Teraz jest 29 mar 2024, 16:48

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Patchowanie gry
PostNapisane: 5 lip 2012, 11:46 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2010, 15:08
Posty: 8
Witam, mam problem z patchowaniem BFBC2. Zanim kupiłem klucz do gry na allegro, posiadałem grę scrackowaną od kolegi z oryginalnej płyty, bo czekałem na maila z kluczem, zrobiłem konto z kluczem itd ale miałem problem, że nie wyświetlało mi serwerów, widziałem ich 4-8 i to jakichś francuskich, dowiedziałem się, że to wina starego patcha, próbowałem uruchomić BFBC2Patcher.exe, ale wyświetlał mi się błąd "Pliki z danymi gry są uszkodzone", jak się domyśliłem, jest to spowodowane scrackowaną wersją gry. Jakimś cudem manualnie ściągnąłem patch i udało mi się spatchować, niestety patch r10 nadal nie przywrócił mi sprawności multi, ciągle widziałem tylko kilka serwerów. Dowiedziałem się, że jestem w stanie naprawić to patchem r11, którego ściągnąłem (niech go szlak, mam słaby internet, patch 2.5gb ściągał mi się 6 godzin, z powodu braku prądu 2 razy, potem błędu serwera, musiałem ściągać tego patcha 4 razy). Próbuję go zainstalować, ale pod koniec instalacji pojawia się błąd o tej samej treści co po uruchomieniu patchera, czyli "Pliki z danymi gry są uszkodzone". Nie jestem w stanie pożyczyć w tej chwili tej płyty od kolegi, ściągnąć też nie mogę, bo ściągało by mi się 2 dni ( -.- ), i teraz pytanie:
Czy jestem w stanie zainstalować patcha na scrackowanej grze, albo po prostu czy mógłby ktoś uploadować/zalinkować mi oryginalne pliki, które podmienia crack? Proszę :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 13:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Złodziejom sie tu nie pomaga, wypad.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 13:48 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2010, 15:08
Posty: 8
Przeczytaj dokładnie, kupiłem grę, ale zanim doszedł klucz chciałem przejść kampanię..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Ukradłem samochód z salonu bo chciałem pojezdzić, ale później kupiłem inny.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:34 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2010, 15:08
Posty: 8
Wypożyczyłem samochód na jazdę testową na tydzień a potem go kupiłem.

@edit
Proszę o konkretną pomoc, konto jest oryginalne, zapłacone, jedynie klient gry jest scrackowany, za klucz zapłaciłem tyle, ile kosztuje gra..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 14:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Zexer napisał(a):
Wypożyczyłem samochód na jazdę testową na tydzień a potem go kupiłem.

@edit
Proszę o konkretną pomoc, konto jest oryginalne, zapłacone, jedynie klient gry jest scrackowany, za klucz zapłaciłem tyle, ile kosztuje gra..


No to zrobiłes interes życia, bo klucz Ci zablokują za kilka dni, a wystarczyło dać 45 zł za oryginał. Miałbys spokój i z patchami i z crackami.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 15:25 
Offline

Dołączył(a): 6 cze 2010, 15:08
Posty: 8
Witam, mam problem z patchowaniem BFBC2. Zanim kupiłem klucz do gry na allegro, posiadałem grę scrackowaną od kolegi z oryginalnej płyty, bo czekałem na maila z kluczem, zrobiłem konto z kluczem itd ale miałem problem, że nie wyświetlało mi serwerów, widziałem ich 4-8 i to jakichś francuskich, dowiedziałem się, że to wina starego patcha, próbowałem uruchomić BFBC2Patcher.exe, ale wyświetlał mi się błąd "Pliki z danymi gry są uszkodzone", jak się domyśliłem, jest to spowodowane scrackowaną wersją gry. Jakimś cudem manualnie ściągnąłem patch i udało mi się spatchować, niestety patch r10 nadal nie przywrócił mi sprawności multi, ciągle widziałem tylko kilka serwerów. Dowiedziałem się, że jestem w stanie naprawić to patchem r11, którego ściągnąłem (niech go szlak, mam słaby internet, patch 2.5gb ściągał mi się 6 godzin, z powodu braku prądu 2 razy, potem błędu serwera, musiałem ściągać tego patcha 4 razy). Próbuję go zainstalować, ale pod koniec instalacji pojawia się błąd o tej samej treści co po uruchomieniu patchera, czyli "Pliki z danymi gry są uszkodzone". Nie jestem w stanie pożyczyć w tej chwili tej płyty od kolegi, ściągnąć też nie mogę, bo ściągało by mi się 2 dni ( -.- ), i teraz pytanie:
Czy jestem w stanie zainstalować patcha na scrackowanej grze, albo po prostu czy mógłby ktoś uploadować/zalinkować mi oryginalne pliki, które podmienia crack?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Robię temat drugi raz, kodu mi nie zablokują, bo jest ku*wa oryginalny, kupiłem go dwa lata temu, panie Mrufkojadzie. Proszę o pomoc w powyższej sprawie. A co do ceny klucza, to dałem 60.

@edit
+dostałem klucz do ściągnięcia gry przez internet, ale jak już pisałem, mój net jest bardzo słaby, dlatego gierkę wziąłem od kumpla.

@edit2
po prostu kupiłem wersję elektroniczną..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2012, 17:30 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
To kara za złodziejstwo.

Albo grasz na oryginale albo na ukradzionej wersji, nie ma innego wyjścia.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL