Teraz jest 25 kwi 2024, 01:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 kwi 2012, 09:31 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2012, 09:05
Posty: 7
Niektóre mogą się wydawać głupie albo śmieszne ale co zrobię, nie wiem więc się pytam (zwróćcie też uwagę na to, że prawdopodobnie wynikaja one z dopiero 4 rangi i braku dostępu do danych broni i zdolności).
1. Helikopter:
- czym można go zniszczyć i jak najszybciej?
- czy jakikolwiek karabin może go uszkodzić?
- czy karabin np. na czołgu może go uszkodzić?
Niby na początku mamy RPG ale helikopter porusza się za szybko aby go trafić z bezpiecznej odległości.
2. Stacjonarne wyrzutnie rakiet:
- nie wiem czy coś robię źle, ale nie jestem w stanie zestrzelić nimi helikoptera; strzelam, pojawia się pomarańczowy kwadrat i mimo, że cały czas utrzymuje go na celu to rakieta nigdy do niego nie dolatuje; czy jest jakiś limit odległości albo czasu w tej broni?
3. Obrażenia a odległość. Wiem, że wraz z odległością się zmniejszają, ale mimo to inni gracze są w stanie zabić mnie 2-3 pociskami z odległości, gdzie ja ledwo widzę ich postacie przy użyciu podstawowej lunety w M24. I jak to wyjaśnić? Celownik kolimatorowy i luneta 4x są aż tak skuteczne?
4. I jak już jesteśmy przy broni snajperskiej: czy karabiny snajperskie zawsze zabijają pierwszym trafieniem? Mi zdarzo się to tylko przy naprawdę małych odległościach, innym graczom na znacznie większych.
5. Komunikaty w grze: podczas gry na polskich serwerach mam polskie, na zagranicznych po angielsku lub rosyjsku. To tak ma być? Czy można mieć niezależnie od serwera zawsze po polsku?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 09:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Czytałeś?
viewtopic.php?f=143&t=33088

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 09:55 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2012, 09:05
Posty: 7
Tak czytałem. Tutaj, jak i wiele innych poradników i nie ma tam odpowiedzi na moje pytania.
Gdyby były to bym sie nie pytał. Najwidoczniej sam nie wiesz lub bardzo ci ciężko napisać tych kilka zdań.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 12:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
zandalord napisał(a):
1. Helikopter:
- czy jakikolwiek karabin może go uszkodzić?
- czy karabin np. na czołgu może go uszkodzić?
Niby na początku mamy RPG ale helikopter porusza się za szybko aby go trafić z bezpiecznej odległości.
4. I jak już jesteśmy przy broni snajperskiej: czy karabiny snajperskie zawsze zabijają pierwszym trafieniem? Mi zdarzo się to tylko przy naprawdę małych odległościach, innym graczom na znacznie większych.


1)
a) może
b) może
Zestrzelenie helikoptera przy pomocy RPG jest jak najbardziej możliwe. Trzeba brać poprawkę na szybkość i odległość a więc podstawy fizyki
4)
Nie zawsze.

zandalord napisał(a):
Gdyby były to bym sie nie pytał. Najwidoczniej sam nie wiesz lub bardzo ci ciężko napisać tych kilka zdań.

Większość nowych użytkowników zadaje pytanie bez wcześniejszego poszukania odpowiedzi dlatego tak bardzo ciężko jest mi napisać tych kilka zdań.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2012, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 20 kwi 2012, 09:05
Posty: 7
Dzięki za odpowiedź. Na wszystkie pytania dostałem już szczegółowe odpowiedzi na innym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL