Teraz jest 16 kwi 2024, 07:52

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 lut 2012, 21:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2010, 17:46
Posty: 33
Lokalizacja: Piątek
Pod nazwą konta widnieje napis administrator.I co teraz?Czemu nie mogę nic zmienić skoro jestem administratorem :?:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 01:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Nie wiem co ty tam odwaliles :D
Moze na nowo utwórz skrót...
albo jakis cudowny antywir ci to blokuje

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2012, 15:07
Posty: 3
Wytłumaczę jeszcze raz, trzeba utworzyć skrót do pliku
Kod:
BFBC2Game.exe
znajduje się on w głównym folderze gry. Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy na skrót i w pozycji Element docelowy: dopisujemy po spacji
Kod:
-pingInterval 50000
powinno to wyglądać o tak (taka lokalizacja jest u mnie):
Kod:
"D:\Battlefield Bad Company 2\BFBC2Game.exe" -pingInterval 50000
Następnie możemy skopiować skrót na pulpit jeżeli wcześniej tego nie zrobiliśmy.

Co do szarości skrótu, zobaczcie czy w innych skrótach jest tak samo czy tylko w tym. Pamiętajcie żeby utworzyć nowy a nie korzystać z tego wygenerowanego przez grę, z nim jest coś nie tak... I nie twórzcie czasem skrótu do skrótu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lut 2012, 21:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lis 2010, 17:46
Posty: 33
Lokalizacja: Piątek
JOY napisał(a):
Panel sterowania>konta uzytkownikow> zobacz czy twoj uzytkownik ma dopisek administrator.

Pod nazwą mojego użytkownika widnieje napis administrator :) Nie wiem co jest grane bo na przykład skrót od Call of Duty MODERN WARFARE 2 moge edytować jak chce to samo z innymi programami :?

daemonaray napisał(a):
Wytłumaczę jeszcze raz, trzeba utworzyć skrót do pliku
Kod:
BFBC2Game.exe
znajduje się on w głównym folderze gry. Następnie klikamy prawym przyciskiem myszy na skrót i w pozycji Element docelowy: dopisujemy po spacji
Kod:
-pingInterval 50000
powinno to wyglądać o tak (taka lokalizacja jest u mnie):
Kod:
"D:\Battlefield Bad Company 2\BFBC2Game.exe" -pingInterval 50000
Następnie możemy skopiować skrót na pulpit jeżeli wcześniej tego nie zrobiliśmy.

Co do szarości skrótu, zobaczcie czy w innych skrótach jest tak samo czy tylko w tym. Pamiętajcie żeby utworzyć nowy a nie korzystać z tego wygenerowanego przez grę, z nim jest coś nie tak... I nie twórzcie czasem skrótu do skrótu.

daemonaray wszystko pięknie wytłumaczyłeś teraz mogę wszystko edytować :mrgreen: Na razie nic nie będę zmieniał ponieważ nie wiem jak to się stało ale od wczoraj nic złego się nie działo wszystko działało bez zarzutów :D Ciekawe na jak długo :omg:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2012, 23:40 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2012, 23:23
Posty: 2
czesc

przeczytałem temat bo mam ten sam problem jednak niemoge znalesc pliku BFBC2Game.exe zamiast niego mam BFBC2


co mam zrobic?


kod ma tez inny : C:\Users\mateusz\Desktop/BFBC2


powie ktos co mam zrobic? ( jak by co to proszę krok po kroku wytlumaczyc , nieznam sie na kompach xD )
mam Windows 7



ps: mam oryginalna grę , kupiona w empiku xD


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 10:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Ten plik znajdziesz w miejscu gdzie zainstalowales gre.
Kliknij na ikone z ktorej odpalasz (jak nie robisz tego przez origin...) prawym p. myszy > wlasciwosci i otworz lokalizacje pliku

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lut 2012, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 22 lut 2012, 23:23
Posty: 2
JOY napisał(a):
Ten plik znajdziesz w miejscu gdzie zainstalowales gre.
Kliknij na ikone z ktorej odpalasz (jak nie robisz tego przez origin...) prawym p. myszy > wlasciwosci i otworz lokalizacje pliku



Niestety , szukałem :/
jak wchodzę w właściwości i lokalizacja pliku przenosi mnie do pliku "gry" gdzie trzymam wszystkie gry na komputerze , a stamtąd niemoge przejść do plików tylko odrazu mi się włącza gra :/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL