Teraz jest 19 kwi 2024, 01:04

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 31 maja 2010, 12:18 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Witam, mianowicie mam taki problem, ktory polega na tym, ze czasem (zwlaszcza na singlu) gdy np. jechalem pojazdem z kamery zza plecow albo w MP gdy np. sie respilem i patrzylem z gory na mape, to podloze czasami miga, tak jakby co chwila np. znikala trawa i sie pojawiala (jest to ciezkie do wytlumaczenia, jak bede mial ss to pokaze). Prosze o pomoc. To sie dzieje na niskich, srednich i wysokich detalach. (nie tnie mi gra, wszystko chodzi plynnie tylko te podloze). A moze po prostu trzeba wylaczyc jakas opcje grafiki?

Moje parametry:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61 GHz
RAM: 2GB
Karta graficzna: ASUS EAH4670 series
Zasilacz: 500W

PS Z innej beczki co trzeba zrobic zeby zabijac jednym strzalem ze snajperki nie w glowe? Bo mam m24 czy cos takiego i gdy strzelam np. w klatke piersiowa to wrog nie pada. Mozn jakos dodac dmg do tej snipy?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 12:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Bilu napisał(a):
Witam, mianowicie mam taki problem, ktory polega na tym, ze czasem (zwlaszcza na singlu) gdy np. jechalem pojazdem z kamery zza plecow albo w MP gdy np. sie respilem i patrzylem z gory na mape, to podloze czasami miga, tak jakby co chwila np. znikala trawa i sie pojawiala (jest to ciezkie do wytlumaczenia, jak bede mial ss to pokaze). Prosze o pomoc. To sie dzieje na niskich, srednich i wysokich detalach. (nie tnie mi gra, wszystko chodzi plynnie tylko te podloze). A moze po prostu trzeba wylaczyc jakas opcje grafiki?

Moje parametry:
Procesor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+ 2.61 GHz
RAM: 2GB
Karta graficzna: ASUS EAH4670 series
Zasilacz: 500W

PS Z innej beczki co trzeba zrobic zeby zabijac jednym strzalem ze snajperki nie w glowe? Bo mam m24 czy cos takiego i gdy strzelam np. w klatke piersiowa to wrog nie pada. Mozn jakos dodac dmg do tej snipy?


Zeby zabijac jednym strzalem ze snipy nie trafiajac w glowe trzeba grac na serwerach ktore sa w trybie HC (Hardcore mode) Tam jest zatrzesienie takich "niedzielnych" "sniperow", cieszacych sie z Fraga w "piete". Tryb HC dla Recon, to takie Easy Mode. Choc sa reconi stawiajacy sobie za punkt honoru celowanie w "banie"

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 14:13 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Hmm, a ja wlasnie gralem sobie na HC i kurcze nadal go jednym strzalem nei zabijam (wale z M24) a celuje w banie/klate


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 15:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2004, 19:56
Posty: 764
Bilu napisał(a):
Hmm, a ja wlasnie gralem sobie na HC i kurcze nadal go jednym strzalem nei zabijam (wale z M24) a celuje w banie/klate

A bierzesz pod uwagę fakt, że im dalej strzelasz, tym mocniej pocisk opada?

_________________
Prawdziwy programista wiesza się razem ze swoim programem


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 16:11 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Tak, dzieki teraz jakos latwiej szlo, mieliscie racje, ale ostatnio nie wiem czemu jak strzelalem wysoko to nie ginal. Dzieki za pomoc i czekam na opodiwedz na 1sze pytanie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Co do tego bledu z podlozem, to wyglada on mniej wiecej tak:

http://i45.tinypic.com/1587ckk.jpg

Chodzi o te paski na trawie, co chwila gdy jechalem zmienialy sie na trawe i znow na te paski, bylo to dosyc szybkie i wygladalo jak miganie. Wiecie moze czego to przyczyna? To samo dzieje sie ze sniegiem i "jesienna trawa".


Ostatnio edytowano 2 cze 2010, 08:55 przez Carnophage[PL], łącznie edytowano 1 raz
Zamiana zbyt dużego obrazka na url


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 cze 2010, 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 lut 2010, 00:19
Posty: 111
Lokalizacja: Rybnik
Miałem to, ale odkąd gram na trybie dla daltonistów nie pojawia się to u mnie. spróbuj może też pomoże.

_________________
Airsoft jest niczym Project Reality. Prędzej czy później padniesz.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 cze 2010, 14:51 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Niestety i to nie pomoglo. Czekam na dalsze propozycje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 cze 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Bardzo prosze o kolejne wskazowki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 cze 2010, 18:33 
Offline

Dołączył(a): 28 maja 2010, 19:30
Posty: 20
Lokalizacja: Wejwa
Sory za triple posta, ale chcialbym zeby ta odpowiedz pokazala sie na gorze listy tematow.

Co do tego buga to udalo mi sie go rowniez nagrac, oto link do filmiku:

http://www.xfire.com/video/2da01c/

Zobaczcie jak na miejscu gdzie powinien byc ciagle piach miga trawa co jakis czas. To samo dzieje sie na innych terenach jak i czasem rowniez np. na skalach (migaja na bialo).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2010, 00:56 
Offline

Dołączył(a): 29 lis 2010, 13:39
Posty: 1
mam również ten sam problem proszę o jakaś pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2010, 09:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Ewidentnie karta graficzna niedomaga. Spróbować zmienić sterowniki na nowsze lub czasem na starsze a jeśli to karta graficzna w lapku to raczej polecam się do tego przyzwyczaić lub zainwestować w nowy , mocniejszy sprzęt.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2010, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
smialas1986
1. przeczytać temat podwieszony...
2. przeczytać chociaż kilka postów niżej (wiem że to trudne i męczące) aby dowiedziec sie o kilku sposobach bo nie ma 1 cudownego sposobu.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2010, 21:31 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Satyr napisał(a):

Zeby zabijac jednym strzalem ze snipy nie trafiajac w glowe trzeba grac na serwerach ktore sa w trybie HC (Hardcore mode) Tam jest zatrzesienie takich "niedzielnych" "sniperow", cieszacych sie z Fraga w "piete". Tryb HC dla Recon, to takie Easy Mode. Choc sa reconi stawiajacy sobie za punkt honoru celowanie w "banie"


Dobry snajper na HC to za najlepsze uznaje zdjęcie gościa z drugiego końca mapy, jeden taki strzał potrafi dać 200 do 400 pkt. mój rekord 538 pkt. dwóch ludzi jednym strzałem w biegu niemal przez całą mapę, a zdjęcie żłoba strzałem w czapę to żadna przyjemność wręcz normalka na HC.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL