Teraz jest 29 mar 2024, 00:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 maja 2010, 18:36 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 20:42
Posty: 7
Cześć!
Mam problem, a mianowicie grałem w BFBC2 już trochę czasu. Niedawno zrobiłem aktualizacje, i gdy chce się zalogować, gra chcę, żebym wpisał kod. Gdy go wpiszę, pojawia się okienko "Twój kod rejestracyjny jest już używany". Co może być tego przyczyną?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 19:24 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Kupiłeś na Allegro lewy klucz ... w innym przypadku skontaktuj się z EA

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 20:42
Posty: 7
Tak, kupiłem na allegro, ale grałem na nim około miesiąc. Więc chyba nie jest lewy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2010, 21:03 
Offline

Dołączył(a): 12 mar 2010, 00:44
Posty: 5
być może przypisałeś go do innego emaila niż w przy drugiej instalacji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 08:51 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 20:42
Posty: 7
E-mail jest ten sam, gdyż zawsze mam zapamiętywane hasło i e-mail.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 09:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Scenariusz pierwszy.
Kupiłeś od kogoś na allegro klucz z pudełka które stoi sobie na półce i czeka na klienta w jakimś sklepie typu MM, Saturn czy Empik.
Klient kupił, nie zadziałał mu klucz, skontaktował się z EA, przesłał zdjęcia oraz paragon, że legalnie kupił i EA zablokowały poprzedniego usera.

Scenariusz drugi
Sprzedawca jest uczciwy.
W takim przypadku skontaktuj się ze sprzedawcą lub pisz do EA.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 12:00 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 20:42
Posty: 7
Sprzedawca jest uczciwy (chyba), gdyż wystawiał 1000 kluczy na jednej aukcji. Skontaktowałem się już z nim. Poczekam na odpowiedź.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 maja 2010, 13:32 
Offline

Dołączył(a): 16 maja 2010, 10:03
Posty: 1
Nie pisz do EA .miałem podobny problem oto co mi odpisali :

"Electronic Arts Polska nie poleca zakupu kluczy umożliwiających pobranie gry przez program EA Download Manager poza autoryzowanymi kanałami sprzedaży. Electronic Arts nie prowadzi sprzedaży samych kluczy do gier, dlatego ich zakupu kupujący dokonuje na własną odpowiedzialność.
Tylko osoby które zakupiły grę w wersji do pobrania u autoryzowanych sprzedawców Electronic Arts mogą skorzystać z Pomocy Technicznej.
Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:
- EA STORE
- GameSpace
- STEAM
Proszę skontaktować się ze sprzedawcą.
Pozdrawiam."
Mój sprzedawca (keye.pl) okazał się uczciwy i wymienił mi klucz.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2010, 22:47 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2010, 22:43
Posty: 1
mam ten sam problem z keyem kupilem na kontagier.pl/ napisalem do nich maila z tym zobaczymy co odpisza


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2010, 22:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
budez napisał(a):
mam ten sam problem z keyem kupilem na kontagier.pl/ napisalem do nich maila z tym zobaczymy co odpisza


Niestety prawda jest bolesna - wszystkie kanały dystrybucji poza oficjalnymi czyli EA Store oraz Steam (pomijając zakup wersji pedełkowych) wg EA są nielegalne. Szkoda, że firmy oferujące klucz przed i po premierze nie informują o tej kwestii swoich klientów.

Zażądaj zwrotu gotówki wg niezgodności towaru z umową zakupu - nowy klucz nie da Ci pewności bezproblemowego działania.

Swoją drogą znam ten sklep i sam już mam przygotowane odpowiednie pismo :(

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 maja 2010, 23:46 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 9 mar 2010, 16:45
Posty: 33
===Tomy===[PL] napisał(a):
budez napisał(a):
mam ten sam problem z keyem kupilem na kontagier.pl/ napisalem do nich maila z tym zobaczymy co odpisza


Niestety prawda jest bolesna - wszystkie kanały dystrybucji poza oficjalnymi czyli EA Store, GameSpace oraz Steam (pomijając zakup wersji pedełkowych) wg EA są "nielegalne".

Szkoda, że firmy oferujące klucz przed i po premierze nie informują o tej kwestii swoich klientów.

Zażądaj zwrotu gotówki wg niezgodności towaru z umową zakupu - nowy klucz nie da Ci pewności bezproblemowego działania.

Swoją drogą znam ten sklep i sam już mam przygotowane odpowiednie pismo :(



Nie prawda, sam sprzedaję klucze na allegro(nie jestem sprzedawca tego sklepu), jeśli podczas zakupu dostaje się skan klucza to nie ma mowy, aby cd-key był kradziony. Kupuje sie je po prostu za granicą gdzie gry są o wiele tańsze i są to wersje pudełkowe(zrobione jest zdjęcie tego pudełka wraz z kluczem). Radze wysłać do EA mail'a wraz ze zdjeciem, aby wyjaśnili sprawę. Raczej nie trzeba wspominać, że kupowało się na allegro, ponieważ nie jest to autoryzowany sklep(na tej samej zasadzie mogą Ci odmówić wygenerowanie nowego klucza jeśli kupiłeś od kogoś używaną grę)

_________________
CD-key do Battlefield: Bad Company 2:
5P13R-D4L4J-1KUP5-3ORY6-1N4Ł4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Ujmen napisał(a):
Nie prawda, sam sprzedaję klucze na allegro(nie jestem sprzedawca tego sklepu), jeśli podczas zakupu dostaje się skan klucza to nie ma mowy, aby cd-key był kradziony. Kupuje sie je po prostu za granicą gdzie gry są o wiele tańsze i są to wersje pudełkowe(zrobione jest zdjęcie tego pudełka wraz z kluczem).


Raz jeszcze przypomnę: stanowisko EA Polska w tej sprawie jest zupełnie inne - stwierdzamy pewne fakty.
Nikt nie nazywa sprzedawców "złodziejami" problem leży w regulaminie EA i zakupami w sklepach bez autoryzacji.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 08:45 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 9 mar 2010, 16:45
Posty: 33
Chodzi mi o to, ze jeśli nie powiemy EA ze kupiliśmy sam klucz to raczej nie będzie problemów z jego reklamacja, gdyż nie różni się niczym od kluczy kupowanych np. w empiku.

_________________
CD-key do Battlefield: Bad Company 2:
5P13R-D4L4J-1KUP5-3ORY6-1N4Ł4


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 8 cze 2008, 21:11
Posty: 12
racja ja nawet zareklamowałem płytkę i dostałem nową a nie miałem :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 maja 2010, 20:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Ujmen napisał(a):
Kupuje sie je po prostu za granicą gdzie gry są o wiele tańsze i są to wersje pudełkowe(zrobione jest zdjęcie tego pudełka wraz z kluczem).

Popraw mnie jeśli się mylę i źle zrozumiałem.

1. "Hurtownik", taki jak ty, kupuje powiedzmy dwieście gier (bo hurtowo taniej) od dystrybutora.
2. Skanuje/fotografuje klucze
3. Sprzedaje te skany np. na Allegro.

I chcesz mi wmówić, że potem te gry, z już poskanowanymi kluczami grzecznie utylizujesz bezpowrotnie niszcząc je? LOL

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 199 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL