Teraz jest 25 cze 2024, 09:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 maja 2010, 21:45 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
komar(poland) napisał(a):
Cytuj:
Ale nie chce cie widzieć na tych serwerach

Obiecuję Ci że na pewno tam nie zawitam, a zapewne i tak już mam bana.

Nie masz. Liczę że jesteś honorowy... pomimo ...itp
Cytuj:
Cytuj:
ale tekstów o władzy "władzy adminów" po takim kolesiu się nie spodziewałem

A czy ja napisałem wszystkich adminów? Jaką masz pewność jaką osobę wybrałeś na admina ,zawsze trafi się jakaś Czarna owca która przy tych 5 punktach jest w stanie zbanować cały serwer. Jak mogę udowodnić, że stosuję się do tych pkt, mam ciągle screen shoty robić.

Patrz ten wątek.. od początku. Wypowiadałem się w temacie regulaminu. Nie ma takiej możliwości aby ktoś wybanował cały serwer. NA G4G @ nie dostają oszołomy. Liczy się rozsądek ! Jakoś do tej pory nie wtopiłem z personaliami (no ... powiedzmy że są osobniki kontrowersyjne ale ci są obserwowani). Ponadto admini mają przydzielone słabiutkie prawa. Sam napisałem że nie wierzę że którykolwiek @ w tej grze jest w stanie ogarnąć to co się dzieje na mapce - niezależnie od tego ile kto grał i jak jest ogarnięty.. @ reagują w sytuacjach permanentnego fragołapstwa i w sytuacjach zagrań niezgodnych z duchem gry zespołowej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 maja 2010, 10:28 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2009, 14:26
Posty: 11
Wiciu, Paka,

gracz prgk-42, Bartg otrzymal bana na wszystkie servery G4G, mozna wyjasnic dlaczego? Przewaznie gramy razem jako paczka i nie zauwazylismy aby robil cos zlego na serwerze. Moze to jakis automatyczny ban Guardiana:)?

Ban trwa juz jakis tydzien, kiedy mozna sie spodziewac ze sie skonczy?

Pozdrawiam,
MercyKiller

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2010, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 paź 2007, 09:58
Posty: 96
Lokalizacja: somewhere in Time
Cześć Mercy.
Na forum G4G jest temat dotyczący odwołania od banów.
Niech kolega zapyta tam za co ma bana.
Pozdrawiam Waszą ekipę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 maja 2010, 11:33 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Cytuj:
gracz prgk-42, Bartg otrzymal bana na wszystkie servery G4G, mozna wyjasnic dlaczego? Przewaznie gramy razem jako paczka i nie zauwazylismy aby robil cos zlego na serwerze. Moze to jakis automatyczny ban Guardiana:)?

Hmm Wojtass... czy to nie wasz Bosss ? Pisał do mnie na GG o to samo.
I teraz tak:
1) odpowiedziałem mu gdzie Bartg ma napisać odwołanie -> Na naszym forum -> brak reakcji Barta w tej kwestii do tej pory
2) tego typu zgłoszenia (bany).. nie na forum bf.pl bo nikt z naszych adminów nie zareaguje - sorry przy tej ilości serwerów i zasadzie transparentności działań wszystkich adminów nie dopuszczam innej metody dzaiałania.
3)
Cytuj:
Ban trwa juz jakis tydzien, kiedy mozna sie spodziewac ze sie skonczy?

Cofjnij sie do posta rozpoczynającego ten wątek i tam wygrzeb linki regulamin albo kliknij w direct.
http://g4g.pl/bany-na-serwerach-bf-bc2-w-g4g - automatyczna lista generowana przez Guardiana.
4) Wiecie że grałem kiedyś w PRGK-E ? W sekcji CSa. Ale bęcki wciągaliśmy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 12:15 
Offline

Dołączył(a): 9 kwi 2010, 11:42
Posty: 139
13) Nie spotujesz ?(klawisz Q)- KICK/BAN
14) Nie rzucasz apteczek, nie używasz defibrylacji ? -> BAN
15) Nie zaopatrujesz w ammo ?-> KICK/BAN
16) Nie wspomagasz czujnikiem ruchu ? - KICK
szkoda ,że serwry g4g są dla mnie nie grywalne ale w końcu jakaś zasada na bandę jeleni nie używających itemów klasy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 maja 2010, 19:30 
Offline

Dołączył(a): 4 maja 2010, 20:20
Posty: 8
Ten regulamin to chyba tylko dla postrachu. Gram na G4G rush 32 sloty i tam jest lamienie na całego. Na port valdez i nelson bay zabija się spadochroniarzy, nooby walą z rakiet. Największe przegięcie to całe teamy robiące spawnkilling w momencie przesuwania się frontu. Zwykle jest tak że na 5 dobrych graczy jest 11 lam które ostrzeliwują wszystko z dalszych pozycji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 cze 2010, 10:40 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2010, 14:59
Posty: 178
Lokalizacja: Lublin
po raz pierwszy udało mi się w ten weekend wbić na jeden z serwerów g4g (mixed)
po raz pierwszy miałem ping poniżej 100
i po raz pierwszy przeciwnicy padali jak muchy - mierzysz strzelasz i masz a nie tak jak gdzie indziej gdzie często tak jest, że mierzysz strzelasz i może przeciwnik padnie a może się odwróci strzeli i po tobie.

Świetny serwer, świetnie się gra - nic dziwnego, że tak trudno się tam wbić

Nie wiem o co ten cały szum co do regulaminu ?
Według mnie jest ok - bo przynajmniej przed wejściem do gry ludzie są informowani na czym polega gra w drużynie i... bardzo dobrze.
Boje się tylko aby co niektórzy nie wykorzystywali go (regulaminu) w celu pozbycia się jakiegoś gracza np. dla wolnego slota dla kolegi lub dlatego, że zabił kogoś 5 razy - wystarczy skarga do admina w stylu gość nie rzuca apteczek (lub skargi w zorganizowanej grupie zaprzyjaźnionych lam).

Ma jedną wadę :wink: - to jest tak naprawdę zaletę - przyzwyczaja do komfortu gry na łączu jakie powinno być na każdym europejskim serwerze. Ciężko później ponownie się przestawić w grze na serwerach angielskich, holenderskich...

_________________
[BroWar]sgt.PifPaf
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 cze 2010, 23:26 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
PavelZet napisał(a):
Boje się tylko aby co niektórzy nie wykorzystywali go (regulaminu) w celu pozbycia się jakiegoś gracza np. dla wolnego slota dla kolegi lub dlatego, że zabił kogoś 5 razy - wystarczy skarga do admina w stylu gość nie rzuca apteczek (lub skargi w zorganizowanej grupie zaprzyjaźnionych lam).

Takie numery nie na G4G. W sieciowe shootery bawimy sie od 9 lat. Nie ma ziomalstwa na naszych serwerach. Mamy fajny panel adminowy który służy to "szpiegowania" poczynań graczy i adminów. Nie ma mowy o tym by ktoś odstawiał prywatę. G4G to nie serwery klanowe.. gdzie liczy się "swój ziom". Spokojnie. Twoje obawy są bezzasadne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 cze 2010, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, 14:22
Posty: 70
Pograłem dzis chwile na waszym serwerze ( tym na 32 w trybie rush ) i musze powiedziec ze jestem mile zaskoczony.
Miałem juz wyrobione zdanie na temat polskich serwerów i raczej nie grywam na takowych a tu prosze niespodziewanka :D
Miła atmosfera, porządek, nawet zgrane teamy. Ktoś napisał na czacie "ty noobie" i odrazu ostrzeżenie od admina dostał.
Oby tak dalej i uwierze ze polacy tez mogą sie dobrze bawić bez wyzywania i obwiniania wszystkich naookoło. Pzdr


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 10:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
wiciu napisał(a):
Wojtas napisał(a):
Coś Wasze serwery nie działają...znalazłem jeden ten 3 i jest martwy...

Gdyby był martwy to byś go nie znalazł.
Sciągnąłeś patcha day 1 ? Bez niego nie wejdziesz na nasze serwery.
Wszystkie trzy serwery działają. Zapewniam :>


Czyzbym o czyms nie wiedzial?
Co to za patch panie kochany?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 19:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
sito83 napisał(a):
Miałem juz wyrobione zdanie na temat polskich serwerów i raczej nie grywam na takowych a tu prosze niespodziewanka :D
Miła atmosfera, porządek, nawet zgrane teamy. Ktoś napisał na czacie "ty noobie" i odrazu ostrzeżenie od admina dostał.
Oby tak dalej i uwierze ze polacy tez mogą sie dobrze bawić bez wyzywania i obwiniania wszystkich naookoło. Pzdr


Jeśli mówisz o kulturze to zacznij od siebie, to wtedy i na innych polskich serwerach będziesz mile widziany.
Na naszym serwerze Grupy BroWar masz bana.

Obrazek

I my mamy wyrobione zdanie o Tobie ....

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 cze 2010, 23:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, 14:22
Posty: 70
Zaraz zaraz kolego nie wyrywaj cytatów z kontekstu. Widze ze pijesz do mojej niezbyt pozytywnej opinii na temat waszego serwera która napisałem tu :
viewtopic.php?f=106&t=33958

mianowicie :

sito83 napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
Ja dodam jedynie jeszcze, ze na polskich serverach juz nie gram :lol:
Jedyny wyjatek: Gram dosyc czesto na serverze Grupy Browar (w wyszukiwarce wystarczy wpisac: browar i odznaczyc hc ), no i tu jest kultura fajna atmosfera itp itd, serwer polecam jako wyrozniajacy sie na arenie swiatowej! Nasi potrafia!

@up no takie perelki tez sa piekne... :evil:



Tez bywałem na tym servie ale jak juz ktos napisał na forum cd-action: "baserape tam to norma i admini sie tylko przyglądaja." I ja sie z tym zgadzam.
Poza tym bardzo czesto team balance wyglada tak ze jedna druzyna to 35lvl+ podczas gdy przeciwnicy to max 15-20lvl. Jezeli jestes w tej lepszej to gra sie przyjemnie nie powiem ale gdy grasz w tej słabszej to nie pozostaje nic tylko zmiana serwera bo runda trwa 5-8 minut i po wszystkiemu.

ps.
Kultura owszem jest a nawet za wielka bo po napisaniu Ku**a dostajesz bana :)
Sam kiedys rozbrajając mcoma podnosiłem zestaw za zestawem (bo lezało ich w pizdu dookoła) napisałem : "je***ne zestawy" i dostałem banana :D Troche to moim zdaniem glupie gdy w tle słychać : k***a k***a k***a , strzelajcie do sku****nów itp....itd... No ale trudo ich serwer i maja prawo.



Jak widzisz nie napisałeś rewelacji bo sam sie juz przyznałem za co mam u was bana i dobrze mi z tym. Nawet jakbym nie mial to bym nie grał bo łaski nie robicie.
I szczerze ci powiem ze ..... a zresztą sam sie domyśl gdzie mam twojego bana

ps.
Sokar44 napisał(a):
I my mamy wyrobione zdanie o Tobie ....

A ja o was.


Ostatnio edytowano 24 cze 2010, 08:45 przez sito83, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 cze 2010, 02:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
13) Nie spotujesz ?(klawisz Q)- KICK/BAN - dość kontrowersyjny zapis
14) Nie rzucasz apteczek, nie używasz defibrylacji ? -> BAN :?: :?: :?:
15) Nie zaopatrujesz w ammo ?-> KICK/BAN - nie jesteście konsekwentni ^^^
16) Nie wspomagasz czujnikiem ruchu ? - KICK ^^^
18) Nie naprawiasz pojazdów jako mechanik ? -> KICK/BAN ^^^
19) Bierzesz heli a nie umiesz latać lub nie poczekasz na pasażerów ? -> BAN [b]

Nie kumam... skoro wiadomo ze za uzywanie gadzetow danej specjalnosci sa pointy
to chyba trzeba byc nieogarnietym by tego nie robic a skoro gadzety maja raczej starsi stopniem
a poczatkujacy nie to wychodzi na to ze wieksze szanse na kiki i bany beda mieli ci ostatni.
Jak admini to weryfikują podczas rozgrywki to zagadka... :shock:
Ale gra sie raczej spoko na G4G.
Pozdrawiam.


h1gh napisał(a):
Ogolnie jak ktos zwrocil uwage by grac teamplayowo to nic takiego, kickac nie mozna ;]

Pies pogrzebany jest w tym by taki kolo co wlazi na serwer wiedzial ze trudno jest samemu przezyc... :roll:

Kika to bym dawal za granie w pojedynke- bez zakladania teamu :?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lip 2010, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Bum.. update w pierwszym poście

Wraz z patchem R15 możliwe było uruchomienie serwera rankingowego w ustawieniach infantry only (czyli wszystkie pojazdy wyłączone). Raj dla piechociarzy. Czyste strzelanie. Taki też serwer stanął w naszych zasobach. Serwer ma 18 slotów oraz działać będzie w mixed mode (raz rash raz conquest). Na forum G4G oczekuję od was informacji które mapki wyrzucić by w pełni skorzystać z dobrodziejstw w/w opcji.
Nazwa nazwa:
G4G.pl Infantry Only [7]
Hasze serwera i szczegóły jak dodać go do ulubionych znajdziecie jak zwykle pod TYM linkiem. Miłej zabawy. Jeśli serwer będzie się cieszył spora popularnością, uruchomię kolejny serwer działający na podobnych zasadach (może w trybie HC ?)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lip 2010, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Pytanko do adminow G4G:
Co o tym myslicie?
exoriou napisał(a):
Ale dla przeciwnika mrugaja na czerwono?
Btw. dziś bawiłem się troche w snipercop'a na serwerku g4g i jeden ze snajperów strasznie się wkurzał, wołał admina o pomoc i ukaranie mnie. :mrgreen:
Ubaw miałem przedni, gość który się rzucał chyba strasznie się zezłościł. Empirycznie mogę potwierdzić, że ten sposób działa, niektórzy snajperzy zmienili nawet klasę hehehe.


:?


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL