Teraz jest 28 mar 2024, 19:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sie 2012, 13:26 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2012, 13:07
Posty: 2
Witam drogą redakcję. Jakiś czas temu grałem normalnie w Battlefielda. Pewnego razu gdy chciałem go uruchomić otworzyło się białe okno i była pokazana klepsydra (gra się niby wczytywała). W menedżerze zadań pisało BFBC2 brak odpowiedzi. Wtedy akurat włączałem tą grę tak od niechcenia więc za bardzo się tym nie przejąłem. Zmieniłem system operacyjny z XP na 7 Home Premium z nowym zapałem giercowania w Bad Company i tutaj klops. Jak się gra nie chciała ruszyć z tego białego okna tak za każdym razem gdy próbuje ją odpalić, w nim zostaje. DirectX zainstalowałem z płyty BFa natomiast sterownik do karty graficznej pobrałem ze strony AMD gdzie komputer automatycznie mi dobrał sterownik.

Oto parametry mojego komputera:
-procesor: AMD Athlon II X3 435 Processor 2.90 GHZ
-pamięć ram: 4GB
-karta graficzna: ATI Radeon HD 5570
-system operacyjny: Windows 7 Home Premium 64 Bit
-zasilacz: Akyga 420 W

Jeszcze mam pytanie czy oprócz instalacji sterownika do karty graficznej i dźwiękowej, na Win 7, czy trzeba jeszcze jakiś instalować ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2012, 13:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Nowy1994 napisał(a):
-karta graficzna: ATI Radeon HD 5570
zasilacz: Akyga 420 W


Czy trzeba coś jeszcze dodawać ??
Sęk w tym że z każdym patchem, wymagania gry wzrastają. Ot, po prostu normalne "poprawianie gry przez DICE". To, że gra wcześniej działała, nie oznacza że po kolejnym patchu będzie nadal działać tym bardziej że masz słabiutką kartę i za słaby i kiepski zasilacz.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sie 2012, 16:37 
Offline

Dołączył(a): 5 sie 2012, 13:07
Posty: 2
Czyli wymiana zasilacza powinna pomoc ? Przed spaczowaniem próbowałem włączyć grę to też nie chciała się uruchomić. A wczesniej na wszystkich paczach mi chulała bezbłędnie.

Można zamknąć juz mi działa...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL