Teraz jest 25 kwi 2024, 19:39

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 wrz 2010, 00:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Chociażby traceroute, albo jego Windowsowy odpowiednik WinMTR. W sumie wszystkie działają tak samo, łącznie z konsolowym tracert, ale dla Windowsa najwygodniejszy będzie WinMTR.

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 wrz 2010, 23:00 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2010, 01:39
Posty: 44
jak dla mnie Server G4G nie jest rewelka a szczególnie jego system...
np. dostałem bana za wyskoczenie z helki<byłem jako pilot> choć gunner nic kompletnie nic nie potrafił latać to jaki sens wisieć w powietrzu i nic nie robić.. nawet przeprosiłem za to ale cóż ktoś zrobił screen i bana dostałem<nawet na screen widać że przeprosiłem> tak samo członkowie z mojego klanu się skarżyli ... np jeden gość dostał bana bo nie realizował wytycznej mhmm tak jak 10+ to samo robiło a i tak był najbliżej wytycznej... a drugi dostał bana bo się wstawił za tamtym za co ban i też dostał.... szanuje wasz serwer fajnie czasami się gra ale też żeby takie akcje odpierniczać....huh dlatego pozostane na swoim.. nie jest to żaden flejm czy coś tego typu tylko wyrażam swoje ,,uczucia" co do tego servera =P



Dziś grałem na tym infanty troszkę i powiem wam admina trzeba tam 1 mapę grałem to mass baserape chyba z 8 osób na bazie siedziało ludzie przeklinali itd tak samo później bardzo fajny tryb zrobione ze 4 snajperów itd ale kwestia utrzymania ludzi w ryzach.. ;-)

_________________
Obrazek
[b]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2010, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
Jak się rozdaje prawa admina wszystkim jak leci (szczególnie młodym, co się podniecają ban-maszynką) to tak później jest. Rzadko gram na tych serwerach, ze względu właśnie na to, że jest zupełnie odwrotne niż być powinno, poza tym, ile razy wejdę to dostanę z gustava pod nogi zaraz na respie, a potem ktoś zaczyna kłótnie na czacie, którego nie da się wyłączyć, a do tego jeszcze sam serwer ma ustawiony spam na tym głupim i nikomu niepotrzebnym czacie i ogólnie gra staje się mało przyjemna.
Na zagranicznych serwerach mi się dużo lepiej gra. Jedyna zaleta tych serwerów G4G to niski ping dla osób z Polski. :P

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2010, 15:12 
Offline

Dołączył(a): 6 lip 2010, 08:22
Posty: 21
co kto lubi :), mi się gra nieźle ale gram tylko na DM (serwer 5) i na CQ (serwer 4), gorączka jest hmm nie dla mnie ....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2010, 16:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 cze 2010, 02:31
Posty: 444
DM to co innego, ale na rushu jest IMO porażka. Chociaż może akurat zawsze mam pecha co do graczy, nie wiem, spróbuje jeszcze zagrać w innych godzinach, może będzie lepiej. :)

_________________
"Tylko martwi ujrzeli koniec wojny"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 wrz 2010, 01:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 kwi 2010, 14:22
Posty: 70
Masz pecha do graczy niestety. Tez się czasem z tym spotykam że poziom gry to po prostu żenada, nikt sie ruszy rozbroić/uzbroić mcoma, większość biega za fragami lub siedzi pod drzewem. Ale wystarczy wejść na ten sam serwer po pewnym czasie jak n4psy pójdą gdzie indziej i gra się rewelka :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 wrz 2010, 08:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 maja 2010, 16:36
Posty: 1158
MM Polska
Program WinMTR

Kod:
|------------------------------------------------------------------------------------------|
|                                      WinMTR statistics                                   |
|                       Host              -   %  | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
|                              10.30.64.1 -    2 |  111 |  109 |    8 |   12 |  101 |   10 |
|                            192.168.30.1 -    0 |  111 |  111 |    9 |   16 |  214 |   15 |
|                             89.228.4.22 -    0 |  110 |  110 |   13 |   18 |   94 |   13 |
|                             ICP.plix.pl -    0 |  110 |  110 |   40 |   48 |  227 |   43 |
|rt1-przybyszewskiego-gi3-1.core.icpnet.pl -    0 |  110 |  110 |   40 |   46 |  195 |   43 |
|    rt1-potockiej-vlan403.core.icpnet.pl -    0 |  110 |  110 |   40 |   46 |  171 |   45 |
|                       c98-150.icpnet.pl -    0 |  110 |  110 |   40 |   44 |  113 |   44 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
   WinMTR - 0.8. Copyleft @2000-2002 Vasile Laurentiu Stanimir  ( stanimir@cr.nivis.com )

_________________
Mój ulub. serwer:
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2010, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
1) rzecz generalnie napisałem wyraźnie gdzie i jak dajemy support jeśli chodzi o serwery G4G
2) rzecz INEA ma sprawę czystą jeśli chodzi o łącza. Pisz do swojego operatora z pytaniem co się dzieje na węźle wymiany ruchi iplix.pl. To takie centra wymiany międzyoperatorskiej. Tam coś się dzieje. Ale niegroźnie. Ale jeśli pingi było o 20 ms mniejsze to pewnie jakaś zmiana w tym węźle byłe. Zatem powodzenia w gnębieniu swojego dostawcy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2010, 12:13 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Informacja z dnia 23.09.2010
W nawiązaniu do updatu z pierwszej strony tego wątku mam przyjemność poinformować graczy iż:

Zakończyliśmy negocjacje z EA Polska. Za chwilę staniemy się oficjalnym providerem serwerów gier wydawanych przez EA/ DICE.

Tak więc będziemy oficjalnie i już jako G4G.pl uruchamiali serwery BC2 oraz Medal of Honor.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 wrz 2010, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 lut 2006, 21:54
Posty: 633
Lokalizacja: 58-506
wiciu napisał(a):
Informacja z dnia 23.09.2010
W nawiązaniu do updatu z pierwszej strony tego wątku mam przyjemność poinformować graczy iż:

Zakończyliśmy negocjacje z EA Polska. Za chwilę staniemy się oficjalnym providerem serwerów gier wydawanych przez EA/ DICE.

Tak więc będziemy oficjalnie i już jako G4G.pl uruchamiali serwery BC2 oraz Medal of Honor.

A ceny za slot będą takie jak u zagranicznych dostawców ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 paź 2010, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
komar(poland) napisał(a):
A ceny za slot będą takie jak u zagranicznych dostawców ?

My nie będziemy tego sprzedawać. Całość za barter albo za free.
Mamy na tyle komfortową sytuację..że nie będziemy robić biznesu tam gdzie go nigdy nie będzie. Wy drodzy gracze wiecznie narzekacie na polski hosting, zawsze wam źle i zawsze za drogo. (choć musicie przyznać że G4G ma naprawdę serwery na poziomie i na solidnych łączach,nieporównywalnie lepszych niż ma gamesnet w chwili obecnej). Aha.. i admini zawsze do dupy i pewnie chodzą do gimnazjum ( to już standard). Szkoda nieco czasu na przepychanki z graczami. Niech sobie te serwery będą. Całość wyjdzie w praniu.
Na pewno serwy MOHa będą obsługiwane przez naszego Guardiana. Na pewno będziemy mieli coś koło 10 publików MOHa. I bliżej nieokreśloną liczbę serwerów klanowych albo pod turnieje. Całość jedynie za reklamę..albo pomoc w eventach. Nad modelem udostępniania naszych zasobów właśnie myślimy. Tak sobie myślę.. że zrobimy coś nowego. Może pod górę niektórym firmom. Ale ...obaczy się.
Z tego co wiem. ... jeszcze jedna firma z Poznania stara się o status RSP.... czy im to wyjdzie.. ? Zobaczymy. Na pewno oni będą mieli cenę za slota. My przez najbliższe 2 lata ...takiej ceny nie podamy.
Osobiście uważam że hosting gier w Polsce, za kasę.. nie ma sensu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 paź 2010, 12:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
edit:
Wiciu...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 lis 2010, 23:43 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Bump w pierwszym poście
Uruchomiłem właśnie kolejny serwer w stajni G4G.pl
Tym razem o zgrozo ...serwer w trybie Conquest ;-)
Jego nazwa to:
G4G.pl Pyrlandia CQ [9]
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 03:31 
Offline

Dołączył(a): 27 sty 2010, 18:56
Posty: 31
Serwery g4g to jedna z wiekszych porazek sceny bc2 ;)

Idiotyczne zachowania "adminow" (dzieci do lat 16) i slaby poziom gry bo w wiekszosci wchodza tam ludzie z ratio w granicach 1.00 choc czesto jest ponizej. Najbardziej chorym pomyslem jest "trzymanie poziomu kultury", ktore nie jest niczym innym jak robieniem zrzutu ekranu i postem przyklejonym na chorym forum z prosba o bana dla danej osoby. To juz chyba w podstawowce nie bylo takich kabli. Ma sie wrazenie ze ludzie, ktorzy tam graja to zwykle kidy z gimnazjum, ktore nie reprezentuja nic poza zwyklym konfidenctwem ;)

ps, a ten pomysl ich "turbopał" na forum przebija wszystko. Cos zle napiszesz i "turbopała". To cos na styl klasowych "Eurogąbek" czy co ? Swoja droga pomysl z tym "wszyscy jestesmy brudni" tez jakis chory. Nie mam pojecia kto tam stoi za organizacja ale polecalbym sie zdrowo zastanowic.

W dodatku widac w watku jak i w glosach ludzi, ktorzy mieli nieprzyjemnosc tam grac ze moje odczucia nie sa odosobnione. Swoja droga ze dali wam jakies prawo do serwerow od ea/dice to juz kompletna kpina. Dobrze ze scena bc2 to jeden wielki zal patrzac na rozgrywke pod turnieje/ligi i dobrze ze gra od samego poczatku to czysty fun i jakis przerywnik do b4free badz b3.

Po prostu, polecam omijac serwery szerokim lukiem a na forum wejsc w ramach rozrywki i posmiac sie z tych kidow ^^


Ostatnio edytowano 26 lis 2010, 03:34 przez b@_H, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lis 2010, 12:09 
Offline

Dołączył(a): 17 cze 2005, 07:49
Posty: 108
Lokalizacja: Poznań
Cytuję tego pana powyżej - jedna z licznych wypowiedzi na naszym forum (jedna z łagodniejszych, miałęm nieco problemów by znaleźć coś co nadawało by się do publikacji.. bluzgi wyprocentowałem :)
Cytuj:
W ogole to spierda%%% bo szkoda mi kazdej literki do Was napisanej. I tak zaden kur%% balwan nic z tego nie zrozumie. Koniec jest taki ze od takich jak ja wy dostajecie wpier%%% w szkole i za takich jak ja chcielibyscie byc uwazami w budzie. A tak jestescie tym plebsem siedzacym pod klasa z ksiazka w reku

itp itd
Myślę że nie jest to przedstawiciel sceny BC2 8). Takiego buractwa na G4G nie tolerujemy. Polecam wszystkim adminom skreślenie tego pana z listy graczy. Na naszych serwach ludzie lubią sobie pograć w miłej atmosferze, z dala od takich typków jak ten powyżej. Generalnie panu przydałoby się czasem nieco posiedzieć z tą książką. Mślę że nie miałby dzisiaj tylu problemów :)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 216 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL