Teraz jest 8 paź 2024, 12:36

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 kwi 2010, 22:18 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 12:41
Posty: 38
Czesc,
Dzisiaj w trakcie gry na G4G [1] zauwazylem ciakawa sytuacje. Wlaczony jest widok "twoj zabojca". Podczas wymiany ognia z jednym z medykow z przeciwnej druzyny, nie raz mi sie oberwalo. Nie mniej jednak udawalo mi sie wpakowac mu co najmniej kilka kul z UMP45 z przycelowaniem (gun nie taki najgorszy damage + ulepszona amunicja). Jakiez bylo moje zdziwienie, gdy ten medyk, juz po tym jak mnie zabil, w widoku "twoj zabojca" mial health 100%. W podobnych sytuacjach przy innych graczach - rowniez medykach - ale nie tylko - gosciu mial health zjechany calkiem powaznie.

No to sie chcialem zapytac:

- ogolnie: czy killcam pokazuje moment zaraz po akcji ?
- do Medykow: czy macie jakiegos perka, ktory uzupelnia wam health w trybie natychmiastowym ?

pzdrw,
PP


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 kwi 2010, 22:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:46
Posty: 11
Prawdopodobnie to jakiś cheater, sam się z tym kilka razy spotkałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 00:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Żaden cheater, ta gra to coraz większe bagno z każdym updatem. Przez całą betę i pierwsze 2 tygodnie "fulla" nie narzekałem na hitboxy/packetlossy, ale teraz to jest jakaś farsa powoli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 01:46 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 13:58
Posty: 124
Może tak sobię to tylko tłumaczę, ale ostatnio wchodzenie trafień wydaje mi się jakieś dziwne...

A co do tematu, może po prostu koleś, który Cie zabił to inny gość niż ten z którym się strzelałeś i stał obok niego?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 01:52 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Equilibrium napisał(a):
Żaden cheater, ta gra to coraz większe bagno z każdym updatem. Przez całą betę i pierwsze 2 tygodnie "fulla" nie narzekałem na hitboxy/packetlossy, ale teraz to jest jakaś farsa powoli.


Zgadzam sie. Im dalej w las, tym gorzej. Sa sytuacje, ze mozesz wpakowac w plecy kolesia caly magazynek, a on sie odwroci i Cie po "chamsku" pojedzie. Najciekawsze jest jednak to, ze taki gostek dalej ma 100%hp.

PS. Napiszmy petycje o powrot bety!

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 08:11 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 09:51
Posty: 5
Hitboxy są dobre wystarczy przymierzyć i trafić a nie narzekać, co do packetloss'ow to raczej problem z twoim łączem niż samą grą ... co do tematu to może Ci medycy porostu siedzieli na apteczkach rzuconych pod nogami + upgrade do nich i dlatego pomimo ze go trafiałeś to on nadal miał 100 % życia. Lub tak jak ktoś napisał wcześniej zabił Cie inny medyk stojący gdzieś niedaleko

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 12:41
Posty: 103
Należy grać na HC . Tam nie ma z tym problemu :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 11:26 
Offline

Dołączył(a): 13 sie 2009, 13:32
Posty: 85
Lokalizacja: nieznana
@UP:
HC śmierdzi.

@Topic:
Ja miałem ostatnio podobną sytuację, ale na odwrót - to znaczy, poważnie zraniłem gościa, patrzę na killcam i zaliczam zonka - ma 0% hp i ciągle się trzyma...

_________________
Obrazek
One Shot, One Kill.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 11:56 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 02:05
Posty: 16
HC smierdzi ? nie, to trzeba jeszcze dobrze grac ;)


nigdy nie bylo dobrych hitboxow w zadnyn BF`ie wiec nie wiem skad to zdziwienie ?

A "niezaliczenie" trafienia to sytuacje bardzo sporadyczne, nie ma co sie pluc i tak jest niezle


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
vTsunami napisał(a):
Hitboxy są dobre wystarczy przymierzyć i trafić a nie narzekać

Wczorajsza akcja: stoję kilka metrów od nieruchomego kolesia i pakuję w niego kilka razy z shotguna, zero efektu, sama animacja bez obrażeń. On odwraca się, strzela do mnie z automatu... zero efektu, a na pewno trafił kilka razy. Idziemy na noże i dopiero chyba za trzecim razem zaliczyło mu poprawnie trafienie. Latency po 150, czyli standard.
Dice znów coś przekombinowało :/

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:28 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 09:51
Posty: 5
Cytuj:
Wczorajsza akcja: stoję kilka metrów od nieruchomego kolesia i pakuję w niego kilka razy z shotguna, zero efektu, sama animacja bez obrażeń. On odwraca się, strzela do mnie z automatu... zero efektu, a na pewno trafił kilka razy. Idziemy na noże i dopiero chyba za trzecim razem zaliczyło mu poprawnie trafienie. Latency po 150, czyli standard.
Dice znów coś przekombinowało :/

To raczej nie wina hitbox'ow, stawiał bym na chwilowy lag, lub packet loss'y, jak bo to była wina hitbox'ow to byś na pewno trafił z shotguna bo ma takiego spreada ze któraś z kul musiała trafić

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:35 
Offline

Dołączył(a): 18 lut 2010, 20:33
Posty: 63
Lokalizacja: Wrocław
Widze, ze ciezko Ci uwierzyc, ze ta gra jest jednym wielkim bugiem ;-). Jesli mowisz, ze to wina lagow i packetow, to jakiego neta trzeba jeszcze miec, zeby w to grac? O_o

_________________
[FS/SPQR] Bary/b4ry! ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 kwi 2008, 20:16
Posty: 178
vTsunami napisał(a):
Cytuj:
Wczorajsza akcja: stoję kilka metrów od nieruchomego kolesia i pakuję w niego kilka razy z shotguna, zero efektu, sama animacja bez obrażeń. On odwraca się, strzela do mnie z automatu... zero efektu, a na pewno trafił kilka razy. Idziemy na noże i dopiero chyba za trzecim razem zaliczyło mu poprawnie trafienie. Latency po 150, czyli standard.
Dice znów coś przekombinowało :/

To raczej nie wina hitbox'ow, stawiał bym na chwilowy lag, lub packet loss'y, jak bo to była wina hitbox'ow to byś na pewno trafił z shotguna bo ma takiego spreada ze któraś z kul musiała trafić

Ta, i on miał jednocześnie tego samego laga? Jeszcze bym powiedział, że możliwy błąd serwera, ale na mniejszą skalę zdarza się to dość często, nie tylko mi, i na różnych serwach. Więc albo serwery stoją na dziwnych łączach, albo kod sieciowy sobie z czymś nie radzi. Ta gra wymaga naprawdę wielu poprawek.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 13:08 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 09:51
Posty: 5
Nie twierdze ze gra nie ma bugów, tylko ze mi się takie rzeczy nie przytrafiają

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 kwi 2010, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 17 kwi 2007, 13:52
Posty: 243
Lokalizacja: Bydgoszcz
vTsunami napisał(a):
Nie twierdze ze gra nie ma bugów, tylko ze mi się takie rzeczy nie przytrafiają


W wielu grach, poza tym mógł wystąpić problem z łączem na serwerze, stąd u obu było to samo. Gra mimo bugów, nieźle działa jak na to, co oferuje, nie ma co równać jej z MW2, bo tam transfer jest mniejszy (brak środowiska zniszczalnego, rozgrywki na mniejszą ilość graczy, klaustrofobia plansz). Stawiam tu na laga serwera, sam z takimi sytuacjami spotykam się tak bardzo sporadycznie, że praktycznie nie pamiętam takich epizodów, aczkolwiek coś tam było czasem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL