Teraz jest 19 kwi 2024, 20:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:58 
Offline

Dołączył(a): 27 lip 2012, 17:29
Posty: 1
Witam. Bardzo chciałbym pograć w Battlefield : BC 2 więc postanowiłem kupić sobie nowy procesor i płytę główną... niestety nie wiem jaki/jaką. Mógłby mi ktoś poradzić co należy kupić ( proc+p.główna ) aby zagrać w bf'a na wysokich ustawieniach? Mój budżet jest dosyć niski... Wolałbym nie przekroczyć 400 zł... jeżeli to niemożliwe to trudno... Ale proszę o pomoc jeżeli jest to możliwe :] jeżeli chodzi o procesor to proszę wyszukać jakiś AMD bo są tańsze od intela... chociaż intel solidniejszy jest z tego co czytałem.. Sam nie wiem jest żółtodziobem w tych sprawach :] Więc jeśli jednak intel lepszy od AMD i tańszy to proszę podać ... Po prostu proszę o przedstawienie najlepszej konfiguracji procesora i płyty głownej do 400 złotych :) Z góry thx

P.S. Kartę graficzną mam dobrą bo NVIDIA GeForce GTX 260 , a ram 2GB , z ramem troche gorzej ale nie wiem czy to wpłynie jakoś na grę bo nawet nie wiem do czego Ram służy / co robi :d Jak mówię jestem żółtodziobem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 18:38 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2011, 01:14
Posty: 5
Jeżeli sie zdecydujesz na AMD, to za jakies 2-3 tygodnie bede sprzedawal 3-letniego athlona 7850 razem z plyta i pamiecia RAM. Jak bedziesz zainteresowany to info na pw


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 20:01 
Offline

Dołączył(a): 1 sie 2012, 08:42
Posty: 1
procesor intel core 2 duo 2,6 2gb ram 10gb dysk a karta graficzna pasuje ale niewiem ile to będzie kosztować spor :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sie 2012, 18:31 
Offline

Dołączył(a): 29 gru 2010, 17:33
Posty: 25
Teraz tak? Jaki ty masz RAM? DDR2 czy DDR3?
Jeśli DDR3 to kupujesz druga 2GB i masz razem 4Gb które wystarczy na dziś do gier. Jeśli nie to kupujesz 2x2GB DDR3 (ok. 100zł)

Teraz reszta:
Procesor: (niestety używany.. dwurdzeniowy, ale to ma pamięć L3 więc jest lepszy niż Athlony bez L3)
http://allegro.pl/amd-phenom-ii-x2-550-black-edition-3-1-ghz-box-i2539835220.html

Płyta: (Nie ma cudów... Ale działa (podobno)całkiem stabilnie i jest w dość niskiej cenie)
http://allegro.pl/msi-870-c45-fx-v2-amd-770-socket-am3-pc-i2545247708.html

A, i jaki ty masz zasilacz? Bo jeśli jakiś no-name to dla bezpieczeństwa całego sprzętu musiałbyś go wymienić...
Co może wiązać się z tym, że albo wybierasz gorsze bebechy.. albo zbierasz więcej kasy.

_________________
Trololololo


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL