Teraz jest 20 kwi 2024, 01:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2013, 08:27 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 15:28
Posty: 3
Witam ... proza kolejny problem z BF-em 2 BC ... -.- mianowicie jestem od jakiegoś czasu szczęśliwym posiadaczem oryginalnej gry mniej więcej od jakiegoś roku ...miałem przerwe w graniu ale ostatnio postanowiłem sobie pograć gre na nowo zainstalowałem i wpisując email i hasło prosi mnie po podanie klucza rejestracyjnego (KTÓRY JEST NA PÓDEŁKU) ... oczywiście kulturalnie wpisując ten klucz i klikając dalej czy tam jakiś inny przycisk odpowiadający za kontynuacje tegoż procesu po czym wyskakuje mi komunikat iż ten klucz jest już zarejestrowany oco kaman? :shock:

już w ostateczności chciałem założyc nowe konto i co i nic to samo 8) 8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2013, 17:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
pezecik_pl napisał(a):
mianowicie jestem od jakiegoś czasu szczęśliwym posiadaczem oryginalnej gry mniej więcej od jakiegoś roku ...

Wut wut wut?
pezecik_pl napisał(a):
oczywiście kulturalnie wpisując ten klucz i klikając dalej czy tam jakiś inny przycisk odpowiadający za kontynuacje tegoż procesu po czym wyskakuje mi komunikat iż ten klucz jest już zarejestrowany oco kaman?
już w ostateczności chciałem założyc nowe konto i co i nic to samo 8) 8)

Iiii już wiem że mam do czynienia z debilem.


Zalogowałbyś się na konto na które zarejestrowałeś grę rok temu.

@down
Jak się loguje do konta EA w grze czy też przez origin i pyta go o klucz to musi się logować na złe konto.

~edit
Czyżby znowu wyszło na moje?


Ostatnio edytowano 5 lut 2013, 00:40 przez Nowy2142, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2013, 18:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, 17:17
Posty: 39
Lokalizacja: Silesia
pezecik_pl napisał(a):
Witam ... proza kolejny problem z BF-em 2 BC ... -.- mianowicie jestem od jakiegoś czasu szczęśliwym posiadaczem oryginalnej gry mniej więcej od jakiegoś roku ...miałem przerwe w graniu ale ostatnio postanowiłem sobie pograć gre na nowo zainstalowałem i wpisując email i hasło prosi mnie po podanie klucza rejestracyjnego (KTÓRY JEST NA PÓDEŁKU) ... oczywiście kulturalnie wpisując ten klucz i klikając dalej czy tam jakiś inny przycisk odpowiadający za kontynuacje tegoż procesu po czym wyskakuje mi komunikat iż ten klucz jest już zarejestrowany oco kaman? :shock:

już w ostateczności chciałem założyc nowe konto i co i nic to samo 8) 8)

Nowy2142 napisał(a):
Iiii już wiem że mam do czynienia z debilem.


Zalogowałbyś się na konto na które zarejestrowałeś grę rok temu.

Jedyny debil, którego tutaj widzę, to jesteś ty. Specjalnie dla ciebie powyżej masz coś podkreślone w cytacie. Czyta się całość, a nie to co się podoba.

Pezecik, spróbuj ściągnąć Origina i dodać grę do niego. Jeżeli to nie podziała, to napisz na livechat EA i poproś, aby ci pomogli z tym (wymagana znajomość j. angielskiego).

_________________
Obrazek
- W niebie sie godo.
- A mówi się kaj?
- W piekle!

*Kliknij mnie, a nie pożałujesz. ;)

http://forum.battlefield.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 sty 2013, 21:42 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 15:28
Posty: 3
ok od tego zacznę Antek a co do debili to szkoda słów chłopak ma widocznie jakieś kompleksy ... no cóż bywa i tak

antek jeszcze jedno pytanie kiedyś grałem sporo w bf2 i tam można było stworzyć drugi profil na kluczu a tu w bf2bc chyba niema niema takiej opcji


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, 01:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, 17:17
Posty: 39
Lokalizacja: Silesia
W BF2 nie grałem i nie wiem jak to wyglądało, ale w BC2 na jednym koncie można zrobić kilku żołnierzy (profili). Po zalogowaniu się w grze na swoje konto, mając już jednego żołnierza, klikasz po prostu "STWÓRZ" i robisz nowy profil.

_________________
Obrazek
- W niebie sie godo.
- A mówi się kaj?
- W piekle!

*Kliknij mnie, a nie pożałujesz. ;)

http://forum.battlefield.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, 14:22 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2013, 15:28
Posty: 3
ok tyle mankamentem jest to iż niemoge się zalogować . . . .bokod rejestracyjny jest w użyciu i tu mam dylemat iszlag mnie trafia w ostateczności zakupię nową gre tyle tylko aby niebyło to samo :evil:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 sty 2013, 20:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 maja 2012, 17:17
Posty: 39
Lokalizacja: Silesia
A próbowałeś tego co ci wcześniej pisałem, tj. dodanie klucza do Origina a w ostateczności, gdy to nie pomoże, to livechat?

_________________
Obrazek
- W niebie sie godo.
- A mówi się kaj?
- W piekle!

*Kliknij mnie, a nie pożałujesz. ;)

http://forum.battlefield.pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2013, 02:09 
Offline

Dołączył(a): 5 lut 2013, 01:44
Posty: 4
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Rozmowa z supportem EA zapewne nie sprawiła, że Twoje problemy magicznie znikły? Jeśli w ogóle tego próbowałeś. Przypomnienie hasła do konta również nic nie dało? Kupowanie nowej gry, a po co, tylko pieniądze dasz im na kolejną super, rozreklamowaną na całym świecie produkcję, którą będziemy mogli podziwiać jak sama się przechodzi. Spróbuj zalogować się na tej stronie oraz przypomnieć hasło. Najprościej jak na razie można, potem trzeba przystąpić do najgorszego czyli rozmowa z supportem EA i wysyłanie im zdjęć klucza wraz z opisem sytuacji, gdzie podasz wszystko, a państwo pracujące tam pomoże rozwiązać Twój problem.

Inna sprawa to taka, że może próbujesz zalogować się nie tam gdzie trzeba? BFBC2: Vietnam, BFBC2, o tym słyszałem, ale o BF2 BC to nigdy w życiu i dlatego też obstawiałbym, że jesteś nie tam gdzie trzeba :D

_________________
Mam prawo do posiadania i wyrażania własnych poglądów.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL