Teraz jest 26 kwi 2024, 00:33

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sie 2010, 14:40 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
Co za matołki.

BC2 ma wysokie wymagania, ale jak się ma komputer lepszy niż stare PDC to się gra bardzo komfortowo. Mam sprzęt za niecałe 2000zł, w max detalach w 1920x1080. Klatki? 50-60. I to jeszcze na dwurdzeniowcu, kolega na 4 rdzeniówce (nawet tańszej od mojego 2) ma 80-100 klatek.

Ten mój sprzęt to:
E8400@4GHz
Radek 4870 512mb
2 giga ramu
I monitorek 22", więc proszę mi nie mówić, że mam monitor, na którym nie widzę różnicy w grafice.

Grałem też w demo na x360. Pomijam fakt, że grafika była po prostu GORSZA, a mam raczej porządny telewizor. Wszędzie same ciapy, które nie potrafią nawet jednej stacyjki rozwalić, na Valdezie 8 snajperów na górce.. no chyba se jaja robicie. CHOLERNY AUTOAIM i jeszcze inne głupie asysty. Teraz przez konsole mamy ten głupi system nożowania. Jedyne, co jest lepsze, to pilotowanie helek. No i jeszcze płacenie za mapki, brak patchy takich jak na PC (macie może flary w heli na konsolach?).

Konsolę mam od ścigałek, co po niektórych rpgów (Fable 2), GTA 4 (bo kupiłem jak nie było na kompa jeszcze), Halo 3 i GoW2 (bo to jedyne sensowne strzelanki na klotzka).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 18:24 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 18:47
Posty: 17
Płacenie za mapki? To chyba w COD:MW2 :P
Co do flar to nie jestem na 100% pewien, ale wczoraj widziałem jak gościu wypuścił jakies "światełka" z heli. Moze to flary były?
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym systemem nożowania? To w poprzednich grach z serii BF nie było żadnej broni melee? :shock:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 20:21 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 02:01
Posty: 13
Pograliscie raz 5 minut to zachowajcie swoje obrazliwie opinie dla siebie. Nie ma zadnego placenia za mapki, chyba, ze ma sie gre z drugiej reki. Jakie to sa niby asysty w multiplayerze na konsoli?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 22:41 
Offline

Dołączył(a): 27 cze 2010, 17:30
Posty: 13
Lokalizacja: Kraków
Cytuj:
Nie bardzo rozumiem o co chodzi z tym systemem nożowania? To w poprzednich grach z serii BF nie było żadnej broni melee?

Chodzi o to, że gdy próbujesz kogoś ciachnąć to postać sama koryguje kierunek i zazwyczaj odwraca się w kierunku przeciwnika. To samo było w Modern Warfare 2 i oczywiście wynikło z ułatwienia jakie zastosowano dla konsolowców.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 23:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Imo nóż i tak jest skopany. Ile to razy wbilem go w gościa a ten się odwrócił i mnie zastrzelił/zanożował :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sie 2010, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 16:28
Posty: 130
Lokalizacja: Pustynia Atakama
dlatego ja zaczynam wiertarka zabijac ^^

_________________
Obrazek


http://www.ultrasonline.com/ref/KuKaTS/ kliknij prosze raz , a dasz mi 10 tokenow , ktore mi sie przydadza ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 01:24 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 18:47
Posty: 17
Krex napisał(a):
Imo nóż i tak jest skopany. Ile to razy wbilem go w gościa a ten się odwrócił i mnie zastrzelił/zanożował :stupid:

Fakt. Kilka razy gościu dostał ode mnie dwie kosy w plecy, odwrócił się i mnie zastrzelił :shock:
Co do wspomagania namierzania w nożu to nie zauważyłem tego. Zazwyczaj od tyłu szlachtuje :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 10:54 
Offline

Dołączył(a): 30 sty 2010, 21:50
Posty: 44
Jak wyżej. Dostajecie auto aima na połowę rzeczy. Najlepiej przetestować to tak: Weź kumpla i powiedz mu, żeby stanął przed tobą. Celuj bardzo na lewo od niego, nastepnie wychyl gałkę na maxa w prawo i patrz, jak celownik magicznie zwalnia na wrogu :F

I było tak w parunastu grach na Xboxie, jakie się u mnie przewinęły. Żeby nie szukać daleko: wszystkie CoDy, GoW 1 i 2, Halo 3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 13:30 
Offline

Dołączył(a): 19 mar 2010, 02:01
Posty: 13
To jakies kiepskie te autoaimy, ze celnosc z takiego Abakana mam porownywalna jak gracze na PC. A przeciez mam takie ulatwienia, ze pownienem miec duza wyzsza!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 16:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
kr0p napisał(a):
Jak wyżej. Dostajecie auto aima na połowę rzeczy. Najlepiej przetestować to tak: Weź kumpla i powiedz mu, żeby stanął przed tobą. Celuj bardzo na lewo od niego, nastepnie wychyl gałkę na maxa w prawo i patrz, jak celownik magicznie zwalnia na wrogu :F

I było tak w parunastu grach na Xboxie, jakie się u mnie przewinęły. Żeby nie szukać daleko: wszystkie CoDy, GoW 1 i 2, Halo 3.


I co z tego, że maja tego autoaima? Kazdy na konsoli w tej grze go ma więc w czym problem? Taka jest natura konsoli, pada i wszyscy graja mając jednakowe szanse.Gracie na PC przeciwko konsolowej wersji, że taki lament? Nie. Za to na PC bywają takie autoaimy[CHATY,HAXY ITD] że głowa mała. I to już nie jest zbyt miłe.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 18:36 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 18:47
Posty: 17
@kr0p w GoW2 nie zauważyłem nic takiego. No i tak jak napisał Satyr. Nawet jak ja mam wspomaganie to i przeciwnik to ma, więc szanse są równe.
@Satyr całkowicie się zgadzam. Przez cheaty i haxy przestałem grać na PC, a grałem tylko na serwerach z PB. Nawet na mocno arcade'owym BF Heroes zaczęli tego używać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 21:58 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Satyr napisał(a):
kr0p napisał(a):
Jak wyżej. Dostajecie auto aima na połowę rzeczy. Najlepiej przetestować to tak: Weź kumpla i powiedz mu, żeby stanął przed tobą. Celuj bardzo na lewo od niego, nastepnie wychyl gałkę na maxa w prawo i patrz, jak celownik magicznie zwalnia na wrogu :F

I było tak w parunastu grach na Xboxie, jakie się u mnie przewinęły. Żeby nie szukać daleko: wszystkie CoDy, GoW 1 i 2, Halo 3.


I co z tego, że maja tego autoaima? Kazdy na konsoli w tej grze go ma więc w czym problem? Taka jest natura konsoli, pada i wszyscy graja mając jednakowe szanse.Gracie na PC przeciwko konsolowej wersji, że taki lament? Nie. Za to na PC bywają takie autoaimy[CHATY,HAXY ITD] że głowa mała. I to już nie jest zbyt miłe.

Zrozum, że kontrolerów do konsol masz trochę pseudo myszki, proste klawiatury, kierownice itd. i ktoś kto będzie używał np. kierownicy do ścigałek będzie miał przewagę nad tym z padem itp.

Jeżeli myślisz, że konsole są wolne od oszustów to masz znowu niepełną wiedzę, można i niektóre gry ostro zabili :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 22:19 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 18:47
Posty: 17
Oczywiście, że na konsolę są adaptery dzięki, którym można podłączyć myszkę dzięki której łatwiej celować, tak samo jak na PC są myszki z miliardem dpi, wypasione klawiatury, pady i makra. Sprzęt ten jednak trochę kosztuję, więc po raz kolejny - nie porównujmy go do darmowego auto-aima na PC (nawet jak jest płatny to taki cwaniaczek sobie programik za darmo z torrentów ściągnie), który nie tylko ułatwia, ale wręcz robi wszytsko za debila siedzącego przed tv/monitorem.

Na Xklocku denerwowałem się jedynie w GoW2, gdzie host był prawie niezniszczalny, a jak miał słabe łącze to w ogołe nie szło nikogo zabić. Po ostatnim patchu jest dużo lepiej. Wcześniej gra wygladała tak - http://www.youtube.com/watch?v=QgLSIDp1 ... mz0UdX1Ix4
Filmik dobry na rozluźnienie :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 22:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 mar 2010, 20:11
Posty: 105
Dobry filmik, zwłaszcza dostanie trofea za zegarek. A wracając do tematu to pad ma swoje zalety jak i wady tak jak myszka i klawiatura, na padzie wygodniej się steruję pojazdami, a na m+k strzelanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2010, 23:59 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
eldresso napisał(a):
Oczywiście, że na konsolę są adaptery dzięki, którym można podłączyć myszkę dzięki której łatwiej celować, tak samo jak na PC są myszki z miliardem dpi, wypasione klawiatury, pady i makra. Sprzęt ten jednak trochę kosztuję, więc po raz kolejny - nie porównujmy go do darmowego auto-aima na PC (nawet jak jest płatny to taki cwaniaczek sobie programik za darmo z torrentów ściągnie), który nie tylko ułatwia, ale wręcz robi wszytsko za debila siedzącego przed tv/monitorem.

Na Xklocku denerwowałem się jedynie w GoW2, gdzie host był prawie niezniszczalny, a jak miał słabe łącze to w ogołe nie szło nikogo zabić. Po ostatnim patchu jest dużo lepiej. Wcześniej gra wygladała tak - http://www.youtube.com/watch?v=QgLSIDp1 ... mz0UdX1Ix4
Filmik dobry na rozluźnienie :D


Mały przykład: w pewnej grze za pomocą zabawy przy porcie UDP z którego korzysta gra oraz opóźnianiu/blokowaniu/siatkowaniu pakietów mogłeś "zlagowować" przeciwnika w sposób taki, że tracił praktycznie kontrole, robić teleporty, albo anulować rankingową potyczkę bez konsekwencji :)
To tyle o braku możliwości oszustw na konsolach. Jak widzisz ludzi oraz ich pomysłowości dla których dążenie do celu za wszelką cenę niszcząc zabawę innym nie brakuje wszędzie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL