Teraz jest 25 kwi 2024, 14:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 mar 2010, 13:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
to jest napewno denerwujace jak akcja nie idzie bo polowa teamu to snajpy zaczajone gdzies 5km od akcji ale takie zachowanie jakie tu promujecie to jest zenada i nie wiem jak admini na innych serwerach ale na serwerach PH bedzie to traktowane jako TK

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 14:19 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dlatego myślę, że darty naprawią w patchu i nie będzie możliwe klejenie ich do własnych. Sposób na walnięcie smokiem w grupę 8 debili snajpiących też jest fajne. Tak czy inaczej mi darta nikt nie wklei, bo wolę rolę asfalta lub mechanika, do znajpienia jest ArmA2 w trybie kooperacji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:11 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
Lamerskie zachowanie. Nawet jak juz musza kampic to kogos tam zabija, a jak sniper-cop bedzie reconom walic pikaczu na twarz to ani snajperzy nic nie zabija ani ten co ich oznacza i pewnie jeszcze obaj zgina. Chcac zmusic sniperow do dzialania sami stajecie sie takimi jak oni, zamiast atakowac ********* sie zajmujecie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 15:39
Posty: 49
ej ale nikt nie powiedział że powinno się latać po całej mapie i szukać swoich "snajperów" często jest tak że oni stoją tuż przy twojej bazie a biegnąc na front go mijasz zresztą nie wyobrażam sobie tego typu zachowaniach w grze w której jest dużo graczy wtedy - wystarczy zmienić drużynę(wiadomo 1 zgrana drużyna jest lepsza od dwóch drużyn "snajperów". Ja wczoraj bawiłem się na serwerze HC battlefield.pl i było nas niestety tylko 6(3v3) więc przez większą część czasu była to bardziej zabawa niż walka na serio w normalnej grze na takie zachowanie nie ma czasu, a tutaj tak naprawdę nikt się wynikiem nie przejmował(chociaż na niektórych metoda nauki kijka i marchewki jest najlepsza). Co innego wczorajsza rundka na HERKULES PL gdzie w momencie kiedy do przegranej brakuje kilka minut do drużyny przeciwnej zgoliło pół mojej drużyny(ja osobiście porównuje zachowanie takich ludzi do "Hakerocziterów", nie powinien mieć zaliczonej wygranej mimo wszystko ją ma a i tak jest słaby jak barszcz. zdaje się że troszku zboczyłem z tematu :PP

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 09:26
Posty: 14
mi to szczerze mówiąc aż tak nie przeszkadza, jednak byłoby coś nie tak jak na 16 z drużyny 10 to snajperzy...a tak mi się zdarzyło, więc w 6 osób atakowaliśmy przeciwko no około 12 osób...to jest już małe nieporozumienie. Był to taki bardzo drastyczny wyjątek, ogólnie tak jak ktoś powiedział wcześniej...serwer mi się nie podoba, to zmieniam go na inny i "nara" :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:51 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 19:40
Posty: 30
Albo zmiana serwera albo Dice wprowadziłby jakiś limit dla danej klasy np na 16 graczy maksymalnie może być 5 snajperów. W info serwera byłby opis ile jest wolnych slotów dla postaci snajpów. Ale z drugiej strony ludzie by się burzyli że im się ogranicza swobodę walki itd.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 15:57 
Offline

Dołączył(a): 11 lip 2005, 11:35
Posty: 44
Marder napisał(a):
Albo zmiana serwera albo Dice wprowadziłby jakiś limit dla danej klasy np na 16 graczy maksymalnie może być 5 snajperów. W info serwera byłby opis ile jest wolnych slotów dla postaci snajpów. Ale z drugiej strony ludzie by się burzyli że im się ogranicza swobodę walki itd.



sam sobie odpowiedziałeś :lol: :lol: :lol: :lol: ograniczenia???? graj w SIMSY :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 19:52 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 19:40
Posty: 30
...czyli mam rozumieć, że Tobie limit na snajperów już by się nie podobał ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2010, 22:20 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 20:03
Posty: 6
ja sam jestem sniperem, kampie tam gdzie jest gorąco. Recon rlz! Mam 6 lvl, ale od 1 ćwicze graniem tą profą, narazie ratio 0,6, ale się podszkolę :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 03:25 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 05:44
Posty: 24
Do mnie dzis na Isla Inocentes podlecial szturmowiec z druzyny i zaczal mi strzelac w twarz zebym sie ruszyl i zaatakowal M-Coma, tzn bylem jednym z wielu siedzacych sobie w krzaczkach:) I faktycznie ruszylem sie i polecialem ''na przypal'' do konca czasu ataku zostalo cos kolo 1 minutki. I w ostatniej sekundzie udalo sie zniszczyc skrzynke i dzieki temu wygralismy bitwe. Chociaz jako jedyny za kazdym razem puszczalem oslone po uzbrojeniu ladunku - ale wiadomo mozdzieze ''trwaja'' kilka sekund a rozbrajanie ok 30sek i czesto udaje sie przeciwnej druzynie rozbroic.
Apeluje jednak zeby kazdy snajper jesli juz siedzi w krzakach niech puszcza dosyc czesto ostrzal mozdziezowy a juz w szczegolnosci po uzbrojeniu ladunki - wtedy bedzie praktycznie niemozliwe rozbroic go - a czasem moze sie go uda zniszczyc wlasnie mozdziezami - kilka razy mi sie udalo.
Ja tego uzywam non stop - jesli nie na gorce w Port Valdez :) to na czolgi - bardzo zadko zdaza sie zeby czolg uciekl spod tego ostrzalu - i czasem mozna nabic 2-3 fragi na raz:)
Aha no i dawajcie non stop sensory ruchu - pomaga to druzynie niesamowicie i dla was sa rowniez punkty za to i szpilki.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2010, 04:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 paź 2005, 18:06
Posty: 255
Lokalizacja: Łódź
Na to nie ma rady. Trzeba z tym walczyć i nic innego jak zatłuc! Oczywiście mowa o snajperach z przeciwnej drużyny :D. Trochę nieraz trzeba pobiegać na koło by te lamy zajść od tyłu ale naprawdę warto. Strzelanie w plecy w tym przypadku daje satysfakcję murowaną :)

_________________
A gdy wróg poszedł do nieba. Ja pozostałem w piekle.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2010, 12:23 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2010, 17:33
Posty: 14
Jak widzę taka drużynę sniperów to spr. gdzie są , idę do przeciwnego teamu biorę snipera i wale każdemu praktycznie w łeb i wychodzę .

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2010, 20:59 
Offline

Dołączył(a): 3 mar 2010, 22:03
Posty: 51
A po co wychodzisz? Większość snajperów w tej grze jest tak niepełnosprytna że wraca w to samo miejsce :stupid: A potem płacz na czacie "OU! You haxor how did you know where am I?!?!?! Reported!!! You will be BANNED!" :roll: To są tak łatwe fragi że powinno być to zakazane.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2010, 23:58 
Offline

Dołączył(a): 6 mar 2010, 16:00
Posty: 6
Bardziej wkurzają 2 czołgi na własnym rspie.... 2 dni temu gralismy sobie 3v3 na jednej mapce wziałem inzyniera a tu patrze na respa US podjezdza czołg... i wali w odradzaacych sie.... po chwili przyjechal drugi :/ nie dalo sie nawet rozwalic tych czolgow bo zwykle udawalo sie tylko raz trafic z RPG a potem śmierć... do tego w koło tych czołgów biegał inzynier i ich naprawiał...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 13:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
sam czesto uzywam/raczej ucze sie/ recona, przede wszystkim zeby eliminowac snajpow wroga, wynajdywac i oznaczac wrogow/q/, bo prawda taka, ze mimo wszystko lepiej przekazac druzynie gdzie sie przeciwnicy, niz chybionym/i strzalem/strzalami zdradzic swoja pozycje. Oczywiscie uzywam arty w celu oslony/ataku mcomow/flag.

wkurzaja mnie snajperzy siedzacy w 10 na kupie i wydzierajacy sobie fraga<-to nawet smieszne :lol:
wkurzaja mnie kolesie ktorzy respawnuja sie na mnie i robia tyle chalasu, ze po spocie... albo jeszcze lepiej, biora snajperke i staraja sie snajpic z mojego spota<-najczescie ide wtedy w dluga, szukac innego placyku, lub raczej wegla. /drobna uwaga dla molodych snajperow [takich jak ja]: nie wlaz na dach lub balkon czy do okna: zasada: lufa twojej spluwy ma byc niezauważalna dla przeciwnikow/

wkurzaja mnie pajace ktore wszystko wiedza i umieja...

pomysl z dartami jest prymitywny jak jego pomyslodawca zza wielkiej wody<-bo jak poznasz snajpera od kolesia ze snajperka? i jakie masz prawo ingerencji w czyjs styl gry/o ile to nie rozbija gry/?
nie jest latwo byc snajperem... kupe smierci zaliczylem zdobywajac flagi/mcomy->ale da rade!

uwag do kazdego rodzaju klas mam wiele->z tym, ze nie do samej klasy lub do tych graczy ktorzy graja dana klasa, a nie wpadli na server zeby wichury narobic i potem plakac jak to inni kampia i sa zli<-bo mi nakopali do dupy.

staram sie grac wszystkimi klasami->tak jak wymaga tego sytuacja i dobro zespolu.
Jednak reconem jestem w stanie najlepiej pomoc zespolowi w ataku czy w obronie<-jak narazie nikt mi nie strzelil w pysk 'strzaŁkom'->poza tym, czuje sie w tej klasie najlepiej->zapewne to taki etap, bo zaczynalem jako medyk/po wielu smierciach z rak snajperow, zmienilem profesje<-raczej nie na stale ;)

http://bfbc2.elxx.net/stats/pc/%5BYossarian%5D

ps pisalem o tym chyba w innym topicu->ale post zaginal...
zdarzylo mi sie bez celowania/z biodra/ z bliskiej odleglosci, jednym pociskiem z m24 zabic rownoczesnie 2 gosci! taki bylem uradowany i zszokowany, ze screena nie zdarzylem zrobic... :mrgreen:

pozdro all!
see ya in battle!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 540 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 36  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL