Teraz jest 6 paź 2024, 00:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 sie 2010, 12:40 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 12:30
Posty: 4
Dzieńdobry, szukałem na tym forum jakiegoś poradnika jak zacząć grać w BC2 że tak powiem wyczynowo. Znalazłem jedynie jakis FAQ który niestety nie odpowiedział mi na moje pytania, dlatego też piszę tego posta.

Chciałbym zacząć grać mecze w tej grze gdyż bieganie na publikach mnie nudzi. Jednak nie wiem jak do tego podejść. Dość długo grałem w gry ze steam i tam od szukania (sparingów, pcw, sparów) jest mirc i jego kanaly na quakenet a jak tutaj?? Może mi ktoś to mniej wiecej zobrazowac czy da rade np zrobic tzw. mixa i znalezc sobie przeciwnikow od tak, w jakis nie ustalony wieczor ??

Proszę dojrzałe odpowiedz.

Zaznaczę iz nie szukam klanu gdyż ekipa do gry mam, poprostu brak nam wiedzy an temat tego jak zaczac gre :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2010, 17:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
#BFBC2
#BFBC2.wars
#bc2.pcw


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2010, 06:23 
Offline

Dołączył(a): 9 lut 2010, 12:30
Posty: 4
dziękuję :-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 sie 2010, 06:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
prze napisał(a):
Dość długo grałem w gry ze steam i tam od szukania (sparingów, pcw, sparów) jest mirc i jego kanaly na quakenet a jak tutaj?


mIRC to tylko program (klient) sieci IRC jak QNet, itp. Można go zastąpić wieloma innymi, alternatywnymi klientami, ale wciąz podłączać się do tych samych serwerów i ich kanałów.
To tak gwoli ścisłości. ;)

A ogólnie to jeżeli masz ochotę pograć jakieś miksy czy po prostu szukasz innej, zgranej ekipy jeżeli Twoja się akurat "rozejdzie" to jeżeli masz mikrofon to napisz do mnie na PW i podam Ci adres serwera Ventrilo, którego używamy do komunikacji w grze i nie tylko, a jak coś to można się też dogadać na ewentualne mecze czy właśnie miksy.
Codziennie w godzinach 18-19 ~ 00-01 ktoś tam siedzi, w weekendy dłużej, a osobiście gram przeważnie w nocy, więc często tez mi brakuje ekipy. :P

Jeżeli chodzi o FAQ i jakieś porady to chyba jest tylko jedna: grać, grać i jeszcze raz grać. ;)

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL