Teraz jest 6 paź 2024, 22:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:38 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2010, 22:21
Posty: 23
Witam. Mam oryginalnego Bad Company 2. Na poprzednim kompie grałem wszystko było dobrze. Oczywiście cofnąłem autoryzację. Jak złożyłem nowego kompa. Zainstalowałem, pobrało patch i wszystko dobre. Kampania działa. Podczas instalacji oczywiście wpisałem oryginalny klucz (bo to jest oryginał). Gdy loguje się i wybieram żołnierza to nie znajduje serwer-a i graj teraz jest napisane "nie znaleziono żadnych gier". O co chodzi. Co ciekawe gra po pierwszym uruchomieniu i wybraniu trybu online gra nie prosiła o klucz. W rejestrze też nie ma informacji o kluczu. Komp bardzo dobry wszystkie inne gry nowe chodzą na max. Windows 7 Professional x64 bit ,oryginał. Proszę pomóżcie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 20:39 
Offline

Dołączył(a): 3 lut 2010, 22:21
Posty: 23
amper95 napisał(a):
Witam. Mam oryginalnego Bad Company 2. Na poprzednim kompie grałem wszystko było dobrze. Oczywiście cofnąłem autoryzację. Jak złożyłem nowego kompa. Zainstalowałem, pobrało patch i wszystko dobre. Kampania działa. Podczas instalacji oczywiście wpisałem oryginalny klucz (bo to jest oryginał). Gdy loguje się i wybieram żołnierza to nie znajduje serwer-a i graj teraz jest napisane "nie znaleziono żadnych gier". O co chodzi. Co ciekawe gra po pierwszym uruchomieniu i wybraniu trybu online gra nie prosiła o klucz. W rejestrze też nie ma informacji o kluczu. Komp bardzo dobry wszystkie inne gry nowe chodzą na max. Windows 7 Professional x64 bit ,oryginał. Proszę pomóżcie.

PS. punkbuster zaktualizowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 21:35 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2010, 15:41
Posty: 21
Powyłączaj wszystkie zapory, antywirusy itp. i uruchom jako administrator


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 lip 2010, 17:21 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2008, 08:56
Posty: 11
Lokalizacja: Kielce
Mam identycznie. Przestawiłem się na drugiego kompa i dziś zainstalowałem BC2. Podpisuję się pod kolegę wyżej i również proszę o pomoc. (Na kompie nie mam nawet antywirusów jeszcze, bo wszystko mam ze starego co jest pewne i oryginalne)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 02:54 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2010, 15:41
Posty: 21
Gdzieś na forum był link gdzie można było ręcznie ściągnąć ostatniego patch'a. Coś takiego mogłoby Wam pomóc, tyle, że nie wiem w jakim temacie był on umieszczony.

EDIT
Znalazłem! http://forums.electronicarts.co.uk/battlefield-bad-company-2-pc/1202445-downloading-patch-manually.html


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 09:47 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2008, 08:56
Posty: 11
Lokalizacja: Kielce
Thx, już ściągam. Mam nadzieję, że będzie działało bo 830 mb to jak dla mnie dużo pobierania ;p

@Edit: Pobrałem, wypakowałem i wszystko podmieniłem- dalej brak gier ;| Na stronce ea nic nie wspominali o reinstalce, ale i tak spróbuję.
@Edit: Po reinstalacji dalej nic :F Jeśli komuś się udało to ogarnąć to proszę o kontakt gg:4656818 lub xf: olek133121


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lip 2010, 15:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Jak masz oryginał napisz do działu pomocy technicznej EA :)
Sam coś tam pytałem w przeciągu 2 dni dostałem zadawalającą odp.

Dziw bierze że od razu tego nie zrobiłeś. 8)

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 lip 2010, 16:39 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2008, 08:56
Posty: 11
Lokalizacja: Kielce
Osobiście nie jestem zwolennikiem ich supportu na jakieś 5 IDENTYCZNYCH pytań 5 razy dostawałem inną odpowiedź (od innych ludzi) aż w końcu jakaś pani się zlitowała i przypisała mi email do konta i tyle było do zrobienia z ich strony ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL