Teraz jest 16 cze 2024, 18:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 mar 2010, 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
Obrazek

Witam, jako administrator chcialbym przedstawic serwer portalu http://max-play.pl/ Serwer jest juz rozkrecony, lecz brakuje polakow, ludzie sa ogarnieci i wykonuja cele mapy tak wiec problemow z tym nie powinno byc. Obecnie jest tryb CONQUEST, ktory zostal zmieniony dzis bo na chwile obecna mix'a nie mozemy puscic - juz pod koniec tygodnia bedzie mozna posmigac na RUSH'u o ile wlasnie nie bedzie opcji conquest/rush ;-) W niedalekiej przyszlosci mamy zamiar otworzyc dodatkowy serwer.

Nazwa serwera: .pl http://www.MaX-PLay.pl ^CONQUEST/RUSH^NoKillCam^
Sloty: 32
PunkPuster - on
KillCam - off
HardCore - off
Friendly Fire - off

Dla graczy oczekujacych czegos wiecej - posiadamy serwer mumble na ktorym panuje rodzinna atmosfera. Na zyczenie moge zalozyc kanal prywatny i dac uprawnienia ACL ;-) Sa pokoje publiczne na ktorych mozna posiedziec i nie ma zadnych spamerow, ktorzy dra ryja, puszczaja muzyke czy po prostu przeszkadzaja ;-)

IP: 62.75.158.139
Port: 5000
Wersja: 1.2.2
Liczba slotow: 120

Serdecznie wszystkich zapraszam i zycze milej zabawy ;-)

ps. Wszystko (portal, forum, serwery) prowadzone sa przez osoby, ktore sie na tym znaja i nie ma sie o co martwic ;-)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 mar 2010, 21:10 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 29 lip 2009, 08:16
Posty: 83
4 min temu dostałem kicka. Bez powodu, zdaje się. Po prostu w trakcie gry nagle wypluło mnie do menu głównego z przyjemnym komunikatem, że administrator stwierdził, że moja osoba nie jest konieczna do dalszego funkcjonowania serwera. Dodam, że nawet nie dotknąłem czata. Może mi ktoś wyjaśnić ten fenomen bo troszkę to frustrujące żeby po dwóch godzinach pchania drużyny naprzód w pocie i krwi nagle znaleźć się w cholernym menu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 mar 2010, 22:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
Hmm, ogolnie jako admini malo kiedy kickujemy - pracujemy nad pewnym eksperymentalnym skryptem i za dobrze nie zadzialal i kogos kicknelo. Zachecam do gry i prosze sie nie zniechecac ;-)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 mar 2010, 18:32 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 18:20
Posty: 1
nie polecam tego serwera :!: :!: :!: :!: :!:

Nie chcę nikogo obrażać ale wydaję mi się że administratorzy na serwerze mają po max 14 lat. Wsiadam sobie do helikoptera, ofc był obok mnie admin Knot i mnie kicknął (chłopak chyba się wkurzył bo mu go "ukradłem"). Zresztą widać że nie tylko mnie tak wywalał
http://max-play.pl/forum/viewtopic.php?f=140&t=1568&start=23. Sam system banowania u nich też jest śmieszny, jedna osoba piszę na forum wniosek o bana, nie potwierdzając go żadnymi dowodami i dostaję perma.


Tak w ogóle witam wszystkich, jestem nowy na forum, szkoda że tak wygląda mój pierwszy post, ale rozśmieszyły mnie posty mefistofx i jego "eksperymentalne" skrypty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 00:25 
Offline

Dołączył(a): 28 mar 2010, 22:18
Posty: 1
Witam,

nie zgodzę się z wypowiedzią przedmówcy, nie neguje iż kicki zdarzają się na serwerze jednak ich celem nie jest osiągniecie własnych korzyści przez któregokolwiek z Administratorów. Zachowajmy umiar w "kampieniu" na helikopter/czołg. Dwie osoby czekające nonstop w bazie na pojazd tylko po to żeby za 20 sekund rozbić go na drzewie skutecznie osłabiają atakującą drużynę. Jeżeli mimo usilnych próśb i ostrzeżeń sytuacja cały czas się powtarza to nie należy dziwić się iż w końcu wszelkie pokłady cierpliwości zastaną wyczerpane i takie osoby niechętnie ale zostaną wyproszone z serwera.

Odnośnie banowania, system nie jest śmieszny przynajmniej nie tak jak psucie zabawy innym osobom przez jednego delikwenta, który stwierdził ze ciekawie będzie jak zacznie niszczyć własne obiekty. Gra jest grą , bawmy się tak aby nie irytować innych. Stwarzając sytuację podobną do przytoczonej powyżej należy liczyć się z konsekwencjami. Niestety brak odpowiednich narzędzi online (konsoli) powoduje takie sytuacje iż blokada nie mogła zostać nałożona natychmiastowo.

Nie wiem co mam sądzić o człowieku, które śmieszy czyjaś praca (jak pisanie skryptów do zarządzania serwerem), w każdym razie z całego serca życzę mu aby w stosunku do jego krawicy było zachowane identyczne podejście.


PS
Osoby używające więcej niż trzech wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości.
Terry Pratchett


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2010, 04:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
brzezion napisał(a):
nie polecam tego serwera :!: :!: :!: :!: :!:

Czemu?

brzezion napisał(a):
Nie chcę nikogo obrażać ale wydaję mi się że administratorzy na serwerze mają po max 14 lat.

Jestes niestety w bledzie i to wielkim :)

brzezion napisał(a):
Wsiadam sobie do helikoptera, ofc był obok mnie admin Knot i mnie kicknął (chłopak chyba się wkurzył bo mu go "ukradłem"). Zresztą widać że nie tylko mnie tak wywalał

Chyba tez wtedy gralem na serwerze i to byl conquest gdzie na mapie jest apache i havoc to ja wtedy z nim latalem. Strzeliles w nas rakieta po wystartowaniu w wyniku czego stracilismy heli. Czekajac na nastepny Ty nam go ukradles i sam poleciales nie wiadomo gdzie, za drugim razem go zniszczyles? I kto tu sie zachowuje jak 14latek? Na dodatek z tego heli mieliscie taki support ze praktycznie zaden pojazd Wam nie zagrazal w przejeciu danych punktow.....

brzezion napisał(a):
http://max-play.pl/forum/viewtopic.php?f=140&t=1568&start=23. Sam system banowania u nich też jest śmieszny, jedna osoba piszę na forum wniosek o bana, nie potwierdzając go żadnymi dowodami i dostaję perma.

Ta osoba jest mocno zwiazana z naszym serwerem team fortress 2 - jest zaufana i gosci u nas dosc dlugo, tak wiec nie bylo przeszkod by nie uwierzyc.

brzezion napisał(a):
ale rozśmieszyły mnie posty mefistofx i jego "eksperymentalne" skrypty.

To nie moje skrypty tylko Smugga, jakabys wiedzial jak strasznie sa zrobione pliki serwerowe to bys tylko narzekal a on czyni cuda i dzieki niemu konfiguracja bedzie unikalna oczywiscie o ile nikt nie wpadnie na rownie dobry pomysl :)

Pozdrawiam,
mefistofx.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 mar 2010, 10:41 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
A ja odwrotnie polecam - wczoraj po raz pierwszy zagrałem na polskim serwerze i był to właśnie ten serwer. Noobiłem straszliwie - dopiero 3 dzień gram w tą grę i nie znam jeszcze dokładnie żadnej mapy. Pomimo tego grało się świetnie. Nikt mnie nie wyrzucił, nikt nie miał do mnie pretensji - wprost przeciwnie obserwując innych wiele skorzystałem. Szkoda, że rodzina wezwała mnie na 1 linie domowych przedświątecznych robót - grałbym na pewno dużo dłużej nie te kilka rund. Świetny serwer - już jest na liście moich ulubionych. Jako jedyny z polskich miał wczoraj włączonego PB - nie wiem czemu inne są na off.

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 kwi 2010, 14:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
Mam nadzieje ze w ciagu tygodnia uruchomimy nowy serwer 20 slotowy z trybem hardcore :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 kwi 2010, 14:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
Coz, w koncu plugin odpowiadajacy za mieszanie map zadzialal, tak jak i do kickowana i mamy staly mapcykl skladajacy sie z nastepujacych map:

Kod:
1 RUSH Port Valdez
2 CONQUEST Panama Canal
3 RUSH Laguna Presa
4 CONQUEST Arica Harbor
5 RUSH Valparaiso
6 CONQUEST Laguna Presa
7 RUSH Nelson Bay
8 CONQUEST Laguna Alta
9 RUSH Arica Harbor
10 CONQUEST White Pass
11 RUSH Isla Inocentes
12 CONQUEST Atacama Desert


Na serwerze hardcore, ktory wprowadzimy juz niedlugo takze bedzie cos w podobie ;-)

ps. przepraszam ze post pod postem

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 kwi 2010, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:42
Posty: 139
ten serwer jeszcze żyje ? XD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 mar 2010, 21:14
Posty: 102
Lokalizacja: Pole bitwy
Perley napisał(a):
ten serwer jeszcze żyje ? XD
Widocznie tak, bo jeszcze dzisiaj na nim grałem :D . Bardzo fajny serwer: niski ping i nie doświadczyłem na nim nic przykrego :D (może poza inteligencją niektórych medyków :( , ale to nie wina serwera :wink: ). Naprawdę polecam serwer.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 kwi 2010, 15:22 
Offline

Dołączył(a): 7 kwi 2010, 14:35
Posty: 50
Tez na nim wczoraj grałem polecam ;-) miło i przyjemnie :-)
Dopiszę jeszcze dwa słowa :-) do kilku dni właściwie gram tylko na nim jak jest miejsce (a zazwyczaj jest full) i jak dla mnie super zabawa ogarnięci ludzie, kicków nie zaobserwowałem... gorąco polecam :-)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 kwi 2010, 10:46 
Offline

Dołączył(a): 11 mar 2010, 12:41
Posty: 38
HC jest ON czy OFF obecnie ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 maja 2010, 10:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2010, 18:28
Posty: 18
hardcore mod jest wylaczony :)

Obecnie na serwerze jest otwarta rekrutacja na funkcje admina tak wiec zapraszamy :)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 maja 2010, 15:52 
Offline

Dołączył(a): 23 maja 2010, 15:39
Posty: 1
Witam,

Informujemy, że zmieniliśmy usługodawcą a co za tym idzie IP

Obecne IP to 94.75.249.120 :19567

Pozostałe ustawienia są bez zmian.

Zapraszamy


Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL