Teraz jest 16 cze 2024, 19:41

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sie 2010, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Nie lubie tego serwera z 1 powodu - baaaardzo często będąc jako obrońca gdy wróg przejmie m-com dostawałem kicka za baserape :D mimo że mineło jakieś 40 sek od wybuchu ostatniego m-coma ja nie zdążyłem uciec z bazy i nikogo nie zabiłem....

Złym adminom mówie nie i wchodze na g4g

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2010, 14:33 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2010, 13:26
Posty: 70
Odradzam tego serwera wszystkim !
Admini rozdają bany kicki na lewo i prawo. Dostaniesz Bana za byle głupią dyskusje z adminem. Dają bana gdy zabijesz attackera 10 sekund po zniszczeniu m-comów.
Do tego absurdalny bot co daje bana za napisanie slowa noob.
Widać, że już sporo osób zniechęciło się do grania na tym serwerze. Często w godzinach szczytu serwer jest zapełniony do połowy bardziej trafnie byłoby to określić do połowy pusty.

Gra się fajnie tylko wtedy gdy nie ma adminów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 sie 2010, 17:10 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Tak, tez dostalem bana za nie wiem dokladnie co, jakis miech temu, przejeli mcomy i rzucili sie razem do banow na 'ostalkach' w bazie... Paranoja... :lol:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2010, 15:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Mówiłem ,że tak będzie.
Jaki Pan taki kram.Zasady i admini z pupy tak kończą.
Ważne,że duże ego jest.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sie 2010, 18:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 22:18
Posty: 41
Lokalizacja: Kraków
Ja tez ostatnio dostałem bana za to ze napisałem noob i wywalało mnie z servera po to zebym zmienił tag klanowy ktorego nie posiadam...;/ "zmień tag klanowy"

TYLKO G4G!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2010, 13:49 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2010, 00:18
Posty: 16
Niestety jest prawda to co pisza moi poprzednicy. Kicki, bany auto za napisanie noob + inne slowa, rowniez jak sie wymsknie niecenzuralne slowo, ale to mozna jeszcze przezyc - wlasciwie wszedzie tak jest, ale na Herkulesie przesadyzm. Jednak najgorzej spisuja sie admini i to jest jest najwiekszy minus tego servera - kickuja i banuja na lewo i prawo za byle co, a kiedy wejdzie jakis czit nie ma kto go usunac. Nie wiem czym to jest spowodowane, ale z polskich serverow najwiecej czitow gralo na Herkulesie. Najlepsze sa jednak ich zasady spawnkill i baserape - tak jak pisalo paru kolegow wyzej, ktorzy dostali bany za kille w ich bazie. W moim przypadku najsmieszniejsze jest to ze na Valparaiso ze swojej bazy rozwalalem snajperka przeciwnikow w ich bazie i dostalem bana za spawnkill ..... :) Czyli wychodzi na to ze nie mozna strzelac do przeciwnika poki nie opusci wlasnej bazy, hmmm czyli musimy czekac na niego az laskawie podejdzie do naszej bazy i wtedy laskawie go ubic :D Adminom radze sie ogarnac, badz kierownictwu i zrobic porzadek poki nie jest za pozno. Kiedys z servera na ktory bylo ciezko sie dostac zrobil sie server, ktory nawet w godzinach szczytu nie jest zapelniony. To wszystko jest spowodowane takimi paranojami jak wymienilem wyzej. Z biegiem czasu sadze, ze w ogole znikna gracze. Dlatego apeluje poki nie jest za pozno. Ogarnijcie sie :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 03:44 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Dokladnie, serwer zal..

Zmienili nazwe na "progaming polska" ale raczej nic nie pomoze. Swoja droga jeszcze nie wiem 1,5 miecha temu serwer zyl swoim zyciem - dzis wiecznie pusty a szkoda bo mozna bylo pograc hc w polskim towarzystwie.

Baniki, kicki za wszystko i za nic.

Ps, osobiscie jakbym spotkal jednego z nich na ulicy a chyba nick mial polish devil czy dark devil to bym ci cwel.. leb ukrecil i naszczal do szyi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 gru 2010, 15:58 
Offline

Dołączył(a): 16 gru 2010, 15:37
Posty: 1
Tylko mogę dodać iż krytykę mają gdzieś, i jeszcze na herkulesie "na zawsze" za zwrócenie uwagi adminowi, ale mniejsza o to , sami się wykończyli i niech świeci pustkami....


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL