Teraz jest 19 kwi 2024, 14:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Zauważyłem ale ustalenia były inne ... Ekipa ForumBF nigdy nie miała być reprezentacją portalu Battlefield.pl a wyszło jak wyszło.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:27 
Offline

Dołączył(a): 14 lip 2011, 07:01
Posty: 3
po prostu g4g podeszlo do sprawy powaznie Asmodath... http://g4g.pl/g4gpl-vs-battlefieldpl-podejscie-drugie tutaj masz jakie kryteria byly brane pod uwage...a ze nie umiecie uzbierac porzadnej ekipy ergo nie podchodzicie powaznie nawet do 4fun to juz nie g4g problem...

wlasciwie z kim my do cholery gralismy? umie ktos odp. na to pytanie? czy juz wogole zero ogarniecie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Wygraliście z portalem Battlefield.pl. Resztę wyjaśnimy w swoim gronie.


Na przyszłość proszę ekipę ForumBF, o ile nie będzie to dla nich za trudne, o używanie swojej właściwej nazwy.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 16:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Sokar44 napisał(a):
Zauważyłem ale ustalenia były inne ... Ekipa ForumBF nigdy nie miała być reprezentacją portalu Battlefield.pl a wyszło jak wyszło.

Śledziłem wątek o ForumBF od początku, także wiem, że jest to zwykła grupa grająca ze sobą, żadna reprezentacja forum, ale tak czy inaczej przyznasz, że brak zorganizowania ze strony teamu z tego forum był widoczny. Nie wiem czy to wina tego, że gracze są nieodpowiedzialni i po prostu olali to że są zapisani na listę i istnieją pewne zasady, czy może po prostu ASMODATH sobie nie poradził, aczkolwiek nie wiem czy Yoss by coś zmienił.

Gdybym w tym momencie miał sprzęt, grałbym na 100%, lecz nie mam więc nie mogę :cry:

Seffik napisał(a):
po prostu g4g podeszlo do sprawy powaznie Asmodath... http://g4g.pl/g4gpl-vs-battlefieldpl-podejscie-drugie tutaj masz jakie kryteria byly brane pod uwage...a ze nie umiecie uzbierac porzadnej ekipy ergo nie podchodzicie powaznie nawet do 4fun to juz nie g4g problem...

wlasciwie z kim my do cholery gralismy? umie ktos odp. na to pytanie? czy juz wogole zero ogarniecie?


Nie bywam na forum g4g, ale zapewniam Cię, że gdyby to był mecz przeciwko battlefield.pl (nie ForumBF) szanse byłyby równe.
Imho ludzie którzy zapisali się, a na meczu ich nie było powinni zostać nagrodzeni warnami.
[Yossarian] napisał(a):
a za zglaszanie sie i nie dotrzymanie slowa powinno byc karane banem na serwie i warnem na forum...

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2010, 20:07
Posty: 181
Martwi mnie, że chyba byłem najsłabszym ogniwem drużyny ;(

Zdecydowanie brakowało starych wyjadaczy, którzy w BC2 grali 9000+ godzin...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Wchodzę na waszą stronę i czytam.

Cytuj:
Sezon urlopowy właśnie się rozpoczął i pewnie większość naszych Czytelnków odpoczywa po trudach pracy/szkoły/uczelni, gdzieś z dala od komputera. Postanowiliśmy wspólnie z G4G.pl wyjść na przeciw tym, którzy z tych czy innych powodów musieli zostać w domu. Już w ten Piątek, 8 Lipca o godzinie 20.00 odbędzie się mecz pomiędzy użytkownikami portalów G4G.pl i Battlefield.pl. Wszystkich tych, którzy posiadają Battlefield Bad Company 2 i nie mają specjalnych planów na Piątkowy wieczór, zapraszamy do gry.
Mecz odbędzie się w dwóch trybach: CQ oraz Rush a drużyny powinny liczyć po 16 graczy - wszystko oczywiście na platformie BF:BC2.


Nie widzę napisu furum.bf tylko uzytkownikami Battlefield.pl no sorka.... nie wiem jakie macie tutaj zasady ale u nas by to nie przeszło, że ktoś na naszym forum organizuje mecz z nazwą g4g.pl, a po przegranym meczu by twierdził, że to nie g4g.pl tylko forum g4g....
Czytacie chyba posty użytkowników? Macie nad tym jakąś piecze? Trzeba było od razu trzymać to pod swoją pieczą i nie było by niejasności.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 17:39 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
8)
Ten wątek nawet nazywa się Bitwa: G4G vs Battlefield.pl
Co prawda Yossarian mi pisał o ForumBF przy battlefield.pl ale zaprawdę powiadam, ja odpowiadam za G4G.pl i staram sie mniej więcej panowac nad tym gdzie marka G4G.pl jest używana i w jaki sposób. Nie mam wiedzy, (gdybym taką mial z pewnością bym inaczej ogłosił ten mecz) i nie wiem dokładnie jak u was działają ludzie na forum i jak są powiązani. Dla mnie bf.pl to jedna duża społeczność. Tak zresztą przedstawia was oficjalnie Deathname.
Tak czy siak..jeśli chodzi o organizację tego typu meczyków.. MUSI być z waszej strony nadzór, tzw dyrekcji i trzymanie ręki na pulsie. Nie zapominajcie ze organizując coś angażujecie do tego całkiem spora grupę ludzi, którzy nieźle się wkurzają jak coś nie wychodzi i zamiast iść sobie z ziomalami na browara muszą oglądać puste okopy (albo ROWY hehe) przeciwnika.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2011, 19:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Dlatego rozwiążemy to we własnym gronie. Nie powinno dochodzić do takich sytuacji i z mojej strony mogę Ciebie gorąco przeprosić za zaistniałe zamieszanie.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL