Teraz jest 24 kwi 2024, 10:06

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 3 sty 2012, 23:34 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Witam
Czy ostatnio coś się dzieje z ich serwerami przez ostatnie parę dni, gra ma wielkie problemy z zalogowaniem się do serwerów.
Nie mogę się zalogować (muszę próbować po kilka razy).
Dziś po kilku próbach załadował profil po kilku następnych połączył się z EA ONLINE ale już na serwerze zawiesiła się gra.
Po restarcie te same problemy z logowaniem a jak w końcu się połączył zresetowało mi statystyki i pokazuje mi 1 poziom z niczym.
Ktoś może coś poradzić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
W EA czesto i gesto siada plazma... co i z tym związane staty itd.
Być może to siadło i tym razem. Napisz do EA support - lub pogadaj z nimi na czat. Innego wyjscia nie ma.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 sty 2012, 22:28 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Z utratą statystyk spodziewam się że samo wróci do normy bo ten problem miałem rok czy dwa lata temu i się "samo" naprawiło.
Zakładałem że w grze będę musiał pogrzebać żeby przestała mieć problemy z logowaniem.
Pozdrawiam


PS
Właśnie sprawdziłem i statsy wróciły, a nawet na stronie były zerowe co mnie martwiło.
Ale dalej mam potworne problemy z zalogowaniem profilu.
Czy tylko ja mam z tym problem że po włączeniu gry przez dobre kilka minut próbuje się połączyć, raz za razem ponawiając logowanie. I ciągle widząć "Nie udało się połączyć z EA Online" ??
Dziś trwa to już ok 30 min :twisted:

Po godzinie prób zalogował się, ale nie może znaleźć serwerów.
Raz się udało to zagrałem na próbę i wyszedłem do menu żeby sprawdzić czy będzie ok, i znowu nie może znaleźć serwerów, wylogowuje mnie z profilu no i ciągle oglądam "Nie udało się połączyć z EA Online"

Czy ktoś miał takie problemy jakieś sugestie?

Witam
Wczoraj po godzinnych problemach wreszcie coś zaskoczyło, ale dziś znowu ma problemy tym razem loguje się do profilu ale przy szukaniu serwerów pokazuje
"Nie udało się połączyć z EA Online" :twisted:

Raz zaskoczył, zagrałem parę min po czym utracił połączenie i znowu nie może się połączyć.
Wyłączyłem firewall chociaż wcześniej nie było problemu restartowałem modem nie mam już pomysłów system postawiony 2 tyg temu, gra zainstalowana tydzień czasu, sprawdziłem czy nie traci pakietów do http://www.ea.com i niby wszystko ok.
Jakoś nagle bez powodu zaczął robić jakieś jaja, wczoraj (jak wreszcie zalogował i znalazł serwery) przez jakiś czas miałem dziwnie duże pingi na ulubionych serwach, po czym jakby coś się (odblokowało?) i pingi się zmniejszyły i zaczął wyszukiwać serwery itp bez problemu.

Czy ktoś może pomoc?

PS
Teraz znowu w ogóle nie chce się zalogować na profil wtf?
Proszę niech ktoś pomoże bo niedawno rzuciłem palenie i jak tak dalej pójdzie to kogoś zabiję, będę na TVN w "Uwaga!" i nie będę mógł inaczej powiedzieć jak to że zabiłem przez Battlefield'a :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 01:07 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Wyeliminowałem wszystko inne i muszę ustalić czy problemy z logowaniem są przez mój net czy przez plazmę.

Czy ktoś ma problemy z logowaniem do godz ok 24?, bo po tej godzinie zawsze śmiga wszystko pięknie loguje się i znajduje serwery szybko bez problemu.
Względnie czy ktoś z tu obecnych ma net w Krk z Aster i może zauważył podobny problem.
Stawiam na to że dopiero po tym jak na noc, czyli ok 24 w/w firma zwiększa przepustowość łącza x2 odblokowują jakieś porty i przez to do północy jest lipa a później znajduje i loguje się bez problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 21:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
U mnie ten problem jak wystepuje to dzieje sie niezaleznie od pory.
Ustepuje jednak po ok 10h...

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 00:20 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Czyli mam zakładać że to nie mój net? no ale żeby od 5 dni EA nie mogło nic z tym zrobić?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 18:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Pisales w tej sprawie z EA support?

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2012, 22:23 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Czekam na ich odpowiedź


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Ja spróbowałbym jeszcze pogadać po ang. z EA na chat :) tam robią all od ręki i jak na moje są bardziej kompetentni niż PL wersja...

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2012, 00:02 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Niestety Support EA nie spieszy się zbytnio, już kilka dni i zero reakcji na maila.
A problemy są oczywiście dalej dziś zalogował wszystko po kilku próbach ok 20.00 pograłem,
no ale jak wyszedłem z serwera godzinę później to już nie mógł się połączyć żeby zaktualizować statsów i już zalogować się nie chce.

Nie wiem już co to bo chyba nie mój net skoro raz się loguje raz nie niezależnie od godziny :twisted:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 21:13 
Offline

Dołączył(a): 17 maja 2011, 14:22
Posty: 15
Problemem okazał się mój dostawca internetu, niestety strasznie zawiodłem się na supprorcie EA.
Pisałem do nich dostałem nr sprawy ale nikt się nie skontaktował lamerstwo straszne, aż żal.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 kwi 2012, 12:08 
Offline

Dołączył(a): 21 lis 2011, 07:59
Posty: 6
Mam taki sam problem, grałem i nagle mnie wywaliło z gry, nie mogę się zalogować do EA w grze :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL