Teraz jest 19 kwi 2024, 03:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 lut 2010, 22:46 
Offline

Dołączył(a): 12 lut 2010, 20:20
Posty: 12
Witam Ponownie! Mam problem z BC2 otóż gdy włączam jakikolwiek serwer to na początku jest 0 lag'ów a gdy już trochępogram 10-20 min to takie lag'i, że nie można w ogóle grać (no może trochę przesadzam).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lut 2010, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 4 lut 2010, 20:24
Posty: 40
Pawlos312 napisał(a):
Witam Ponownie! Mam problem z BC2 otóż gdy włączam jakikolwiek serwer to na początku jest 0 lag'ów a gdy już trochępogram 10-20 min to takie lag'i, że nie można w ogóle grać (no może trochę przesadzam).

Coś się przegrzewa chyba.
Powinieneś zacząć ten post od:
Procesor...
Grafika...
Pamięć...
Zasilacz...
System...

_________________
Call of Duty


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2010, 09:58 
Offline

Dołączył(a): 17 lut 2010, 23:18
Posty: 3
mam ten sam problem z lagami, niezależnie czy jest full serwer czy tylko parę osób. zmniejszyłem wymagania na minimum rozdzielczość tak samo i nic nie pomogło , poprzez menadżera urządzeń doszedłem ze Beta strasznie obciąża procesor czy ktoś ma tak samo ??? Dane techniczne: Windows Vista Ultimate , intel core 3.00 GHz , 4.00 GB RAM , GeForce 9800 GTX+ . mam nadzieje ze w finalnej wersji jakoś temu zaradzą!!!! wiec albo procesor musze podkręcić albo ....?? czy moze do byc wina internetu??? mam 20MB :D ale faktycznie to moze jest z 10 hehe ?? nie znam sie na portach internetowych ale slyszalem ze upc ZBLOKOWALA NIE KTORE


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2010, 10:52 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
lagi mozesz miec przez:
zbyt mala wydajnosc sprzetu - u ciebie watpie bo na czyms podobnym gram plynnie na max detalach - spadac ci bedzie wydajnosc jak bedzie sie duzo dzialo na mapie czyli cos bedzie wybuchac dstrzelac.. a jak bedziesz daleko od wszystkich powinno byc plynnie wtedy oznacza ze ci komp nie wyrabia
raczej podejzewam u ciebie jakis syf na kompie, sprawdz jakims dobrym antyvirem.
mozesz tez zrobic tak: przed wybraniem w grze serwera zapisz sobie na kartce jego ip, wyjdz z gry i zacznij go pingowac
wcisnij klawisz windows razem z litera R
i wpisz
ping ip serwera (np 192.168.2.1) -t
zobacz jak zachowuja sie pingi do niego czy cos nie skacze czy nie zrywa
pamietaj im mniejszy ping tym lepiej!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2010, 11:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2010, 12:05
Posty: 3
Mój sprzęt:
Laptop Dell XPS 1530
grafika : GeForce 8600M GT
processor : Intel Core 2 Duo T7250 2 GHz
pamięć : 4GB
system : Windows 7 Ultimate 64bit / Windows XP Professional 64bit

Ja mam podobny problem z lagowanie. Na początku gra chodzi w miare płynnie (około 20-30 FPS) na najniższych ustawieniach. Po chwili gry (kilkanaście sekund) klatki spadają do jakichś 5-10 FPS, żeby po kolejnej chwili (kilkanaście sekund) skoczyć spowrotem do płynnej animacji. Podczas tego przycinania processor ma 100% zużycia. Jeśli chodzi w miare płynnie, zużycie processora na poziomie 80-90%.

Skoro jeśli na ekranie dzieje się masę rzeczy i gra chodzi w płynnie, to dlaczego czasami, nawet jeśli jestem daleko od całego zamieszania, gra strasznie przycina?

Testowałem na obu systemach (win7 ultimate 64bit i winxp professional 64bit) i to samo. Próbowałem zmieniać ustawienia DirectX z "auto" na "9" lub nawet "10". Próbowałem różne ustawienia dzwięku i co tylko przyszło mi do głowy lub pod wskaźnik myszki. Macie jakieś pomysły? Czy może to być spowodowane ustawieniami routera/sieci?

Dodam, że testowałem na różnych serwerach, zarówno na polskich jak i zagranicznych jest tak samo.

Ciekawostka, na Windowsie 7 w grze na zakładce "Server Browser" kolumna "LAT" jest pusta (czyli brak informacji o latency/pingu). Na Windowsie XP wszystko OK. Czy to moje ustawienia to psują, czy tak po prostu jest?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2010, 16:13 
Offline

Dołączył(a): 19 lut 2010, 15:36
Posty: 1
zbyhoo napisał(a):
Ciekawostka, na Windowsie 7 w grze na zakładce "Server Browser" kolumna "LAT" jest pusta (czyli brak informacji o latency/pingu). Na Windowsie XP wszystko OK. Czy to moje ustawienia to psują, czy tak po prostu jest?


Od kilku dni posiadam win7 64-bit, wcześniej miałam win xp i było wszystko ok. Teraz rzeczywiście nie mam informacji o pingu, więc wchodzenie na serwery to jedna wielka loteria. Dzisiaj po godzinie grania ilość klatek spadła do magicznych 14, a czasami 10 i utrzymywała się niezależnie od tego co działo się na serwerze.

EDIT: znalazłam rozwiązanie na tym forum, dzięki czemu widzę pingi serwerów w przeglądarce na win 7 64-bit.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 lut 2010, 22:38 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2010, 01:04
Posty: 4
Mnie dotknął podobny problem, ale wcześniej wszystko dobrze chodziło, aż do dzisiaj...gram 5 min a potem straszne warpy. Ping musi mi podskakiwać do ok ~700-900, sprawdziłem ten serwer pingując go i wszystko w normie..nie wiem w czym tkwi problem : O.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2010, 01:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lut 2010, 12:05
Posty: 3
skullEYEobject napisał(a):
zbyhoo napisał(a):
Ciekawostka, na Windowsie 7 w grze na zakładce "Server Browser" kolumna "LAT" jest pusta (czyli brak informacji o latency/pingu). Na Windowsie XP wszystko OK. Czy to moje ustawienia to psują, czy tak po prostu jest?


Od kilku dni posiadam win7 64-bit, wcześniej miałam win xp i było wszystko ok. Teraz rzeczywiście nie mam informacji o pingu, więc wchodzenie na serwery to jedna wielka loteria. Dzisiaj po godzinie grania ilość klatek spadła do magicznych 14, a czasami 10 i utrzymywała się niezależnie od tego co działo się na serwerze.

EDIT: znalazłam rozwiązanie na tym forum, dzięki czemu widzę pingi serwerów w przeglądarce na win 7 64-bit.


Mnie pingi na Win 7 wyświetlają się odkąd startuję grę w trybie zgodności z Win XP SP3, jednak lagi co jakiś czas dalej występują.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL