Teraz jest 29 mar 2024, 01:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2015, 17:11 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2015, 17:04
Posty: 2
Witajcie, postanowiłem ostatnio zacząć nagrywać wycięte sceny z rozgrywki w tej grze. Póki co na razie nie mam dużego zainteresowania, więc chciałbym się zareklamować. Mogę zagwarantować, że nowe filmy będą dodawane regularnie i będą także coraz lepsze. Tutaj podaje link do mojego pierwszego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Q3v88ykkQWo
Zostawiam go pod waszą ocenę. Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2015, 12:20 
Offline

Dołączył(a): 28 kwi 2014, 12:18
Posty: 3
Fajne, "Lonel" to też Twój user w grze?
Też na początku używałem tej armaty (M95), ale zrezygnowałem ze względu na ślady pozostawiane dla wrogów. Teraz tylko GOL i VSS w zależności od mapy. Widzę, że grasz na zwykłych serwerach - ja nie potrafie, dla mnie gra sniperem z kill camem jest bez sensu po prostu, ale ty widze bardziej ruchliwy jestes :wink:

_________________
http://www.bfbc2.eu/en/pc/stats/vontoda


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sty 2015, 23:27 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2015, 17:04
Posty: 2
Pszepraszam cię najmocniej że dosyć późno odpisałem. M95 wybrałem dlatego, gdyż sporo nią strzelałem, do tego naprawdę ma mocne obrażenia dla pojazdów. Na dłuższych dystansach preferuję SW zresztą ta broń jest przez graczy niedoceniana, ale za to bardzo dobra na dystansach, co do Gola także nie mam zastrzeżeń lecz miedzy M95, a GOLem jest minimalne zmniejszenie szybkości opadania pocisku, typowo chce zagrać GOLem musze się przestawić, jeżeli chodzi o kwestię mojego chodzenia, przyzwyczaiłem sie jak łatwo zginąć w grze i to mi daje o wiele większą szansę na przeżycie, postaram się dodać film na życzenie z użyciem albo Gola, albo Sw, albo nawet M24. Na serwerach normalnych jest trudniej dla snajperów i są bardziej oblegane przez piechotę dlatego je wolę. W razie pytań zapraszam do dyskusji na mój kanał.
Pozdrawiam

PS: Lonel tak to także mój user. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2015, 14:41 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2012, 02:56
Posty: 133
Stare dobre czasy,brak cheaterów-coś pięknego ta gra.Fajny filmik.Najbardziej podoba mi się "bania" 2m5s-dobry,mierzony strzał i ta medykowa glaca w oknie w zielonym berecie :lol: zaraz po tej wspomnianej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL