Teraz jest 29 mar 2024, 15:24

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 26 lis 2010, 17:24 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Wiciu:

Sceny jakbys nie zauwazyl w bc2 nie ma z racji tego ze jest to gra pod czysty fun.. Aczkolwiek fun ma to do siebie ze ludzie lubia grac z ludzmi, ktorzy grac potrafia a tego na waszych serwerach niestety nie ma i doslownie kazdy ci to powie.

ps, szkoda ze wyprocentowales literki bo post stracil na wartosci.. Nie ma slow, ktore moglby opisac zenade jaka panuje na waszych serwerach.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 18:45 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Szczerze mówiąc b@_H po takiej chamskiej wrzucie, nie słuchałbym Twoich argumentów jakkolwiek by nie były słuszne.
Jeśli tak pisałeś na chacie gry jak w tym poście, to raczej na większości polskich serwerów miałbyś co najmniej kicki jeśli nie bany .
b@_H napisał(a):
Najbardziej chorym pomysłem jest "trzymanie poziomu kultury", które nie jest niczym innym jak robieniem zrzutu ekranu i postem przyklejonym na chorym forum z prośbą o bana dla danej osoby.


Dla mnie najbardziej chorym pomysłem jest pisanie jak 10 latek z dysortografią ale jakoś nikogo z tego powodu nie dyskryminuję.
Ich podwórko i zasady, wchodząc tam albo akceptujesz ich zasady albo nie wchodzisz .
Dla mnie koniec tematu.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 19:40 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Ty, a gdzie Ty widzisz bledy ortograficzne ? Bo zrobiles czerwone ł i ó ? Chyba ze kierujesz to nie pod moim adresem.

ps, i swieta racja ze ich podworko i ich zasady. Ja po prostu wyrazam swoje zdanie na temat i podworka i zasad i nie mowie o ich zmianie tylko przestrzegam innych choc i tak duzo osob przede mna w tym temacie potwierdzilo ze ma podobne zdanie do mojego.

ps2, i nie pisalem tak na chacie bo nie mam zwyczaju wdawac sie w dyskuje w grze. Od tego sa fora i inne rzeczy. Ja zalogowalem sie po prostu na ich forum i w odwrotny sposob do tego, ktory uzawany jest tam napisalem co mysle i wiecej pisac nie bede ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 21:53 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
coś mi podpowiada, że nikt jakoś płakać nie będzie po Tobie - ciężko nawet zniżyć się do Twojego poziomu żeby nie zaryć nosem w muł. liczę też, że z tego forum również znikniesz - bez straty dla czytających.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 22:54 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
No twoj post dziecko wyglada jak twoja stopka w podpisie.. Ot, taki system myslenia reprezentujesz jedynkowo-zerowy ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2010, 10:29 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
dziecko? piszesz do mojego dziecka? skup się i rozszyfruj te zera i jedynki (to naprawdę bardzo, bardzo łatwe) i może zrozumiesz jakiego fail'a walnąłeś. miała wyjść cięta riposta, a wyszło... jak zwykle :lol: przeproś i wyjdź menszczysno


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2010, 14:36 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Synu, dla mnie to sie juz rozmowa nie na temat zaczela od dwoch postow wyzej.. ;)

EOT


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2010, 16:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Zeby zachować pewien poziom tego forum jakbym mógł to bym z chęcią wykasował te ostatnie kilka postów bo zaczyna się pyskówka.

G4G podoba się zostajesz nie podoba się idź na Niemieckie serwery z poziomem gdzie przez takich jak ty na dziendobry dostaję sie kicka z dopiskiem NO POLISH GAMERS :)

Ja zostaję na G4G bo nie mam zamiar się wstydzić na zagranicznych serwerach za poziom kultury osobistej naszych graczy, a na tym poziom jest.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2010, 15:40 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@JOY
to swiadczy raczej o c00lturze wlascicieli serwa niz o graczach, poniewaz, majac niemiecki ip czasami mam takie info na GB serwach :lol:

Faktem jest, ze na G4G gra sie w miare okej, czasami adm mysli, ze wie duuuzo lepiej niz inni co jest dobrego dla teamu przeciwnika :lol: lub wlasnego :lol: (wszedzie mozna narzekac na adm ;) ).
Mecza mnie donosiciele ktorzy stworzyli sobie religie z kablowaniam, malo tego czesto prowokuja innych... :palmface:
Samo 'wypelnianie celow misji' czesto bardzo kuleje: podstawy jak podrzucenia ammo, naprawa, apteka czy magiczna kulka, to wciaz niedoscignione wzory teamplaya dla wielu...

Ale ogolnie ekipa jest wporzo, stara sie sterowac wielkim okretem G4G w kierunku teczy :D I to lubie :D

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 lis 2010, 21:56 
Offline

Dołączył(a): 15 lis 2010, 18:31
Posty: 1
Tak ogólnie zakończę wasze kłótnie moim problemem (tak wiem że to nie dział problemów ale myślę że tu powinienem to napisać). Grałem na waszym servie, a konkretnie na 3 nie pamiętam precyzyjnie jakich tak z miesiąc temu a później mi padły. Dziś zauważyłem że jest notatka o aktualizacji serverów a ja ni znaleźć ich nie mogę,a te zapisane w ulubionych są nie aktywne .(próbowałem dodać je metodą na "spryciarza" :D i też nic ) O co chodzi ? nie mam jakiegoś patcha czy cu ? :(
EDYTA:Dobra z R-10 problem został już zażegnany !! :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 gru 2010, 14:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
a na przyszłość oni mają swoje forum :) więc chyba lepiej jak zapytasz u źródła. Link www.g4g.pl

Yoss <minka patrząca podejrzliwie kątem oka>

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2010, 15:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2010, 00:41
Posty: 8
........


Ostatnio edytowano 15 sty 2011, 16:35 przez StonyUnited, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 gru 2010, 23:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Brakuje mi na serwerach rush limitu snajperow, za duzo camperow co nawet siedziac przy comie nie ruszy sie go rozbroic.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2010, 00:21 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Shen napisał(a):
Brakuje mi na serwerach rush limitu snajperow, za duzo camperow co nawet siedziac przy comie nie ruszy sie go rozbroic.

Na G4G.pl była ankieta.. czy wprowadzić limit snajperów globalnie na nasze serwery.
WYpowiedziało się ledwo 100 osób.
Ankieta była czynna 2 tygodnie.
http://g4g.pl/czy-wprowadzi%C4%87-limit ... c2-w-g4gpl
Mieliście okazję o tym zdecydować. Jest w zgodzie z większością.
Limit klas został wprowadzony tylko na serwer HC RUSH oraz na serwery infantry only.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 gru 2010, 12:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Gram na g4g od niedawna, nie mialem pojecia o ankiecie. Coz szkoda, jakos przezyje, mam tam male pingi wiec grac bede dalej.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL