Teraz jest 29 mar 2024, 14:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Numer seryjny
PostNapisane: 28 wrz 2012, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 11 kwi 2012, 20:56
Posty: 7
Dobra , udało mi się naprawić problem z aktualizacją , teraz chodzi oto że po wpisaniu e-maila i hasła w grze prosi mnie o podanie numeru seryjnego.Wpisywałem klucz z pudełka chyba za 100 razy , z myślnikami i bez...Ale za każdym razem wyskakuje komunikat że błędy numer seryjny.Podczas instalacji gry nie było takiego problemu.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Numer Seryjny
PostNapisane: 11 paź 2012, 06:46 
Offline

Dołączył(a): 11 paź 2012, 06:36
Posty: 1
Kupiłem sobie battlefielda 2 BC. Zainstalowałem go sobie i chce zagrać na multi ale nie mogę loguje się na moje konto które utworzyłem jakieś 3 miesiące temu bo w tą gre grałem na kompie jeszcze przed formatem. No ale wszystko powinno działać bo ja już wcześniej grałem na tym koncie. Teraz jak sie zaloguje to mi się pokazuje jakaś umowa i kiedy akceptuje, a potem pokazuje mi się okienko gdzie muszę wpisać numer seryjny. Kiedy go wpisuje wyskakuje mi że ten kod został już użyty. Nie wiem co mam teraz zrobić proszę o pomoc


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 paź 2012, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 30 paź 2011, 12:02
Posty: 36
Może na złe się konto logujesz kolego?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:00 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2012, 15:41
Posty: 4
Witam, nie wiem czy napisałem w dobrym dziale ale jako iż uznalem ze jest to "problem" to napisalem tutaj. Jesli to zły dział przepraszam.
Moj problem wyglada następująco.
Chcę kupić(na aukcji internetowej) BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 ale nie wersje pudełkową tylko elektroniczą. Czytalem troche na necie ze jest to legalne itp i mozna normalnie grac na oryginalnych serwerach.
I moje pytanie do was. Kupujac sam klucz do BATTLEFIELD: BAD COMPANY 2 muszę mieć podstawowa wersje tej gry? Czy poprostu kupuje kod wklepuje go na stronie producenta gra sie sciaga, instaluje i gotowe? Kupowal ktos juz BF w ten sposób? i Czy na 100% jest to legalne? Nie wiem czy to wazne ale wole dopisac, wiec w opisie aukcji napisane jest :
Cytuj:
Kod po rejestracji na koncie ORIGIN pozwoli Ci pobrać grę za darmo i w pełni legalnie w polskiej wersji językowej


Mam nadzieję ze ktos będzie znał odp na moje pytania :)


P.s Jesli taki temat byl itp to sorki ale szukalem i nie znalazlem, nie odsylajcie do google bo tam juz bylem :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2012, 16:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
1. Dobry dział, ale nie do tej gry, BF2 - Battlefield 2 to nie to samo co Battlefield Bad Company 2, to 2 różne gry (Dział BC2 jest trochę niżej )
2. Możesz kupić klucz, ale uważaj bo różnie rozdają, bo możesz trafić na ruski klucz i ban, możesz trafić na klucz z Unii Europejskiej i grasz spokojnie, dlatego jak chcesz kupować elektronicznie to albo pewne źródło albo tylko kupujesz w sklepie origin - platforma taka jak steam w wydaniu EA
3. BFBC2 to samodzielna gra, więc nic nie trzeba dokupywać, chyba że kupujesz DLC (dodatek) do BC2 który przenosi Cię w wojnę Vietnamską

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2012, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2012, 15:41
Posty: 4
Z komentarzy i opini wynika ze sprzedajacy ten jest "zaufny" (ma duzo pozytywnych opini i ogolnie zajmuje sie sprzedawaniem wlasnie takich kluczy elektronicznch). Napisalem do niego maila i odpisal ze jest to klucz na serwery europejskie :) Tak ze mysle ze bedzie ok :) Dzieki za odpowiedz :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lis 2012, 15:52 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Na Allegro kupujesz lewy klucz bez wsparcia od EA.
Cytuj:
Electronic Arts Polska nie poleca zakupu kluczy umożliwiających pobranie gry przez program EA Download Manager poza autoryzowanymi kanałami sprzedaży. Electronic Arts nie prowadzi sprzedaży samych kluczy do gier, dlatego ich zakupu kupujący dokonuje na własną odpowiedzialność.
Tylko osoby które zakupiły grę w wersji do pobrania u autoryzowanych sprzedawców Electronic Arts mogą skorzystać z Pomocy Technicznej.

Autoryzowani sprzedawcy Electronic Arts Polska to:
- EA STORE
- GameSpace
- STEAM


Co do komentarzy, pograsz miesiąc, wystawisz pozytywa a za dwa miesiące zbanują ci grę. Jak wtedy wystawisz negatywa ?? Pomyśl.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2012, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2012, 15:41
Posty: 4
ufff czyli dobrze ze nie kupilem jeszcze :P Czyli wychodzi na to ze jesli chce kupic gre w wersji elektroniczej (czyt. klucz ) to musze kupic od jednego z tych 3 sprzedawców? Kupowal moze juz ktos od któregoś z tych sprzedawców klucz?
btw. Znalazlem na stronie origin takie cos: http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... .156691300 czy jesli kupie BF BC 2 na tej stronie to jest to LEGALNE i w 100% dzialające???? Jesli tak to kupowal juz ktos przez to? i jak wyglada taki zakup? A odbijajac juz od faktu zakupu klucza. Czytałem że sama rejestracja tej gry przez ten klucz to jedno wielkie bagno podobno trzba pisac do supportu z prosba o aktywacja a w najgorszym przypadku nawet do nich dzownic aby aktywowali klucz to prawda?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2012, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Ibidibi napisał(a):
http://store.origin.com/store/eaemea/pl ... .156691300 czy jesli kupie BF BC 2 na tej stronie to jest to LEGALNE i w 100% dzialające????

TAK - to jest oficjalny sklep EA
Ibidibi napisał(a):
Czytałem że sama rejestracja tej gry przez ten klucz to jedno wielkie bagno podobno trzba pisac do supportu z prosba o aktywacja a w najgorszym przypadku nawet do nich dzownic aby aktywowali klucz to prawda?

Nie spotkałem się z czymś takim, kupując na tej stronie musisz być zalogowany na konto origina na którym chcesz grać, bo nie dostajesz fizycznie klucza tylko gra zostanie przypisana do twego konta i jak uruchomisz klienta origina to się ściągne i grasz, coś ala steam

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2012, 16:09 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2012, 15:41
Posty: 4
Czyli tak, rejestruje sie na tej stronce, w momencie gdy jestem zalogowany kupuje gre, nastepnie pobieram ten programik Orgina, przez niego sciagam gre, instaluje i gram? Dobrze zrozumialem? Co do klucza. To kiedy bd wiedzial ze juz doszedl przelew i gra "jest moja" skoro klucza nie dostane na e-maila itp? Gdzies na koncie jest napisane ze przelew doszedl albo cos w tym stylu? (sorki za glupie pytanie ale nie znam sie na tym nie kupowalem wczesniejj gier w taki sposob wiec nie mam o tym pojecia a nie chce czegos zepsuć :) :)



#Edit

Postanowiłem kupic "pudełkowa" wersje gry poniewaz z tym kluczem jest strasznie duzo problemów. I mam pytanie czy kupujac gre "nowa zafoliowana" mam w niej automatycznie wersje multiplayer ? Czy musze cos do niej dokupywac? I czy cena +/- 35zl za BF BC 2 na dzien dzisiejszy to w miare dobra cena? Czy za duza/za mała? Btw. jesli to nie łamie regulaminu forum moge tu wkleic aukcje z której mam zamiar kupic ta grę (po to aby ktos mi powiedzial czy nie ma tam zadnych "haczyków" )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2012, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
Ibidibi napisał(a):
I mam pytanie czy kupujac gre "nowa zafoliowana" mam w niej automatycznie wersje multiplayer ?

Za to możesz zaraz być na kwejku

DOSTAJESZ CAŁĄ GRĘ SINLE / MULTI

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL