Teraz jest 20 kwi 2024, 11:37

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Gra to zaledwie 30zł, więc nawet jeśli ja kupisz i okaże się że gra to jeden wielki lag, to dużo nie tracisz, dlatego nie dziwi mnie fakt że posiadasz konto.
Zastanawia mnie jedynie, jakim cudem na sprzęcie gorszym od mojego (ja wiem że gra nie pójdzie, dzięki JOY, bo wydałbym jakieś 60zł na nic) grasz w tą grę. Jak dla mnie to przeczy logice.
Ok grę masz, konto masz, lecz interesuje mnie to, ile masz FPS'ów. 10? 12?
A teraz obiecana odpowiedź na temat super konsoli.


tak twórcy wzieli mnie na playstation move ^^ tylko że gram plastation od pierwszej konsoli i nie kupiłem konsoli ze wzgeldu na playstation move. W to od kiedy grasz nie zamierzam wnikać, ponieważ to niczego nie zmienia.
uwielbiam takie farmazony jakie napisałeś wyżej.Niestety, nie farmazony tylko szczera prawda, nawet nie zaprzeczyłeś na żaden z podanych plusów i minusów.
wypowiadasz się na temat grania padem jeśli nawet nie grałeś na ps3 i w strzelaniny czy jakąkolwiek gre.Ludzie! Jasnowidz na forum! Skąd możesz wiedzieć to, czy gram na konsoli, jeśli mnie nie znasz. A co byś powiedział gdybym pokazał Ci zdjęcie konsoli stojącej na mojej półce? Mam sporo znajomych i kilku z nich gra na konsoli, miałem (nie)przyjemność grania właśnie w BC2 na PS3, więc tego czy grałem nie musimy przerabiać
mało klatek, a wiesz w ogóle jaka karta graficzna jest w ps3?Nie, nie wiem i nie chcę wiedzieć, pewnie karta grficzna konsoli za 1000zł ma 4GB pamięci... Wiem np. że BF3 będzie na konsolach w 30 klatkach na sekundę, według mnie nie jest to dużo, ale o gustach się nie dyskutuje.
nie widziałem w żadnej grze autoaim tym bardziej np w jakiejkolwiek części kill zone. No to zagraj w BC2. Tam jest możliwość wyłączenia autoaima, lecz nie wiem po co ona jest skoro prawie nikt jej nie używa.
wiekszosc gier na ps3 nie przekracza 200 zł.Z tego co mi wiadomo gry w dniu premiery kosztują 200zł i utrzymują cenę przez sporo czasu.
zależy w jaką gre mało graczy na serwerach, są strzelanki na ps3 gdzie może grać online ponad 400 osób.400 osób? Chyba 400 osób na 200 serwerach
nie kupisz pc sredniej klasy w cenie ps3 tym bardziej nie z takimi parametrami jak ps3 żebyś mógł zagrać w każdą gre co jest możliwe dzieki właśnie ps3.Dlatego napisałem, że konsola ma to do siebie że jest tania i to jej jedyny plus który nie ulega zmianie. Lecz jak już mówiłem wolałbym wydać 1600zł na PC niż 1300 na konsolę. Zapewniam Cię, że za 1600zł spokojnie kupisz PC na którym możesz grać w m.in BC2 czy BF3

Tak dla ścisłości, nie czepiam się samych konsol, lecz irytuje mnie fakt, że ludzie grający w gry FPS na xklockach czy plejstejszynach uważają że jest to wygodniejsze od PC, że jest większa precyzja itp. Konsole są nie do przebicia we wszelakie gry sportowe, gierki typu mortal kombat itd. ale zostawcie gry FPS dla PC'tów.
Teraz każda gra jest robiona z naciskiem na konsole, bo twórcy chcą tylko zarabiać i "normalni" gracze na tym tracą. Chociażby tym że ogólna jakość gry ulega pogorszeniu, ponieważ konsole by nie wyrobiły. Gdzieś na stronie głównej BF.pl jakiś czas temu czytałem, że gdy próbowali odpalić na xklocku BF3 w wersji PC to nie wyrobił on nawet w załadowaniu części mapy.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 cze 2011, 23:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
A ja tam

Obrazek

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 00:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Zgadzam się w 100% :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 07:51 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
elastyczności wykorzystania PC nie wynagrodzi mi dwukrotnie większa cena gier na konsolę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 12:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Ale offtopem jedziecie... :spam:

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 12:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
BartM napisał(a):
elastyczności wykorzystania PC nie wynagrodzi mi dwukrotnie większa cena gier na konsolę.

Konsolowcy przynajmniej nie płaczą, że im zjadło 10 fps przy nowym patchu xd

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Eleanor napisał(a):
BartM napisał(a):
elastyczności wykorzystania PC nie wynagrodzi mi dwukrotnie większa cena gier na konsolę.

Konsolowcy przynajmniej nie płaczą, że im zjadło 10 fps przy nowym patchu xd

Gdyby im zjadło to by grali na 20FPS'ach (?) :roll:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
No to widzę, że znasz się lepiej. W takim razie wszyscy konsolowcy grają na 30 fps w Bad Company 2 :) Oto mądrości kolegi wyżej.

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Widzę, że spamer naczelny musi odpowiadać na każdy post w temacie.
Nie wiem czy gracie na 30 czy 40FPS'ach, lecz wiem że na konsoli jest ich mało.
Mówisz, że gracze PC płaczą o 10FPS? Jeśli ktoś ma dobry sprzęt to dużo mu to nie zmieni. Jeśli ma średni zmniejszy detale.
Pragnę przypomnieć (bo nie którzy chyba zapomnieli), że to forum dotyczy Battlefielda w wersji PC, chcesz dyskutować o konsolach - wybierz się do specjalnego działu i tam głoś swoje herezje.
No pewnie, konsole są super, lecz sam pisałeś że kupiłbyś PC gdyby nie kasa. :cry:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 16:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
oO Gdyby nie kasa.. Jak widać kupiłem konsole, więc nie mam problemu z kasą..
Jak widać, nie żałuje, nie jest to moja pierwsza konsola i mam spore doświadczenie, amigi, dreamcasty, pegasusy, wszystkie playstation jakie wyszły (PS1, PS2, PSP, PS3) gameboye etc....
Reszty Twojego na siłę wysranego posta nie będę komentować

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 16:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Eleanor napisał(a):
Uwaga, naku*wiam xD!


Szukałem kompa używanego do 900 złotych, miałem 750 i chciałem dozbierać, no i znalazłem używanego pcta za 700 zł który by odpalił bc2 na jakichś 40 - 50 fps, ale mnie przelicytowali o 70 zł... Wkuriwłem się i w momęcie po ukończeniu aukcji postanowiłem popatrzyć na PS3, znalazłem kilka classiców za 700 zł, spoko, ale dyski 40 - 80 GB i to 2 letnie.. No to ****, znalazłem fajne slimki, jedna bez papierów, 2 pady, 3 gry, ale bez pudełka, podobno z Anglii dlatego nie ma pudła, bo bagaż dodatkowy, kupił dla dzieci, ael zamałe i nie grały, On za stary i nie gra a żona to wgl, więc konsola podobno 4 miesiące 2 razy około włączana, no ale odpuściłem z powodu braku papierów, no i znalazłem slimke u siebie w mieście na 2 osiedlu za 850 zł, napaliłem się, roczna 120 GB, zamówiłem i dzisiaj miałem jechać, na 10 minut przed wyjściem planowanym po konsole brat dzwoni, wchodzi do domu i ma ze sobą Playstation 3 320GB w wersji slim..... Załamałem się, dodatkowo oryginalna gra po polsku granturismo...... Postanowiliśmy jakoś odkręcić to kup teraz, udało sie, ale trzeba zapłacić 30 złotych za aukcje, no i mam PS3 320 GB SLIM nową !
Konsola jest z media markt, sieć play w jakims abonamencie co 2 lata umożliwia wziecie nowego telefonu za złotówkę, albo konsoli. Także mam PS3 za złotówke xD!

Z tego co wyczytałem, to szukałeś najpierw PC, lecz przelicytowali Cię o 70zł i dopiero po tym zacząłeś rozglądać się za konsolami.
Naprawdę nie chcę wnikać w Twoją sytuację finansową, bo są to bardzo osobiste sprawy.

@Edit
Dla ludzi wyjątkowo dociekliwych, ten post jest z tego tematu:
viewtopic.php?f=113&t=37771&start=0

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 17:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Krox napisał(a):
Eleanor napisał(a):
Uwaga, naku*wiam xD!


Szukałem kompa używanego do 900 złotych, miałem 750 i chciałem dozbierać, no i znalazłem używanego pcta za 700 zł który by odpalił bc2 na jakichś 40 - 50 fps, ale mnie przelicytowali o 70 zł... Wkuriwłem się i w momęcie po ukończeniu aukcji postanowiłem popatrzyć na PS3, znalazłem kilka classiców za 700 zł, spoko, ale dyski 40 - 80 GB i to 2 letnie.. No to ****, znalazłem fajne slimki, jedna bez papierów, 2 pady, 3 gry, ale bez pudełka, podobno z Anglii dlatego nie ma pudła, bo bagaż dodatkowy, kupił dla dzieci, ael zamałe i nie grały, On za stary i nie gra a żona to wgl, więc konsola podobno 4 miesiące 2 razy około włączana, no ale odpuściłem z powodu braku papierów, no i znalazłem slimke u siebie w mieście na 2 osiedlu za 850 zł, napaliłem się, roczna 120 GB, zamówiłem i dzisiaj miałem jechać, na 10 minut przed wyjściem planowanym po konsole brat dzwoni, wchodzi do domu i ma ze sobą Playstation 3 320GB w wersji slim..... Załamałem się, dodatkowo oryginalna gra po polsku granturismo...... Postanowiliśmy jakoś odkręcić to kup teraz, udało sie, ale trzeba zapłacić 30 złotych za aukcje, no i mam PS3 320 GB SLIM nową !
Konsola jest z media markt, sieć play w jakims abonamencie co 2 lata umożliwia wziecie nowego telefonu za złotówkę, albo konsoli. Także mam PS3 za złotówke xD!

Z tego co wyczytałem, to szukałeś najpierw PC, lecz przelicytowali Cię o 70zł i dopiero po tym zacząłeś rozglądać się za konsolami.
Naprawdę nie chcę wnikać w Twoją sytuację finansową, bo są to bardzo osobiste sprawy.

@Edit
Dla ludzi wyjątkowo dociekliwych, ten post jest z tego tematu:
viewtopic.php?f=113&t=37771&start=0

Za konsole w sklepie było 1zł, jednak ją odkupiłem w takiej cenie jak jest na półce.
Ponieważ to z umowy NIE MOJEGO ABONAMENTU za którego ja NIE PŁACIŁEM więc jeśli pijesz do tego, że DOSTAŁEM JĄ ZA DARMO to się mylisz.

Długo Ci zajęło dogrzebanie się do tego tematu, ale czekałem aż to wkleisz, sam to chciałem zrobić w końcu..
Nie wiem do czego pijemy, zaczęło się o grywalność BC2 na laptopie a kończy na mojej sytuacji finansowej ..

Strasznie mi zacina bf.pl..

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 17:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Nie, nie twierdzę że dostałeś konsolę za darmo.
A jeżeli chodzi o to grzebanie w tematach, to napisałeś ten post zaledwie 2 dni temu. Aż tak złej pamięci nie mam.
Ja nie mam zamiaru dyskutować z Tobą o Twojej sytuacji finansowej, ponieważ nikt nie zna jej lepiej niż Ty, lecz z tego co wywnioskowałem, kupiłeś konsolę ponieważ sprzątnęli Ci PC sprzed nosa. Chyba że gdybyś kupił PC kupiłbyś również konsolę :omg:.
Ja w tym temacie jestem, ponieważ chcę wiedzieć jedno:

Krox napisał(a):
Gra to zaledwie 30zł, więc nawet jeśli ja kupisz i okaże się że gra to jeden wielki lag, to dużo nie tracisz, dlatego nie dziwi mnie fakt że posiadasz konto.
Zastanawia mnie jedynie, jakim cudem na sprzęcie gorszym od mojego (ja wiem że gra nie pójdzie, dzięki JOY, bo wydałbym jakieś 60zł na nic) grasz w tą grę. Jak dla mnie to przeczy logice.
Ok grę masz, konto masz, lecz interesuje mnie to, ile masz FPS'ów. 10? 12?
A teraz obiecana odpowiedź na temat super konsoli. [...]


Jak widać autor tematu chyba nie lubi grać na 10FPS'ach skoro wciąż ma 18min 49sekund gry :roll:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 cze 2011, 18:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Krox napisał(a):
Tak dla ścisłości, nie czepiam się samych konsol, lecz irytuje mnie fakt, że ludzie grający w gry FPS na xklockach czy plejstejszynach uważają że jest to wygodniejsze od PC, że jest większa precyzja itp.
Taka ciekawostka odnośnie tego zdania właśnie: http://gizmodo.com/5593116/were-pc-game ... ng-project
W skrócie - microsoft prowadził jakiś czas temu projekt w którym umożliwił graczom PC i xbox wspólne granie w takie gry jak Gears of War i Unreal Tournament. Skończyło się tym że projekt porzucono. Dlaczego? Za każdym razem średnio grający gracze pc jechali jak chcieli największych konsolowych wymiataczy.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL