Teraz jest 29 mar 2024, 00:09

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 gru 2012, 21:22 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2012, 13:32
Posty: 3
Yo
Może to i noobskie pytanie, ale pro nie jestem ^^
Od jakiegoś czasu ciekawi mnie jak goście z takich sikawek jak rożnego rodzaju smg mechanika, czy też krowy doktorka ściągają wroga z drugiego końca mapy. Takie uzi czy inne pierdy no jakby nie było snajperkami nie są, a typy bez żadnych perków, czy to lepsza czelność smg, celowników nawet bez umiejętności na większy dmg mordują z daleka i to jest chwila szybka salwa w pysk i piach że nawet nie można w ogóle zareagować:o Co by znaczyło ze strzelają na full wciśniętym spustem, co nawet krótkimi seriami nie zawsze trafia się wszystkimi kulami, do tego daje się czas wrogowi na reakcje.
Więc wtf ? Sa to takie koxy czy poprostu jakis super mega cheater ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 gru 2012, 23:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
jeśli jest tak, jak opisujesz to nic innego jak cheat, a szybkojebki używają dlatego, że mają fast reloading i szybkostrzelność też nienaganną :)

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2012, 01:00 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2012, 13:32
Posty: 3
No tak szybko szczelność i przeładowano to ma ^^
A i jeszcze jedno: akcja z wrogiem face to face 1 vs 1, ładujemy w siebie ile wlezie (no ja może trochę mniej i w ciało), gdy umieram i widzę jego spis to ma 100% hp mimo, że dostał parę kulek (tryska krwią co w sumie sie nie liczy, ale jest znacznik ten co miga gdy wróg dostaje wiec ? I nie nie ma jakiegoś god moda bo np następny z mojej drużyny go zabija. Czy ten znacznik gdy wróg dostaje też może czasem błędnie wskazywać ?(jak tryskajaca krew mimo ze wrog nie dostal ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2012, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, 17:17
Posty: 39
Lokalizacja: Silesia
omo1988 napisał(a):
No tak szybko szczelność i przeładowano to ma ^^

Szybkoszczelność to coś związane z szybkim zbadaniem szczelności? :D
omo1988 napisał(a):
A i jeszcze jedno: akcja z wrogiem face to face 1 vs 1, ładujemy w siebie ile wlezie (no ja może trochę mniej i w ciało), gdy umieram i widzę jego spis to ma 100% hp mimo, że dostał parę kulek (tryska krwią co w sumie sie nie liczy, ale jest znacznik ten co miga gdy wróg dostaje wiec ? I nie nie ma jakiegoś god moda bo np następny z mojej drużyny go zabija. Czy ten znacznik gdy wróg dostaje też może czasem błędnie wskazywać ?(jak tryskajaca krew mimo ze wrog nie dostal ^^

Hit-boxy, z którymi zawsze był, jest i podejrzewam, że będzie problem. Nie raz i nie dwa miewam sytuacje, kiedy widzę, że przeciwnik dostaje w w głowę, leje się krew, a biegnie dalej. Ot taki błąd.

Eleanor napisał(a):
jeśli jest tak, jak opisujesz to nic innego jak cheat, a szybkojebki używają dlatego, że mają fast reloading i szybkostrzelność też nienaganną :)

Jak już, to odpaleńcy najczęściej używają RKMów, dlatego, że mają dużo amunicji w magazynku. A jak chcesz się przekonać, że nie tylko cheaterzy potrafią z daleka tak zabijać, to zapraszam kiedyś na szpil. ;)

_________________
Obrazek
- W niebie sie godo.
- A mówi się kaj?
- W piekle!

*Kliknij mnie, a nie pożałujesz. ;)

http://forum.battlefield.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 gru 2012, 14:29 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2012, 13:32
Posty: 3
Antek napisał(a):
omo1988 napisał(a):
No tak szybko szczelność i przeładowano to ma ^^

Szybkoszczelność to coś związane z szybkim zbadaniem szczelności? :D

Ehehe Fail miałem w tym literówkę i użyłem 1z góry proponowanej poprawki i taki o to rezultat jak sie klika bez patrzenia :o


Eleanor napisał(a):
jeśli jest tak, jak opisujesz to nic innego jak cheat, a szybkojebki używają dlatego, że mają fast reloading i szybkostrzelność też nienaganną :)

Jak już, to odpaleńcy najczęściej używają RKMów, dlatego, że mają dużo amunicji w magazynku. A jak chcesz się przekonać, że nie tylko cheaterzy potrafią z daleka tak zabijać, to zapraszam kiedyś na szpil. ;)[/quote]

No dobra maja amunicji i mogą sobie pozwolić na strzelanie na full, ale to chyba raczej nie ubija wroga w 1s? Wtedy to raczej kule latają wszędzie ale nie w cel (mowa o duzym dystansie):o W sumie nie mam jeszcze wszystkich RKMów więc nie wiem jak działają te 3 ostatnie, ale pierwsze 4 (czy ile ich tam jest) nawet seriami nie zawsze trafia sie w to samo miejsce ładując przez cała mape :o


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2012, 20:20 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2012, 20:15
Posty: 5
Mam pytanie odnośnie tych strzałek naprowadzających i granatnika RPG-7 czy Carla G. Od początku praktycznie strzelam z AT4 i mam pytanie jak te strzałki dokładnie działają. Otóż czasem zdarza mi się tym bawić ale pocisk spada po jakimś czasie (siła grawitacji itp)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2013, 01:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, 17:17
Posty: 39
Lokalizacja: Silesia
Ric() napisał(a):
Mam pytanie odnośnie tych strzałek naprowadzających i granatnika RPG-7 czy Carla G. Od początku praktycznie strzelam z AT4 i mam pytanie jak te strzałki dokładnie działają. Otóż czasem zdarza mi się tym bawić ale pocisk spada po jakimś czasie (siła grawitacji itp)

Umieszczasz strzałkę na pojeździe, następnie wyciągasz RPG albo CG, celujesz (PPM) w kwadrat, który ci się wyświetla po nacelowaniu na pojazd i celujesz tak długo, dopóki nie przestanie ci mrugać i nie wyświetli się odległość, wtedy puszczasz pocisk.

Jak już strzelasz w coś na większe odległości, to warto po namierzeniu celu, obrócić się plecami do celu i wystrzelić pocisk w górę. Pocisk wtedy robi większy promień, dzięki czemu masz większe szanse, że trafisz w cel, a nie przeszkodę przed nim.

_________________
Obrazek
- W niebie sie godo.
- A mówi się kaj?
- W piekle!

*Kliknij mnie, a nie pożałujesz. ;)

http://forum.battlefield.pl


Ostatnio edytowano 4 sty 2013, 19:17 przez Antek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2013, 17:07 
Offline

Dołączył(a): 30 gru 2012, 20:15
Posty: 5
Dzięki


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL