Teraz jest 20 kwi 2024, 11:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 kwi 2010, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2010, 17:09
Posty: 1
wczoraj zakupiłem klucz do gry Battlefield: Bad Company 2 pobrałem grę z ea download manager zainstalowałem później za aktualizowałem przy próbie uruchomienia gry wyskoczyło mi "Ważna wiadomość! ze względów bezpieczeństwa twój klucz rejestracyjny został dezaktywowany. w celu rozwiania problemu udaj się na internetową stronę obsługi klienta". dodaje zdjęcie problemu

http://img80.imageshack.us/img80/111/asdasdasdew.jpg


Proszę o pomoc


Ostatnio edytowano 15 kwi 2010, 17:56 przez Piospi, łącznie edytowano 2 razy
Zamiana zbyt duzego obrazka na url


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 kwi 2010, 22:30 
Offline

Dołączył(a): 15 kwi 2010, 22:22
Posty: 1
Miałem ten sam przypadek. Skontaktowałem się z pomocą EA, oto ich odpowiedź:

Cytuj:
Witam Pana serdecznie,
dziękuję za kontakt z Centrum Pomocy Electronic Arts.
Jeżeli gra została zakupiona na naszej stronie EA STORE lub gamespace.pl to proszę przesłać numer zamówienia. Jeżeli gra nie była zakupiona na Store to proszę skontaktować się z sprzedawcą w celu wymienienia wadliwego klucza. Electronic Arts nie prowadzi sprzedaży samych kluczy, dlatego ich zakupu kupujący dokonuje na własną odpowiedzialność.

Przepraszam za niedogodności.


Jako że klucz kupiłem via allegro, skontaktowałem się ze sprzedawcą, który wymienił mi go na nowy. Jednak czytając fora wiedziałem że może dojść do tego samego problemu z drugim kluczem. Aby go uniknąć trzeba wykonać następujące kroki:
1) Odinstalować grę.
2) Usunąć wszystko w rejestrach co jest związane z bad company 2 (start - uruchom - regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE - software - tutaj usunąć katalog DICE oraz Battlefield Bad Company 2 kryjący się w Electronic Arts)
3) W documents and settings wywalić katalog Battlefield bc2 (możliwe że nawet nie powstał)
4) wyczyścić folder c://windows/temp
5) Klucz zarejestrować na nowym koncie, aby nie ściągać ponownie gry, przekopiować instalke z folderu który ma nazwę naszego maila z pierwszego konta i przekopiować do drugiego folderu drugiego konta.

6) Profit :)

Sposób mi zadziałał 14 Kwietnia, nie biorę odpowiedzialności za nieudane próby.

Pozdrawiam ;-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 kwi 2010, 18:53 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:42
Posty: 139
Nie trzeba się tak z tym męczyć , jeżeli z kluczem jest coś nie tak, to i tak zostanie dezaktywowany.
Znajomemu dezaktywowali klucz, n tej samej instalce i na tym samym koncie podał nowy klucz i jest cacy.
A tekst ,że nie prowadzą sprzedaży elektronicznej mnie rozwalił , bo gra jest w ofercie steam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL