Teraz jest 26 kwi 2024, 07:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 gru 2012, 15:21 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2012, 14:53
Posty: 4
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Mam bardzo denerwujący problem z grą Bf BC2. Otóż w losowym momencie (raz po minucie raz po 5 minutach, a czasem po kilku sekundach) gra się minimalizuje do okienka. Wygląda to tak : :arrow: http://www.tinypic.pl/p1yatswag7v8. Gra jest wtedy nieaktywna nie mogę chodzić postacią itp. pomaga kliknięcie lewym przyciskiem myszki na okienku. Mam ten sam problem z grą Empire: Total War.

Komputer jest nowy (ma ok. 3 tygodnie) oto jego konfiguracja:
System operacyjny : Windows 7 64 bit
Procesor : Intel(R) Core(TM) i5-3330 CPU @ 3.00GHZ (4 CPUs)
Karta graficzna : Geforce GTX 550 Ti 1Gb

Przez około tydzien próbowałem różnych metod ale nic nie działało (próbowałem min. wyłączenie niepotrzebnych programów w msconfig itp). Specem od komputerów nie jestem więc na początku myślałem, że to jakiś problem z odświeżaniem ekranu. Niestety nic nie pomogło. Jest jeszcze jeden problem możliwe, że z tym związany tylko nie potrafię tego opisać ale wygląda on mniej więcej tak : również w losowych momentach przeglądarka internetowa jak i inne foldery stają się nieaktywne np. podczas pisania tego tekstu nagle nie mogę pisać i aby móc kontynuować muszę kliknąć lewym przyciskiem myszki w obojętnie jakie miejsce. Mam nadzieję, że nie poplątałem za bardzo i znajdzie się jakaś osoba, która będzie potrafiła mi pomóc. W razie niejasności podam więcej informacji. Pozdrawiam i dziękuje za wszelką pomoc.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 gru 2012, 23:10 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Skanowałeś komputer w celu wykrycia wirusów? Przeinstalowywałeś grę? Szperałeś na necie? :)

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, 19:38 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2012, 14:53
Posty: 4
Zrobiłem wszystko poza reinstalacją gry. Jeśli uważasz, że to konieczne no to zrobię to, chociaż jak sobie pomyślę, że znowu będzie się 3 godziny aktualizował to mam ochotę walić głową w biurko.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, 21:28 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2011, 19:30
Posty: 33
A może jakąs kombinacje klawiszy wciskasz ? całkowicie nieświadomy.

_________________
"to nie niebiańskie światło , to ogień z lufy chłopcze"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 gru 2012, 23:53 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2012, 14:53
Posty: 4
Sprawdzałem czy nie mam przypisanych jakiś skrótów klawiszowych. Raz nawet czekałem kilka min w menu nic nie robiąc bo chciałem sprawdzić właśnie czy nie wciskam czegoś ale nie to nie tu leży problem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2012, 22:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Start -> wpisujesz komendę cmd i klikasz enter. W nowo otwartym oknie wpisujesz komendę netstat I patrzysz ile połączeń wychodzi z twojego komputera.
I zastanów się co spowodowało że masz tyle połączeń wychodzących :)

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2012, 23:52 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2012, 14:53
Posty: 4
Problem rozwiązany, jakiś program gryzł się z grami. Pomogło wykonanie tzw. czystego rozruchu (w google wszystko jest opisane) teraz gry chodzą wyśmienicie. Dziękuje wszystkim za pomoc i za poświęcony czas. Do zobaczenia na serwerach!

Temat do zamknięcia.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL