Teraz jest 28 mar 2024, 22:31

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 maja 2010, 15:18 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Jak w temacie. Pod koniec maja/początek czerwca mamy zamiar wystartować z poważniejszą ligą w BC2 w trybie Conquest 8 x 8.
Tym razem w odróżnieniu od poprzedniego turnieju (Upoluj zająca) mamy zamiar zadowolić klany i graczy ceniących sobie zespołowy charakter rozgrywki.
Na Forum G4G zbieramy propozycje dotyczące regulaminu rozgrywek.
Dyskusja jest o tyle konieczna gdyż gra cały czas ewoluuje a nie chcielibyśmy zabić ducha rozgrywek niefortunnym sformułowaniem bądź zapisem.
Dlatego jeśli TWÓJ klan ma zamiar wziąć udział w naszej Lidze... daj cynka i zaproponuj coś konstruktywnego.

UWAGA: Niedługo pojawi się patch BC2 który znacząco może zmienić sposób organizacji pojedynków.
Nieoficjalne informacje na temat patcha na G4G.pl na głównej.
Będzie np możliwe WYŁACZENIE pojazdów po stronie serwera.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2010, 17:06 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2010, 14:31
Posty: 1
ja jestem za taką ligą 8na8 bo 4na4 wyklucz dużo innych graczy z rozgrywki a 8 na8 to już gra na pewno zespołowa wiec popieram a mój klan to husaria a to link do strony zapraszam na stronę
najlepiej jeżeli chodzi o grę to pojazdy powinny zostać ewentualnie broniący nie może zabrać pojazdów atakujących z res pa bo nie którzy tylko chowają się po krzakach i czekają na to aby zakosić pojazd to jest głupie może bycz ustalone że na drużynę przypada jak jest po8 osób w zespole i po 4 osoby w drużynie to na drużynę 1 snajper i jeden mechanik reszta do wybory czyli na 8 osób może być 2 snajperów i 2 mechaników nie więcej i snajper ma grać nie używają mor talu .Za grę proponuje ustalić punktacje czyli za każdy punkt wysadzony drużyna atakująca dostaje 3 punkty i gramy całą mapkę .Przykład (jeżeli drużyna atakująca wysadzi w pojedynku tylko 3 obiekty to ma 9 punktów a broniąca się i zostało 5 obiektów do wysadzenia to obrońcy otrzymują za każdy obiekt obroniony 2 punkty wiedź ma 10 punktów i zmiana stron .Wiec wszystko może się jeszcze w meczu stać .
więc to by była dobra bitwa ,no ale to jest moje zdanie
jak by co to moje GG-6391675

http://clanhusaria.com/index.php

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL