący helikopter,więc wali się gdy zawiśnie w powietrzu a rpg 7 szybciej leci więc pilot ma mniej czasu na ucieczke,nawet mam screen w xfire jak trafiłem heli z rpg i zabiłem przy tym 4 ludzi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 kwi 2010, 22:54 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2005, 04:41
Posty: 170
Lokalizacja: wawa
czekalem na odblokowanie at4, a jak juz sprobowalem - niemoge tym trafic :lol: za wolno to leci, i zamiast szybko przeladowywac, i poprawic jesli zajdzie taka koniecznosc, trzeba stac i kierowac... :shock: Stanowczo Gustaw! czolgiem zajmie sie, a na spawn-spam tez poradzi :roll:


Edit: jednak at4 ma zastosowanie :oops: i sprawdza sie swieytnie... arica, i ilosc czolgow campioncych zmniejsza sie gwaltownie dzieki at4... kierowca widzac pocisk troche odjezdza do tylu - jakie jest jego zdziwienie jak pocist i tak trafia w bok :lol: jedna misja, sporo trafien, do tego reconi tez zaczeli sie chowac, widzac ze nie wystarczy odsunac sie kilka metrow... :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL