Teraz jest 25 cze 2024, 08:47

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2010, 13:02 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 13:43
Posty: 1
Ja dostałem perma za cytuję 'ogólne psucie atmosfery na serwerze'.
Powiem tak: podczas gdy w ścieżce dźwiękowej multiplayera co chwilę słychać 'ładunek podłożony, uważajcie żeby go nikt nie wyj**ał' 'strzelajcie do sk****nów' 'ku**a, mamy tu snajpera' oraz inne 'kwiatki' dzięki czemu gra jest tak dobra i realistyczna, banowanie za 'je*ane zestawy' na chacie to kompletna żenada i śmiech na sali. Ludzie grający w BFa to nie są programowalne androidy które mówią i zachowują się tak jak sobie programista zażyczy. To są ludzie, i zdarzy im się czasem przekląć. Jest różnica między obrzucaniem mięsem każdego napotkanego przeciwnika a napisaniem '*****' na czacie gry. Przy takiej ilości serwerów takie zasady wyglądają nieco ekstrawagancko, żeby nie powiedzieć śmiesznie. Chętnie bym na nich zagrał, no ale jak wspomniałem dostałem bana z bliżej nieokreślonych powodów i wrzucony do worka 'psujących klimat'. Grało się fajnie przez chwilę, ale problemem 90% serwerów w BC2, szczególnie polskich jest kompletny BRAK zbalansowania teamów pod względem skilla. Sam byłem świadkiem jak jedna drużyna miała ~10 biletów i co chwilę ktoś ją opuszczał więc miała mniej graczy, podczas gdy druga miała ~200. Admin oczywiście był w tej drugiej, w której byli sami lepsi i bardziej doświadczeni gracze, a moja sugestia, aby ktoś zmienił team, została wyśmiana.


Ostatnio edytowano 16 lip 2010, 13:07 przez Cadosinio, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 lip 2010, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
jesli chodzi o balans to: jest automat zeby wyrownalo stany jesli z 1 druzyny ktos wychodzi, natomiast jesli chodzi o umiejetnosci to bezsens bo za duza rotacja jest ludzi i trzeba by bylo ciagle kogos przenosic itd przy czym ten przeniesiony najczesciej wychodzi z serwera
nieraz bylo tak ze zmienialem team zeby za chwile z 2 teamu bylo "teams" itp takze nie jestem zwolennikiem takiego balansu bo zawsze bedzie ktos niezadowolony
przepraszam ze w Waszym temacie ale wspomniane bylo ze na PL serwerach

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2010, 02:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 lip 2005, 17:51
Posty: 438
Lokalizacja: Wawa
Przez tych wszystkich developerow gier i inne cholerstwo tylko kwas sie wprowadza w ludzkie umysly...
Internet to zuo-najlepeij gdyby go nie bylo; zniknal by problem serwerow ze sa takie czy owakie.
Co bardziej nerwowi gracze lub Ci o bardziej wysublimowanej orientacji, jezeli maja problem to by se mogli lajtowo na Kurniku grac w literaki.

I juz.

Ale tam tez ponoć czitują.


btw
Jak tak patrze na historie strzelanin online to jednak chyba CS chyba jest najzdrowszą opcją
-nie ma world-statówi jest spokoj, nikt nie placze na CG i sniper-GOLe


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2010, 08:35 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Ev0 napisał(a):
Ale tam tez ponoć czitują.

Czitują i to strasznie.
Cytuj:
Jak tak patrze na historie strzelanin online to jednak chyba CS chyba jest najzdrowszą opcją
-nie ma world-statówi jest spokoj, nikt nie placze na CG i sniper-GOLe

No już są.. przynajmniej jeśli chodzi o CS Source. Ludzie wychodzą z serwerów gdzie dostają bęcki. Nie grają na mapkach "trudnych" itp itd.
Acziwmenty z jednej strony przyciągają do gry, z drugiej zaś zupełnie psują rozgrywkę.
Jestem pewien że gdybym odpalił serwer BC2 który byłby nastawiony na piechotę, z opcjami ograniczenia ilości snajperów i innych broni (CG) ( a będący nierankingowym przy tym bo nie ma innej opcji w tym zakresie) to nikt by na takim serwerze nie grał. Nawet Ci którzy manifestują swoje przywiązanie do gry zespołowej i taktycznej. Kaktus niech mi wyrośnie gdyby tak nie było.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2010, 10:25 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
wiciu napisał(a):
Bum.. update w pierwszym poście

Wraz z patchem R15 możliwe było uruchomienie serwera rankingowego w ustawieniach infantry only (czyli wszystkie pojazdy wyłączone). Raj dla piechociarzy. Czyste strzelanie. Taki też serwer stanął w naszych zasobach. Serwer ma 18 slotów oraz działać będzie w mixed mode (raz rash raz conquest). Na forum G4G oczekuję od was informacji które mapki wyrzucić by w pełni skorzystać z dobrodziejstw w/w opcji.
Nazwa nazwa:
G4G.pl Infantry Only [7]
Hasze serwera i szczegóły jak dodać go do ulubionych znajdziecie jak zwykle pod TYM linkiem. Miłej zabawy. Jeśli serwer będzie się cieszył spora popularnością, uruchomię kolejny serwer działający na podobnych zasadach (może w trybie HC ?)


Fajnie, fajnie, tyle, ze:
islas to bez skuterkow porazka dla atakujucych, jesli team obrony ogarnia sie troszke, to atakujacy nawet z bazy nie wyjda... Gralem u Was wczoraj ;) Radzilbym skuterki jednak dorzucic, lub islasa usunac z serwa ;)

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lip 2010, 12:03 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
[Yossarian] napisał(a):
wiciu napisał(a):


Fajnie, fajnie, tyle, ze:
islas to bez skuterkow porazka dla atakujucych, jesli team obrony ogarnia sie troszke, to atakujacy nawet z bazy nie wyjda... Gralem u Was wczoraj ;) Radzilbym skuterki jednak dorzucic, lub islasa usunac z serwa ;)


Raczej opcja 2. Ale wtedy na serwerze zostaną 4 mapki w trybie Rush.
CO do wyboru pojazdów... które mają być wyłączone. Nie ma takiej opcji.
Ale to dobry postulat dla developera aby została dodana zmienna odpowiedzialna za obsługę skuterków.
Lada dzień będzie patch R17 serwera zatem dorzucę im ten pomysł. Może go zrealizują.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lip 2010, 11:42 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
W pierwszym poście update informacji o nazwach serwerów oraz wstępne info o istnieniu serwerów gier ze stajni DICE / EA w Polsce.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2010, 16:15 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2010, 21:16
Posty: 31
Czy serewery mają jakiś kanał do komunikacji głosowej?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2010, 16:59 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Mają.
http://g4g.pl -> menu po prawej. Zakładka nasze serwery


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2010, 17:16 
Offline

Dołączył(a): 20 cze 2010, 21:16
Posty: 31
Nie korzystałem nigdy z tego programu. Jak się połaczyć z tym serwerem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2010, 11:17 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
http://tinyurl.com/283c7n3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sie 2010, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Ale adminów to powinniście serio zmienić :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, 08:01 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
jakbys rozwinal ta wypowiedz to istnieje szansa, ze ktos potraktuje ja powaznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, 12:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
Każdy rozgarnięty wie o co chodzi ^^ Jedyne serwery gdzie gra się świetnie bez adminów, a jak przyjdzie jakiś bystrzak z kompleksem wyższości, to już się zaczyna :wink:

Zabawne jest stosowanie logiki, że jeśli atakujący (inf@arica) kampią, to mapa będzie leciała dopóki nie przestaną :D Albo jakiś bystrzak wcinający się w rozmowę kiedy jej nie rozumie :) Padł też tutaj mój nowy rekord powodu bana: "ogarnij się" :?: Że co?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sie 2010, 13:18 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
sugerujesz ze jestem nie rozgarniety i masz monopol na prawde?

z tego co wiem admin nie ingeruja w rotacje map (nie wiem nawet, czy maja taka mozliwosc).

zawsze mozesz przeciez napisac skarge na admina (poparta jakimkolwiek skrinem) i nie sadze, zeby wiciu byl wyrozumialy dla takiego delikwenta.

/edit
ten ban to Ty? http://g4g.pl/forum/admini-163/ukash6/


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL