Teraz jest 28 mar 2024, 18:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sty 2013, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 13:17
Posty: 6
Witam, po zignorowaniu mojego maila przez EA pomyślałem, że napisze tutaj o problemie i może ktoś mi pomoże.

Zainstalowałem grę BF: BC 2 na moim nowym laptopie i ku mojemu zdziwieniu pojawił się błąd, z którym nigdy wcześniej nie miałem problemu (grając na starym komputerze). Mianowicie chodzi o problem który pojawia podczas próby sprawdzania aktualizacji. Oto screen:

Obrazek

Dodam, iż mam połączenie z internetem (działa mi wyszukiwarka i inne gry), wyłączony firewall i powinno mi działać...
Próbowałem również zainstalować aktualizacje manualnie ściągając plik "BFBC2_PC_Client_R11_795745_Patch", jednak nic nie pomogło.

Kolejnym problemem jest to że nawet jak zaczynam grać single player to nie działa mi "myszka". Gdziekolwiek ruszę to postać patrzy się tylko w prawo i w górę, po czym potem już tylko w górę. Chodzi o to że nie mogę patrzeć na inne strony. Wiem, że to brzmi idiotycznie ale nie wiem co poradzić, myszka działa na 100%, ustawiłem nawet sterowanie klawiaturą aby obrócić postacią to jest to samo... jak patrze w lewo to i tak przekręca się w prawo. To jest aż śmieszne...

Specyfikacje komputera:
Intel Core i7 - 3630QM CPU @ 2.40 GHz 2.40 GHz
RAM 8 GB
Grafika AMD Radeon 7670M 2 GB
System Windows 8.
Internet Neostrada 6 MB/s Live Box (Nie było wcześniej problemu na innym komputerze)

Liczę na szybką odpowiedź i pozdrawiam,


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL