Teraz jest 25 kwi 2024, 17:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 maja 2010, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 18 kwi 2010, 21:48
Posty: 2
Witam, chciałem się dowiedzieć na której z platform lepiej się gra w BFBC2 :)? Gdzie grafa lepsza i gdzie więcej ludzi gra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 00:51 
Offline

Dołączył(a): 15 sty 2010, 05:08
Posty: 8
A czy wystarczy ze powiem... konsole zniszczyly ta gre i zniszcza jeszcze nie jedna (?).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 08:40 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:42
Posty: 139
na konsoli zawsze będziesz miał full detale z kablem hdmi i tv full hd, ale z drugiej strony battlefield na konsoli nie dorasta do pięt wersji pc (grałem wcześniej na x360, i mówię tu o multi).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 10:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 12:41
Posty: 103
Konsole są wspaniale graficznie i prawdopodobniej więcej ludzi na nich gra ;) Ale poziom gry miedzy nimi, a PC jest ogromny :!:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 10:23 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Jesli wierzyc statystykom z tej stronki /tabelka po lewje stronie/ http://bfbcs.com/ to wychodzi na to, ze wicej ludzi posiada gre na konsolach, ale prawdopodobnie, nasycenie graczy na pecetowskich serwerach jest wieksze :wink:

Grafa na konsolach jest dUUUUUUUUUUUUUUUzo lepsza i maja lepsze hitboxy i patchami im nikt nic nie psuje itp itd -> ale dla mnie pc rulezz!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 11:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Battlefield: Bad Company byl tylko na konsole. Gralo i gra nadal w niego bardzo duzo graczy, Bad Company 2 wyszedł na konsole, pojawił się tez na PC ponieważ gracze PC potrzebowali trochę luźniejszej rozgrywki niż w grach z serii Battlefield, które sa tylko na PC. Na platformę PC ukazała się bardzo dobra gra konsolowa, która dostarcza dużo znakomitej rozrywki, mówienie ze konsole zepsuły ten tytuł jest śmieszne.

Wybierz to co Ci bardziej pasuje, w obu przypadkach będziesz zadowolony mniej lub więcej. Ja gram na PC i na konsoli w ta grę i powiem Ci, ze jedno ma swoje plusy i minusy, jednak w obu przypadkach gra mi się równie dobrze. Nie sugeruj się opiniami o konsolach na forum nie o konsolach. Jeśli potrzebujesz dobrej grafiki, bezproblemowego grania ze znajomymi, dobrej zabawy kup gre na konsole. Jeśli chcesz mieć dodatkowo wpływ na konfiguracje wszystkiego od myszki po antyaliasing i pliki *.ini, chcesz grac w zgranych klanach i na prywatnych serwerach, interesują Ci modyfikacje gry bierz wersje dla PC, która pomimo ze lepsza ma tez swoje wady, ktorych wersja na konsole nie posiada.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:33 
Offline

Dołączył(a): 4 wrz 2009, 18:21
Posty: 85
a od kiedy to sa/beda/byly jakies modyfikacje na PC -_- ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:42 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
[Yossarian] napisał(a):
Jesli wierzyc statystykom z tej stronki /tabelka po lewje stronie/ http://bfbcs.com/ to wychodzi na to, ze wicej ludzi posiada gre na konsolach, ale prawdopodobnie, nasycenie graczy na pecetowskich serwerach jest wieksze :wink:

Grafa na konsolach jest dUUUUUUUUUUUUUUUzo lepsza i maja lepsze hitboxy i patchami im nikt nic nie psuje itp itd -> ale dla mnie pc rulezz!


Bez obrazy, ale wszystko to stek kłamstw.
HB są dużo większe, a mi to wcale nie pasuje. Natomiast co do spraw technicznych konsole to max 30klatek, mimo że online obsługuje tylko 24 graczy nie jest stabilnie, dropy są w tych samych momentach co PC. Tekstury, rozdzielczość gorsze oraz tracenie V-snc. przy zaczynającej się większej akcji. Komfort grania wersja komputerowa oferuje lepszy ze względu na mnogość klawiatur i myszek, których zakup można zaplanować pod własne potrzeby i wymagania.
http://www.youtube.com/watch?v=WxmuI0E6h4U

Następnym kłamstwem jest wrzucanie ludzi do jednego worka konsol, a to że te same tytuły działają różnie i to znacznie odmiennie nie ma znaczenia(sic!) Mały przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=P_QO0dDJo6o&feature=player_embedded


Ps.
Nie łącz rynków konsol, PS3 i x360 to dwie różne platformy, należy rozpatrywać je osobno, bo właściciel sony nie pogra online z "xboxowcem".
Baza graczy jest też ważna, a w tym wypadku PC prowadzi obecnie http://bfbcs.com/ i wadą tego jest, że czasem ciężko się dopchać do dobrych serwerów :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Konsolowcy potrzebuja telewizora do gry i konsoli.
PC/laptop: procek, grafa, ram, monitor <- na konsolach /obu/ gra jest wydajniejsza z natury, w przypadku pc/lapitopi ;) trza sie nabiedzic, zeby gra nie spadala do ponizej 20 fps/trzebac grzebac np w ustawienich kart, setingow gry itp/... Wciaz konsole gora. Dodatkowo: bc jest gra jedynie na konsole, bc2 jest gra przniesiona z konsoli na pc/laptopy, z takim efektem, ze szlag czasami czlowieka trafia na wszystkie nie-i przerobki, ktorymi jestesmy raczeni. Sprawdz topiki o nowym /tym co nadchodzi od 2 tygodni i nikt nie wie kiedy wejdzie<-nawet dice/ea :S /paczu i obecnym /w uzyciu :omg: / paczu. Gryzon&klawikord, tez to problem dla nie-konsolowcow, dlaczego, bo na starszym sprzecie /w zasadzie na tym NIE z jednak wyzszej polki/ nie da sie np poprawnie celowac. A to, ze macie wieksze hb a tobie sie to nie podoba..., no coz, ja chcialbym zeby dla mojego srodowiska byly one nieco poprawione - 4/5 strzalow w leb z m95 a gostek potrafi sie zakiwac i bryzgnac krwia i dalej biegac :S

ps w zaden sposob nie laczylem ps&xbox, na linkowanej stronie sa 3 tabele: pc, ps, xbox... :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:22 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
[Yossarian] napisał(a):
Konsolowcy potrzebuja telewizora do gry i konsoli.
PC/laptop: procek, grafa, ram, monitor <- na konsolach /obu/ gra jest wydajniejsza z natury, w przypadku pc/lapitopi ;) trza sie nabiedzic, zeby gra nie spadala do ponizej 20 fps/trzebac grzebac np w ustawienich kart, setingow gry itp/... Wciaz konsole gora. Dodatkowo: bc jest gra jedynie na konsole, bc2 jest gra przniesiona z konsoli na pc/laptopy, z takim efektem, ze szlag czasami czlowieka trafia na wszystkie nie-i przerobki, ktorymi jestesmy raczeni. Sprawdz topiki o nowym /tym co nadchodzi od 2 tygodni i nikt nie wie kiedy wejdzie<-nawet dice/ea :S /paczu i obecnym /w uzyciu :omg: / paczu. Gryzon&klawikord, tez to problem dla nie-konsolowcow, dlaczego, bo na starszym sprzecie /w zasadzie na tym NIE z jednak wyzszej polki/ nie da sie np poprawnie celowac. A to, ze macie wieksze hb a tobie sie to nie podoba..., no coz, ja chcialbym zeby dla mojej srodowiska byly one nieco poprawione - 4/5 strzalow w leb z m95 a gostek potrafi sie zakiwac i bryzgnac krwia i dalej biegac :S

ps w zaden sposob nie laczylem ps&xbox, na linkowanej srtronie sa 3 tabel: pc, ps, xbox... :lol:


Możesz powiedzieć na podstawie czego stwierdzasz, że gra jest wydajniejsza? Jak sądzę subiektywnie, bo spadek z 30 do 20 jest mniej odczuwalny od zjazdu z 60 do 20, dodatkowo w przypadku 32 graczy jest 8 obiektów więcej powodujących znacznie większa liczbę zależności i powodów do pocenia się sprzętu.
Poruszając kwestię telewizora to w przypadku posiadania 1080p natywnie tyle możesz mieć tylko przez PC :P (konsole: Battlefield: Bad Company 2 = 1280x720 (no AA))
Nie mów też że nie ma problemów bo jazda z serwerami EA dotykała wszystkich, a w przypadku wysokiego pingu jest lepiej dla konsol ze względu na większą powierzchnię HB, ale jak dla mnie nie jest rozwiązaniem problemu :P


Jeżeli zależało by mi na mobilności w sensie częstego poruszania się między lokalami w których jest TV bez wątpienia brał bym konsole, natomiast w przypadku stacjonarnego miejsca grania bez wątpienia PC, chyba że jest się posiadaczem słabej konfiguracji sprzętowej wtedy można zadać drugie pytanie co kupić konsolę czy PC, ale to już inna bajka ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 11 lis 2008, 01:02
Posty: 5
mattikomPL napisał(a):
Konsole są wspaniale graficznie i prawdopodobniej więcej ludzi na nich gra ;) Ale poziom gry miedzy nimi, a PC jest ogromny :!:

Raczysz żartować, prawda? No, chyba, że widziałeś tę grę w low detailach na PC, wtedy się zgodzę.

[Yossarian] napisał(a):
Konsolowcy potrzebuja telewizora do gry i konsoli.
PC/laptop: procek, grafa, ram, monitor <- na konsolach /obu/ gra jest wydajniejsza z natury, w przypadku pc/lapitopi ;) trza sie nabiedzic, zeby gra nie spadala do ponizej 20 fps/trzebac grzebac np w ustawienich kart, setingow gry itp/... Wciaz konsole gora. Dodatkowo: bc jest gra jedynie na konsole, bc2 jest gra przniesiona z konsoli na pc/laptopy, z takim efektem, ze szlag czasami czlowieka trafia na wszystkie nie-i przerobki, ktorymi jestesmy raczeni. Sprawdz topiki o nowym /tym co nadchodzi od 2 tygodni i nikt nie wie kiedy wejdzie<-nawet dice/ea :S /paczu i obecnym /w uzyciu :omg: / paczu.

Co Ty za głupoty wygadujesz człowieku? Jakie 20 fps? Chyba na jakiś Celeronie... Ale sorry, to nie ta era.

[Yossarian] napisał(a):
Gryzon&klawikord, tez to problem dla nie-konsolowcow, dlaczego, bo na starszym sprzecie /w zasadzie na tym NIE z jednak wyzszej polki/ nie da sie np poprawnie celowac. A to, ze macie wieksze hb a tobie sie to nie podoba..., no coz, ja chcialbym zeby dla mojego srodowiska byly one nieco poprawione - 4/5 strzalow w leb z m95 a gostek potrafi sie zakiwac i bryzgnac krwia i dalej biegac :S
ps w zaden sposob nie laczylem ps&xbox, na linkowanej stronie sa 3 tabele: pc, ps, xbox... :lol:

Tu niestety masz rację, grę porzuciłem na kilka dni, po tym, jak wczoraj wywaliłem w gościa kilkadziesiąt kul z m60, kilka trafilo w łeb, a ten - jak gdydy nigdy nic - podbiegł i zapieprzył mi z noża. Wyborne. A z każdą łatą jest gorzej...

Druga kwestia to jakość tej gry, odejmując grafikę i fajne - skądinąd - zniszczenia, to BF2 ją żuje, przeżuwa i wyrzyguje na koniec.

ZzackK napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
Jesli wierzyc statystykom z tej stronki /tabelka po lewje stronie/ http://bfbcs.com/ to wychodzi na to, ze wicej ludzi posiada gre na konsolach, ale prawdopodobnie, nasycenie graczy na pecetowskich serwerach jest wieksze :wink:

Grafa na konsolach jest dUUUUUUUUUUUUUUUzo lepsza i maja lepsze hitboxy i patchami im nikt nic nie psuje itp itd -> ale dla mnie pc rulezz!


Bez obrazy, ale wszystko to stek kłamstw.
HB są dużo większe, a mi to wcale nie pasuje. Natomiast co do spraw technicznych konsole to max 30klatek, mimo że online obsługuje tylko 24 graczy nie jest stabilnie, dropy są w tych samych momentach co PC. Tekstury, rozdzielczość gorsze oraz tracenie V-snc. przy zaczynającej się większej akcji. Komfort grania wersja komputerowa oferuje lepszy ze względu na mnogość klawiatur i myszek, których zakup można zaplanować pod własne potrzeby i wymagania.
http://www.youtube.com/watch?v=WxmuI0E6h4U

Następnym kłamstwem jest wrzucanie ludzi do jednego worka konsol, a to że te same tytuły działają różnie i to znacznie odmiennie nie ma znaczenia(sic!) Mały przykład:
http://www.youtube.com/watch?v=P_QO0dDJo6o&feature=player_embedded


Ps.
Nie łącz rynków konsol, PS3 i x360 to dwie różne platformy, należy rozpatrywać je osobno, bo właściciel sony nie pogra online z "xboxowcem".
Baza graczy jest też ważna, a w tym wypadku PC prowadzi obecnie http://bfbcs.com/ i wadą tego jest, że czasem ciężko się dopchać do dobrych serwerów :)

Pod Twoim postem podpisuję się obiema rękoma, nogami, głową a nawet rzęsami.

PS. Do fanbojów konsol, poczytajcie do jasnej cholery najpierw co konsole mają w środku...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:31 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@Wittgenstein mam procesor q8300 ati 4650 hd 1gb i gra spada mi do ponizej 5ciu <-- gram oczywiesice na low, troszke zbastuj z tonem...

edit: @ Zzack: stwierdzam na podstawie gry na konsoli /ps/ u mojego kuzyna ;) , gra sie dUUUUUUUUUUUUUUUUzo przyjemniej. KROPKA!
a propos procka kastrata, ciagle wychodzi na to, ze gra ta jest pod konsole, a przerobka na pceta nie jest najlepszym pomyslem ze strony ea/dice. I najprawdopodobniej dopiero bf3 /wcale nie bf43/ bedzie tym o co nam biega /pecetowcom/ AMEN!

ps: lecem grac->szkoda jezory strzepic -> gra i tak jest cool i wciaga :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 23 maja 2010, 14:28 przez [Yossarian], łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:39 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
[Yossarian] napisał(a):
@Wittgenstein mam procesor q8300 ati 4650 hd 1gb i gra spada mi do ponizej 5ciu <-- gram oczywiesice na low, troszke zbastuj z tonem...

Masz procka "kastrata" okrojonego z podręcznej (Cache L2 4MB, czyli 2x2MB czyli tyle ile na rdzeń Pentium Dual Core E5300 za około 200zł)(mogę się mylić więc proszę o poprawę), a w tym silniku to bardzo ważna kwestia oraz mówiąc lekko niezbyt silną kartę graficzną. Amen.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 14:48 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2010, 18:59
Posty: 49
ZzackK napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
@Wittgenstein mam procesor q8300 ati 4650 hd 1gb i gra spada mi do ponizej 5ciu <-- gram oczywiesice na low, troszke zbastuj z tonem...

Masz procka "kastrata" okrojonego z podręcznej (Cache L2 4MB, czyli 2x2MB czyli tyle ile na rdzeń Pentium Dual Core E5300 za około 200zł)(mogę się mylić więc proszę o poprawę), a w tym silniku to bardzo ważna kwestia oraz mówiąc lekko niezbyt silną kartę graficzną. Amen.


To nie wina prooooocka, ja mam slabszego AMD phenom 9650 (quad core 2.3ghz) i nie spada mi nigdzie ponizej 35 fps na high detalach. Yoss ma slabiutka karte graficzna i dlatego spadaja mu klateczki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 15:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
KissTheFloor napisał(a):
ZzackK napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
@Wittgenstein mam procesor q8300 ati 4650 hd 1gb i gra spada mi do ponizej 5ciu <-- gram oczywiesice na low, troszke zbastuj z tonem...

Masz procka "kastrata" okrojonego z podręcznej (Cache L2 4MB, czyli 2x2MB czyli tyle ile na rdzeń Pentium Dual Core E5300 za około 200zł)(mogę się mylić więc proszę o poprawę), a w tym silniku to bardzo ważna kwestia oraz mówiąc lekko niezbyt silną kartę graficzną. Amen.


To nie wina prooooocka, ja mam slabszego AMD phenom 9650 (quad core 2.3ghz) i nie spada mi nigdzie ponizej 35 fps na high detalach. Yoss ma slabiutka karte graficzna i dlatego spadaja mu klateczki.



Co wciaz przemawia na korzysc obu konsol! Tzn, ze my /pecetowcy/ musimy kupic nowy komp, a pod konsole robi sie gry...
Ps slabiutka karta :omg: to gra nie jest zoptymalizowana! http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=33538 Polecam lekture!

i dodaje, ze spada mi do 5ciu lub mniej, ale 98% gry 45 i w gore -> jeszcze raz dzieki chlopakom z http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=115&t=33156&p=502722&hilit=browar#p502722 za pomoc w optymalizacji! :D

http://www.battlefield.pl/news-2830-Wymagania_BF_BC2_i_BF43_na_PC_ujawnione! KON BY SIE USMIAL!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL