Teraz jest 28 mar 2024, 10:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 gru 2010, 12:47 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Bump.
W 1 poście tego wątku informacja na temat serwerów Vietnama.
Miłej zabawy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2010, 17:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Fajne macie te serwery, ubilem typka z clan tagiem g4g 4 czy 5 razy w tym raz nozem i dostalem kicka.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 gru 2010, 22:55 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Nie Ty pierwszy ^^

W sumie to mentalnosc wszystkich serwerow i adminow g4g nie jest wyjatkiem no moze poza poziomem gry..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2010, 00:10 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Shen napisał(a):
Fajne macie te serwery, ubilem typka z clan tagiem g4g 4 czy 5 razy w tym raz nozem i dostalem kicka.

Niesamowite.
Ale twoja teoria spiskowa nie działa. To że ktoś biega z takim tagiem nic nie oznacza. Z tego co wiem to admini chyba nawet tego taga nie używają. Podasz nicka to dowiesz się za co dostałeś kicka. Bo widzę że trawi cie taka sama choroba jak tego kolesia który napisał pod tobą.

Ehh.. juz mi sie nie chce odpisywać na takie posty. Bez sensu chłopcy piszecie.. poważnie.
Ogarnijcie się albo co ? Na G4G admini się bawią, bo to gra.. .. a nie toczą piany z pyska jak ich jakiś koleś pokosi :/ Ehhh Gorzej niż z dziećmi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2010, 10:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Jak wyżej + co do tego przedrostku G4G to nie wszyscy admini go mają bo nie ma takiego nakazu. Ja nie mam, zastanawiam się nad CMHQ tak z nostalgii za dawnymi czasami fajnych strategii :)

Nie zdarzyło mi się nikogo wywalić za to że mnie kosą pojechał :) Za dużo mam lat na karku aby mnie coś takiego ruszało. Za to na bank komuś go sprzedam jeśli na serwerach z rush będzie stał w krzakach i liczył na łatwy frag będąc w ataku - tego ja nie toleruje. I nie piszę o twojej osobie bo nie wiem jak było. Podaj nicka to się dowiemy ;) ale i tak takie sprawy wyjaśniamy na swoim podwórku czyli http://g4g.pl/forum/bany-164/ Jeśli uważasz że ktoś "bawi" się w admina napisz skargę, wiciu nie uprawia koleżeństwa i taki admin od razu poleci jeśli skarga okaże się zasadna.

Edit: a z tego co widzę w logach to nie kick tylko ban :D za niewyparzoną buźkę...... Mniej klnij dłużej pograsz. FireTheft

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Ostatnio edytowano 29 gru 2010, 11:21 przez JOY, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2010, 11:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
To byl kick bo 2 minuty pozniej wrocilem do gry a tego kolesia juz nie bylo, od bana za przeklenstwa przestalem uzywac chata. Skarga odpada bo nie pamietam nicka :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 29 gru 2010, 11:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
Nie musisz znać nicka wystarczy że wiesz gdzie grałeś nr serwera i kiedy dostałeś (hh:mm) kicka - my sprawdzimy twoje logi + resztę ale nie róbmy tu off topa naprawdę wsio idzie załatwić na naszym forum G4G.PL zreszta podawałem ci linka - tylko wcześniej przeczytaj tam podwieszone.

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2011, 02:07 
Offline

Dołączył(a): 22 gru 2010, 12:55
Posty: 20
lamowate te serwery, dużo ograniczeń, no i pseudo tryby hardcore, nawet raz widziałem tryb hardcore z killcamem ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2011, 09:47 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
rysiu425 napisał(a):
lamowate te serwery, dużo ograniczeń, no i pseudo tryby hardcore, nawet raz widziałem tryb hardcore z killcamem ...

?? :0
Jest tyle serwerów że każdy moze znaleźć coś dla siebie.
Hahah duzo ograniczeń. Dobre dobre.... coraz lepsze te komentarze ;-)
U nas na forum z kolei czytam że "za mało ograniczeń bo lamy sterczą na górkach albo w krzakach i graja na K/D"
Ja z kolei zauważyłem przypływ jakis dziwnych typów po Świętach i poziom gry drastycznie spadł. Widać że BC2 był częstym prezentem w tym roku. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2011, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
wiciu napisał(a):
rysiu425 napisał(a):
lamowate te serwery, dużo ograniczeń, no i pseudo tryby hardcore, nawet raz widziałem tryb hardcore z killcamem ...

?? :0
Jest tyle serwerów że każdy moze znaleźć coś dla siebie.
Hahah duzo ograniczeń. Dobre dobre.... coraz lepsze te komentarze ;-)
U nas na forum z kolei czytam że "za mało ograniczeń bo lamy sterczą na górkach albo w krzakach i graja na K/D"
Ja z kolei zauważyłem przypływ jakis dziwnych typów po Świętach i poziom gry drastycznie spadł. Widać że BC2 był częstym prezentem w tym roku. :)

Niektórym typkom po prostu nie dogodzisz i już,wczoraj miałem gościa 6 lvl ratio 0/6 i krzyczy ze gra na zje**m serwerze(chyba chodziło o to że przeciwnik nie chce dobrowolnie zdechnąć :wink: ) więc część komentarzy wypada chyba tylko zbyć śmiechem.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2011, 23:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 gru 2010, 23:35
Posty: 2
mówcie co chcecie jak dla mnie G4G to jeden wielki SYF !! to tylko moje zdanie 8)

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 17:56 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
No to tam nie graj !
8)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Jak tak patrze na wypowiedzi tych pokrzywdzonych to smiech mnie ogarnia. Wchodzisz na serwer, szanuj zasady, nie podoba sie? Sio na innych kilka tysiecy otwartych.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2011, 17:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
Cytuj:
Wchodzisz na serwer, szanuj zasady, nie podoba sie? Sio na innych kilka tysiecy otwartych.

Dokładnie tak jak piszesz :wink: Tylko w moim przypadku staram się być słowny

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 12:06 
Offline

Dołączył(a): 13 wrz 2009, 12:41
Posty: 37
Lokalizacja: Elbląg
Najgorszy serwer na jaki kolwiek grałem pojebane zasady
Cytuj:
13) Nie spotujesz ?(klawisz Q)- KICK/BAN
14) Nie rzucasz apteczek, nie używasz defibrylacji ? -> BAN
15) Nie zaopatrujesz w ammo ?-> KICK/BAN
16) Nie wspomagasz czujnikiem ruchu ? - KICK
17) Bierzesz pojazd z respawna dalekiego od pola walki i nie poczekasz na ziomala by ten nie musiał walić z papcia -> osłabiasz swój team ! - KICK
18) Nie naprawiasz pojazdów jako mechanik ? -> KICK/BAN
19) Bierzesz heli a nie umiesz latać lub nie poczekasz na pasażerów ? -> BAN


nie spotkałem sie jeszcze z takim regulaminem

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL