Teraz jest 24 kwi 2024, 04:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lut 2012, 23:16 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2012, 01:06
Posty: 5
Witam mam dosyć poważny problemik. Ale żeby wszystko było jasne to zacznę od początku. Zakupiłem jakiś czas temu BF BC2, zainstalowałem go na kompie brata, założyłem konto w grze stworzyłem żołnierza i grałem elegancko w sieci. Po odebraniu mojego kompa (nieważne z kąt :P) stwierdziłem że zainstaluje sobie BF u siebie gdyż mój komp jest mocniejszy.
Zainstalowałem gierkę, loguje się na konto które stworzyłem jak korzystałem z kompa brata i gdy wybieram żołnierza którym grałem to po chwili ładowania wyskakuje okienko z komunikatem że logowanie się nie udało. Próbowałem stworzyć nowego żołnierza i wyskakuje to samo.
Próbowałem założyć ogólnie nowe konto no ale już wiem że się nie da. Jedna gra na jedno konto. Dodam również że mój komp jest podpięty pod ten sam modem i kabel pod który był wcześniej podpięty komp mojego brata wiec ip jest to samo, chyba !? nieznam sie na tym.
Czy da się coś zrobić żeby BF śmigał na moim kompie ???


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lut 2012, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Albo trafiłeś na moment problemów z logowaniem u każdego albo wykorzystales limit instalacji bc2 i musisz z tym napisac do EA pomocy techn.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 02:39 
Offline

Dołączył(a): 14 lut 2012, 01:06
Posty: 5
No grę instalowałem raz u brata i raz u siebie wiec razem daje to 2 wiec raczej nie przekroczyłem limitu instalacji o ile wogóle jest taki limit ;p.
A co do problemu logowania przez to ze w EA znowu się coś porypało to możliwe bo czytałem różne tematy ze wiele osób tak ma. Ale wolałem się dopytać czy ma jakiś związek z tym problemem to że instalowałem grę i zakładałem konto na jednym kompie a potem instalowałem ją na drugi. Wnioskuje po twojej odpowiedzi "JOY" że nie ma i że można grać na innym kompie ale tylko na tym samym koncie które było założone po odpaleniu pierwszy raz gry, tak??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lut 2012, 19:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Nie :)
Można grać na różnych kompach. Nie wiem jak z tym limitem wygląda to u Ciebie. Z tego co gadałem na ang. czacie z pracownikiem podobno jest limit 10 instalacji i gra sie blokuje... odblokować i zdjąć ten debilizm można tylko właśnie poprzez ten czat. Być może dotyczy to tylko wersji elektronicznej.. tego nei wiem bo sie nie dopytałem.

Mi zdjęto tą blokadę podobno więc spokój.

Zagadaj wymagana podstawa ang. ew. google translate hehe

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL