Teraz jest 14 maja 2024, 01:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2011, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 21:26
Posty: 28
Witam.
Mam zamiar kupic od pewnego gracza jego konto EADM gdzie ma zarejestrowanego BFBC 2 wraz z vietnamem. Tu nasuwaja sie pytania:

1. Czy konto EADM jest powiazane z mailem czlowieka ktory mi sprzeda konto? Moge zmienic haslo badz mail na tym koncie? Jezeli zmienie haslo, to czy ten czlowiek moze zrobic przypomnienie hasla na swojego, zarejestrowanego maila?
2. Jak dowiedzialem sie wczesniej na 1 cdkey mozna zalozyc 1 konto. Wychodzi na to ze bede musial grac w BF'a na koncie tego czlowieka? Czy wtedy tez bede mogl zmienic maila badz haslo? Haslo o ile pamietam to mozna ale czy nie bedzie takiej sytuacji jak sie pytam do sprawy EADM ,ze gosciu sobie wezmie przypomnienie hasla, i wtedy moje nowe haslo wysle mu na maila?

Prosze nie pisac postow w stylu "kup sobie z ea store albo oryginala pudelkowego i nie kombinuj" poniewaz wczesniej juz zablokowano moj temat ,a mialem jeszcze kilka pytan. Chce poprostu kupic konto od pewnego czlowieka i potrzebuje odpowiedzi wzgledem zabezpieczenia konta , aby miec spokoj, ze w przyszlosci gosciu juz nie bedzie mial wogole dostepu do konta EADM czy BF'a


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 17:43 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
viewtopic.php?f=106&t=37961
jeden z pierwszych postow na stronie :roll:

kup sobie z ea store albo oryginala pudelkowego i nie kombinuj

viewtopic.php?f=106&t=36391

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 20:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 21:26
Posty: 28
[Yossarian] napisał(a):
http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?f=106&t=37961
jeden z pierwszych postow na stronie :roll:

kup sobie z ea store albo oryginala pudelkowego i nie kombinuj

viewtopic.php?f=106&t=36391


No ale w moim poprzednim temacie odpowiedziano ze zmienie haslo i styka. A ja mam pytanie czy skoro konto jest na tego kolesia e-mail , czy nie ma mozliwosci przypomnienia hasla na e-mail. I czy haslo mozna zmieniac na koncie EADM i na koncie BFBC2. Najlepiej by bylo jezekli ktos wie czy mozna zmieniac e-mail w EADM i BFBC2 wtedy mialbym juz spokoj po zakupie.

Co do tematu aktualnych promocji to odwiedzam go co chwile, i jak narazie jest na EA store pusto. A mowie przeciez ze chce kupic od goscia a nie ze strony ea i chce waszej pomocy wzgledem zabezpieczenia konta po jego kupnie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 maja 2011, 22:05 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
killer112 napisał(a):
Czy konto EADM jest powiazane z mailem czlowieka ktory mi sprzeda konto?

Tak

killer112 napisał(a):
Moge zmienic haslo badz mail na tym koncie? Jezeli zmienie haslo, to czy ten czlowiek moze zrobic przypomnienie hasla na swojego, zarejestrowanego maila?


Jest opcja przypomnienia hasła.

killer112 napisał(a):
Wychodzi na to ze bede musial grac w BF'a na koncie tego czlowieka?

Tak i nie ma innego wyjścia.

killer112 napisał(a):
Czy wtedy tez bede mogl zmienic maila badz haslo? Haslo o ile pamietam to mozna ale czy nie bedzie takiej sytuacji jak sie pytam do sprawy EADM ,ze gosciu sobie wezmie przypomnienie hasla, i wtedy moje nowe haslo wysle mu na maila?


Napisz do supportu EA. Hasło możesz sam zmienić. Reszta jak wyżej.

Jeszcze raz napiszesz posta bez polskich znaków, to Twój post poleci w niebyt.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 00:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 21:26
Posty: 28
Dziękuje za informacje Sokar. Niedawno napisał do mnie sprzedawca, informując o tym,że e-mail będzie można zmienić. Mam tylko jedno pytanko jeszcze. Jeżeli sprzedawca ma zarejestrowana wersje Battlefielda Bad Company 2 Deluxe, to trzeba posiadać kody na Vietnam i dodatek Spectops? Czy poprostu po ściągnięciu będę miał już aktywowany Vietnam i Spectops?

Aha, jeszcze coś. Sprzedawca mówił , ze na koncie EADM będę mógł założyć nowe profile gracza, aby grac swoim kontem i odblokowywać wszystko samemu. Czy to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 08:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Vietnam i Specact jest przypisany do konta i nie ma potrzeby powtórnej aktywacji. Tak, można założyć nowego żołnierza ...

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 12:05 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
JOY napisał(a):
Na zakończenie EA Week, który trwa na Steamie od 2 maja, Elektronicy oferują niemałe okazje dla fanów FPS-ów. Poniedziałek, 9 maja, to Battlefield & Medal of Honor Day, możecie więc dorwać tytuły z tych serii 50-75% taniej.

Źródło http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=58955


Cytuj:
Promocja trwa do dzisiejszego późnego popołudnia, musicie się więc pospieszyć z decyzją, jeżeli macie chrapkę na którąś z przecenionych produkcji. Pamiętajcie tylko, że Battlefield: Bad Company 2 wylądował prawie miesiąc temu w serii PC Classics, więc jest tańszy w tradycyjnej wersji pudełkowej.

Przeceny sięgają nawet 75%, przeceniono także DLC.

Battlefield: Bad Company 2 (polska wersja językowa) – 13,60 euro (ok. 54,4zł)
Battlefield: Bad Company 2: Vietnam (polska wersja językowa) – 6,49 euro (ok. 26zł)
Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade (polska wersja językowa) – 2,49 euro (ok. 10zł)
Battlefield 2: Complete Collection (polska wersja językowa) – 5 euro (ok. 20zł)
Medal of Honor (polska wersja językowa) – 14,99 euro (ok. 60zł)
Medal of Honor: Airborne (angielska wersja językowa) – 2,50 euro (ok. 10zł)

^^ naprawde, nie ma sensu zakup od kogos...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 15:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 21:26
Posty: 28
No ale mi pudelkowa wersja nie potrzebna, jeszcz wysylka wiec wyjdzie pewnie tyle samo co kupic deluxe edition bf'a na ea store za 90 zl.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
killer112 napisał(a):
No ale mi pudelkowa wersja nie potrzebna, jeszcz wysylka wiec wyjdzie pewnie tyle samo co kupic deluxe edition bf'a na ea store za 90 zl.


Tamta wersja Yossa to wersja steam, więc nie pudełkowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 21:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 kwi 2006, 21:26
Posty: 28
szrama napisał(a):
killer112 napisał(a):
No ale mi pudelkowa wersja nie potrzebna, jeszcz wysylka wiec wyjdzie pewnie tyle samo co kupic deluxe edition bf'a na ea store za 90 zl.


Tamta wersja Yossa to wersja steam, więc nie pudełkowa.


To w takim razie na EA store jest taniej podstawka gry, bez promocji O.o


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL